רקע כללי:
חברת Nadlan.com פעילה ברשת מאז שנת 2000.
מאז הקמתה צברה החברה ניסיון רב בשיווק נדל"ן באינטרנט, תוך התמחות בצרכים המיוחדים של מוכרים וקונים פרטיים, חברות בניה, סוכנויות הנדל"ן ותחומים משלימים.
Nadlan.com הינו אתר הנדל"ן המוביל בישראל הכולל מידע טקסטואלי, תמונה ווידאו המאפשר למוכר ולקונה ליהנות ממגוון רחב של נכסים התואמים לצרכיו האישיים וכן ממגוון רחב של כלים ושירותים בתחום הנדל"ן.
בסיס עיסוקה של חברת Nadlan.com, הינה במתן שירותים אינטרנטיים בדגש על השכרה ומכירת נכסים המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת הפועלת בשווקים כמו ארה"ב ואירופה.
החברה עונה על הצורך הגדל בציבור באתר לוח מתקדם בתחומו המשלב מידע מלא על הנכס והכלים השימושיים העומדים לרשות הגולש/ מפרסם.
עם פורטלים ואתרים מובילים באופן שבו מערכת הנכסים באתר פועלת כחלק אינטגראלי ובלעדי באותם אתרים .

תיאור המוצר:
Nadlan.com הינה חברה שמהווה במה מסחרית לתחום הנדל"ן אשר באמצעותה ניתן לפרסם מודעות להשכרה ומכירת נכסים חדשים וישנים בצירוף תמונה ווידאו וטקסט חופשי. מלבד המודעות של הציבור הרחב, כולל האתר מפרסמים מוסדיים מתחום הנדל"ן ותחומים משלימים. במתכונתו, מספק האתר את מקסימום החשיפה לנכס המוצג באתר.
הנכסים המוצגים באתר מסווגים ומפורטים באופן שיהיה נוח,זמין וידידותי למשתמש.

קהל היעד:
פעילות האתר מכוונת לכל חתך האוכלוסייה הפרטית וכן ללקוחות העסקיים הקשורים לשוק הנדל"ן. האתר מהווה פיתרון לנכסים יד שנייה כמו גם לנכסים ופרויקטים חדשים ובניהם פרויקטים יוקרתיים. יתרון האתר הוא במידע מלא על מהות הנכס גודלו ומבנהו. האתר מתעדכן באופן רציף וכן נערך ונבדק על ידי עורך אתר מקצועי במטרה לשמור על איכות תוכן גבוה ומקצועיות להן אנו מחויבים.

הפצה:
האתר מקודם בכל מנועי החיפוש המובילים בארץ ובעולם ועולים ראשונים בתוצאות החיפוש ב- Google , Yahoo (גם בפילוחים גיאוגרפיים מדויקים לדוגמא: דירות למכירה בפתח תקווה וכו'). כמו כן, האתר נהנה משיתוף פעולה עם פורטלים מובילים. הימצאותו של האתר בפורטלים השונים מאפשרת ללקוחות פוטנציאלים אשר להם עניין בקניה,מכירה והשכרה של נכס נגישות ושימושיות גבוהה בשירותי האתר.
שיתופי פעולה אלו מגבירים באופן ניכר את הפעילות ב- Nadlan.com ומגדילים את כמות החשיפה של נכסים ומפרסמים.

יתרונות המוצר:
1. אתר אינטרנטי המכיל מאגר נכסים גדול רלוונטי ומעודכן. מגוון רחב של נכסים המוצגים בפריסה רחבה ונוחה. (מעל 100 חברות בנייה כבר פעילים באתר)
2. מגוון רחב וייחודי של כלים ושירותים אשר משמשים הן את הקונה והן את המוכר ומקדמים עבורם את תהליכי המכירה והקנייה.
3. עלויות פרסום אטרקטיביות העונות על הצורך העסקי של Value For Money.
4. יצירת אופטימום באמצעות מיקוד ופילוח קהל היעד לנכסים הרלוונטיים.