אבני דרך יזמות והשקעות נדל"ן
השקעה בנדל"ן - להשקיע בבית טוב

חברת אבני דרך יוזמת ומבצעת פרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ המהווים גם השקעות מניבות לאבני דרך ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים ובמתן פתרונות יצירתיים ונגישים המאפשרים לזוגות ומשפחות להתקדם לדירה משלהם. עד היום ביצענו בהצלחה פרויקטים רבים ברחבי הארץ.

קבוצת יצחקי השקעות
קבוצה שאפשר לבנות עליה

בשל היצירתיות והיוזמה, בזכות האיתנות הכלכלית, האמינות המוכחת וההגינות בשוק דינאמי. בזכות יצירת ערך מוסף ללקוחות ולשותפים כאחד. כל אלה יחד הם מרכיבי ההצלחה של קבוצת יצחקי השקעות – קבוצה שאפשר לבנות עליה.

 

אסטרטגיה

האסטרטגיה של הקבוצה מבטאת את השאיפה להמשיך ולפתח פעילות עסקית ענפה בתחומי הנדל"ן והענקת ערך מוסף לשותפינו לעסקים, ללקוחותינו ולעובדינו.

 

אסטרטגיה זו משרתת את הקבוצה בנאמנות כבר 70 שנה, והיא מיושמת באמצעות יזמות חדשנית, פיתוח וניהול פרויקטים ברחבי העולם, מיצוי עוצמתה הכלכלית של הקבוצה על ידי שיתופי פעולה, יצירת תזרים הכנסות יציב וכן מינוף יכולות הניהול וההון של הקבוצה לצורך צמיחה עתידית.

 

יסודות איתנים יזום ובניה בע"מ
ייזום, בנייה ושיווק

חברת יסודות-איתנים הנמצאת בבעלות היזמים עופר זרף ועומר יחימוביץ', הינה חברת נדל"ן ארצית הפועלת בכל רחבי הארץ.

 


החברה בעלת מוניטין של למעלה מ-25 שנים בייזום, בנייה ושיווק עשרות רבות של פרויקטים למגורים, למסחר ולמשרדים משלומי שבצפון עד למצפה רמון שבדרום: פסטורליה בכרכור, פסטוליה בקיבוץ אשדות יעקב, זיו השרון ביד חנה, הרצל 18 בנס ציונה, מתחם הקניות והבילוי פארק כנרת, מרכז מסחרי במצפה רמון, פרויקט דיור מוגן בפרדס חנה, פרויקט במסגרת מחיר למשתכן בראש העין ועוד.

 

Y -Group קבוצת יוכלמן
מובילה ביזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים יוקרתיים למגורים

חברת Y–Group הוקמה ומנוהלת על ידי זאב יוכלמן – בעל רקורד ניהולי ועסקי עשיר: יזם ואיש עסקים, עו”ד ובוגר תואר ראשון ושני במשפטים ומבעלי ומקימי קבוצת האנרגיה Better Planet.במסגרת פעילותו העסקית יזם, הוביל וניהל פרויקטים גדולים בתחום הנדל”ן, האנרגיה ומשאבי טבע – בישראל ומחוצה לה.צוות Y–Group, שם את הדגש על התכנון, על ההתאמה ללקוח, על יצירתיות, על תפיסת חלל יוצאת דופן ועל “חשיבה מחוץ לקופסא”. בכל פרויקט עליו חתומה קבוצת Y–Group תמצאו את השילוב המנצח: חוויית מגורים או עסקים מדהימה יחד עם עיצוב עכשווי ומפתיע.

אגי גרופ חברה להשקעות ופיתוח
נדל"ן לאנשים, לא רק לכרישים

אגי גרופ הינה חברה להשקעות ופיתוח העוסקת זה למעלה מ-10 שנים בניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן, כולל עבודות תכנון ופיתוח.

 


החתירה למצוינות, צוות העובדים האיכותי שלנו והעמידה בסטנדרטים גבוהים, הם אלו המביאים אותנו לקבל אמון גבוה מצד לקוחותינו בכל פרויקט ופרויקט.

 

סוד ההצלחה של חברת אגי גרופ הינו בזיהוי הזדמנויות נדל"ן מניבות, בשילוב עם סטנדרטים גבוהים של שירות, שקיפות ואמינות. אנו מחויבים להמשיך להביט קדימה, לזהות הזדמנויות הרלוונטיות לכולם ולהביא את עולם הנדל"ן ישירות אליכם.

 

אתם מוזמנים להצטרף למשפחה.

יחד נדל”ן
אתכם עד הבית

יחד נדל”ן נמנית עם החברות המובילות בישראל בתחום ההתחדשות העירונית. החברה פועלת לחידוש סביבת המגורים העירונית ומתמחה בייזום פרויקטים במסגרת תמ"א 38 במסלול פינוי בינוי. מנהלי החברה, יחד עם יועצי הפרויקט, מצויים בקשר הדוק עם הרשות המקומית ומנהלים לוחות זמנים קפדניים לתכנון, ביצוע ומסירת הדירות.  אנו דוגלים במקצועיות, אמינות ללא פשרות ויחס אישי ללקוחותינו.

 

בעלי המניות בחברה:

 

ארי אוריאלי, יו”ר הקבוצה. עד לאחרונה מנכ"ל חברת הבנייה "תדהר בניה", במסגרתה ניהל פרויקטים למגורים עם למעלה מ- 12,000 יחידות דיור ברחבי הארץ.

ארי זוכה אות ההוקרה של מרכז הבנייה הישראלי לשנת 2010, על קידום תפיסת הניהול והאיכות בענף הבנייה בישראל.

 

גל אגוזי, מנכ”ל משותף. עורך דין ובעל תואר שני במנע"ס (MBA התמחות בשיווק).
לגל ניסיון רב בתחום הנדל"ן, בין היתר בשיווק פרויקטים למגורים.

 

ניר טל, מנכ”ל משותף. יזם נדל"ן בעל ניסיון קבלני ויזמי למעלה מ 30 - שנה בישראל ובארה"ב.
ניר מביא עמו ידע וניסיון עצום בבנייה, ניהול ופיקוח על מיזמי נדל"ן.

תמ"א השומרון
ניסיון של שנים בתחום הבנייה והשיפוצים

החברה בבעלותו של היזם חגי ישראלוב, יזם עם רזומה של שנים בתחום הבנייה ושיפוצים. פרויקטים בביצוע: מבצע סיני 9 בת ים, מבצע סיני 17 בת ים,קמינסקה 10 תל אביב, יוספטל 17 בת ים מאוכלס.

 

ראדקו 38
יוזמת ומבצעת פרויקטים נבחרים של תמ"א 38

חברת ראדקו 38, הינה חברה היוזמת ומבצעת פרויקטים נבחרים של התמ"א 38 ברחבי הארץ. אבני היסוד של החברה הן אמינות הוגנות ושקיפות ומעל לכל שמירה על יחס אישי ללקוחותיה. 

 

החברה פועלת בשיתוף עם משרדי אדריכלים מובילים, חברות בנייה מנוסות והבנקים הגדולים בישראל.

 

לקוחות החברה נהנים משקט נפשי לאורך שנים הנובע מחוסנה הכלכלי, מעצם עמידתה בסטנדרטים בינלאומיים ובזכות הקפדתה על תקני בנייה מחמירים ורמת גימור בלתי מתפשרת.

הגבעה פרויקטים הנדסיים
איכות אמינות ומצוינות

הגבעה י.ח. בע"מ הינה חברה פרטית מהמוערכות בתעשייה הישראלית המתמחה בעבודות פלדה כבדות. מאז ייסודה בשנת 1986 "הגבעה" עוסקת במגוון רחב מאוד של פעילויות בתחום הפלדה בישראל ומייצרת מבני פלדה אזרחיים ותעשייתיים, גשרים, מכלים, מכלי לחץ, מגדלי תהליך וציוד שינוע לסוגיו.

 

עם ניסיון של למעלה מ 25 שנה בתחום הפלדה, "הגבעה" משלבת הלכה למעשה את הקונספט "הכול תחת קורת גג אחת" ומאפשרת ללקוחותיה את מגוון השירותים וזאת החל מאפיון הפרויקט, תכנון, ייצור, צביעה, הובלה, הרכבה, הרצה ומסירה ועל פי קו מנחה: שביעות רצונו המלאה של הלקוח.

 

מחויבותה של "הגבעה" לאיכות אמינות ומצוינות באה לידי ביטוי במתקני ייצור מודרניים, ציוד ייצור מתקדם ביותר, וכוח אדם איכותי תוך הקפדה בלתי מתפשרת על לוחות זמנים, דרישות הלקוח, איכות המוצר, ועמידה בתקנים ישראלים ובינלאומיים כגוןEN ASME, DIN, API, ISO ,BS. שיתוף פעולה עם  מתכננים\מהנדסים וספקים מובילים בשוק הפלדה בישראל הוא נר לרגלנו.

 

לרשות "הגבעה" עומדים כ- 50,000 מ"ר של שטחי יצור ותפעול וביניהם כ- 8,000 מ"ר של אולמות ייצור מתקדמים המאובזרים בציוד מתקדם כושר שינוע גבוה ביותר ותפוקות ייצור של למעלה מ 800 טון לחודש.

 

  • 8 עגורנים בעלי כושר הרמה מ 5 עד 80 טון.
  • מכונת פלזמה CNC  4.1 מטר על 16 מטר לחתוך וסימון פחים עד 50 מ"מ עובי
  • פנטוגרף  CNC חיתוך בלהבה 6500 מ"מ על 12000 מ"מ.
  • שני קווי CNC לקידוח וניסור קורות.
  • מערגלת עד עובי של 90 מ"מ ברוחב 3 מטר.
  • ציוד ריתוך מתקדם.
  • מתקני סיבוב לריתוך עד עומס 180 טון.
  • מפעל צבע מאובזר.

 

פרויקטים מרכזיים: גשר שבעת הכוכבים, היכל התרבות אשדוד, יקב ברקן בקיבוץ חולדה, מגדל זיקוק בז"ן בחיפה,מיכלי גפ"מ – ק.צ.א.א,מרכז הירידים תל אביב,משהב"ט הקריה תל אביב.

 

חזון

לחברת הגבעה י.ח. בע"מ תפקיד מרכזי בתעשייה הישראלית. אנו שואפים להמשיך ולהיות חברה עסקית מהמובילות בישראל, להתאים את עצמנו לתנאי השוק המשתנים ולתמורות כלכליות בארץ ובעולם תוך שימור לקוחות קיימים ופריצה לשווקים חדשים בישראל ובחו"ל.לשם כך, נספק ללקוחותינו מוצרים ושירותים הצופים את צרכיהם ועונים על רצונותיהם. נספק שירות מעולה, ביעילות, איכות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. נחתור למצוינות ניהולית, לחדשנות ויצירתיות. נפעל לטיפוח ההון האנושי ולשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו וספקינו. נפעל לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה ואיכות בכל מעשינו. גלגל הערכים: קיימות ומוניטין אנושיות. אחריות. יושרה. מהימנות .

תורגמן חברה לבניין בע"מ
חותמת של איכות בבניה

תורגמן חברה לבניין היא מחברות הבניה הגדולות והוותיקות בארץ. החברה נוסדה בשנת 1965 ע"י הקבלן מאיר תורגמן ז”ל, אליו הצטרפו עם השנים בני הדור השני, שמאז ועד היום מובילים את החברה לאורו ובמסורתו המוקפדת של אביהם.

 


החברה דוגלת בבניה איכותית המתעדכנת ברוח הזמן והתקופה והיא מהחברות הראשונות בישראל שאימצה את עקרונות הבניה הירוקה ומחויבת לשמירה על הסביבה.

 

כיום, סיימה החברה את בניית פרויקט הדגל, תורגמן GREEN הבניין הירוק בחולון, אשר קיבל תו ירוק של מכון התקנים הישראלי. הפרויקט משלב אלמנטים ירוקים, שהינם שיא הקדמה והחשיבה הסביבתית בתחום בניית המגורים.

 


לחברה סיווג קבלנים ג -5תו תקן ISO 9000 ורישיון קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות.

 

תורגמן חברה לבניין הינה בעלת מסורת רבת שנים בבניה למגורים ומבני ציבור כגון: בית הספר האמריקאי באבן יהודה, מרכז הספורט בריזה בחולון ועוד. כבר מעל לארבעים שנה שהחברה יוזמת ובונה ברחבי הארץ מתוך אהבה ומקצוענות. צוות העבודה מורכב מבעלי המקצוע המובילים בתחום, המעניקים ליווי אישי ואחריות מלאה וחווית מגורים מושלמת.

 

תורגמן חברה לבניין היא מהמובילות בתחום שימור המבנים הציבוריים והפרטיים כאחד. צוות מומחי השימור של החברה מעורר לחיים מבנים עתיקים ומשמיש אותם מחדש תוך שימור ערכם ההיסטורי, לדוג': מתחם התחנה ת"א, בנק רוטשילד, מוזיאון בית העיר ת”א ועוד.

 

מגוון סגנונות בניה אלה הם שיוצרים את הקשר העז בין החברה למדינה ושוזרים את עבודתנו בין עבר, הווה ועתיד. חזוננו לפיתוח הענף והאמונה כי בניה היא מכלול שלם המורכב מפרטים קטנים והתמקדות בצרכי הלקוח שלנו, הם המובילים אותנו לעשייה המשופעת לאורך השנים.