ראדקו 38
יוזמת ומבצעת פרויקטים נבחרים של תמ"א 38

חברת ראדקו 38, הינה חברה היוזמת ומבצעת פרויקטים נבחרים של התמ"א 38 ברחבי הארץ. אבני היסוד של החברה הן אמינות הוגנות ושקיפות ומעל לכל שמירה על יחס אישי ללקוחותיה. 

 

החברה פועלת בשיתוף עם משרדי אדריכלים מובילים, חברות בנייה מנוסות והבנקים הגדולים בישראל.

 

לקוחות החברה נהנים משקט נפשי לאורך שנים הנובע מחוסנה הכלכלי, מעצם עמידתה בסטנדרטים בינלאומיים ובזכות הקפדתה על תקני בנייה מחמירים ורמת גימור בלתי מתפשרת.

הגבעה פרויקטים הנדסיים
איכות אמינות ומצוינות

הגבעה י.ח. בע"מ הינה חברה פרטית מהמוערכות בתעשייה הישראלית המתמחה בעבודות פלדה כבדות. מאז ייסודה בשנת 1986 "הגבעה" עוסקת במגוון רחב מאוד של פעילויות בתחום הפלדה בישראל ומייצרת מבני פלדה אזרחיים ותעשייתיים, גשרים, מכלים, מכלי לחץ, מגדלי תהליך וציוד שינוע לסוגיו.

 

עם ניסיון של למעלה מ 25 שנה בתחום הפלדה, "הגבעה" משלבת הלכה למעשה את הקונספט "הכול תחת קורת גג אחת" ומאפשרת ללקוחותיה את מגוון השירותים וזאת החל מאפיון הפרויקט, תכנון, ייצור, צביעה, הובלה, הרכבה, הרצה ומסירה ועל פי קו מנחה: שביעות רצונו המלאה של הלקוח.

 

מחויבותה של "הגבעה" לאיכות אמינות ומצוינות באה לידי ביטוי במתקני ייצור מודרניים, ציוד ייצור מתקדם ביותר, וכוח אדם איכותי תוך הקפדה בלתי מתפשרת על לוחות זמנים, דרישות הלקוח, איכות המוצר, ועמידה בתקנים ישראלים ובינלאומיים כגוןEN ASME, DIN, API, ISO ,BS. שיתוף פעולה עם  מתכננים\מהנדסים וספקים מובילים בשוק הפלדה בישראל הוא נר לרגלנו.

 

לרשות "הגבעה" עומדים כ- 50,000 מ"ר של שטחי יצור ותפעול וביניהם כ- 8,000 מ"ר של אולמות ייצור מתקדמים המאובזרים בציוד מתקדם כושר שינוע גבוה ביותר ותפוקות ייצור של למעלה מ 800 טון לחודש.

 

  • 8 עגורנים בעלי כושר הרמה מ 5 עד 80 טון.
  • מכונת פלזמה CNC  4.1 מטר על 16 מטר לחתוך וסימון פחים עד 50 מ"מ עובי
  • פנטוגרף  CNC חיתוך בלהבה 6500 מ"מ על 12000 מ"מ.
  • שני קווי CNC לקידוח וניסור קורות.
  • מערגלת עד עובי של 90 מ"מ ברוחב 3 מטר.
  • ציוד ריתוך מתקדם.
  • מתקני סיבוב לריתוך עד עומס 180 טון.
  • מפעל צבע מאובזר.

 

פרויקטים מרכזיים: גשר שבעת הכוכבים, היכל התרבות אשדוד, יקב ברקן בקיבוץ חולדה, מגדל זיקוק בז"ן בחיפה,מיכלי גפ"מ – ק.צ.א.א,מרכז הירידים תל אביב,משהב"ט הקריה תל אביב.

 

חזון

לחברת הגבעה י.ח. בע"מ תפקיד מרכזי בתעשייה הישראלית. אנו שואפים להמשיך ולהיות חברה עסקית מהמובילות בישראל, להתאים את עצמנו לתנאי השוק המשתנים ולתמורות כלכליות בארץ ובעולם תוך שימור לקוחות קיימים ופריצה לשווקים חדשים בישראל ובחו"ל.לשם כך, נספק ללקוחותינו מוצרים ושירותים הצופים את צרכיהם ועונים על רצונותיהם. נספק שירות מעולה, ביעילות, איכות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. נחתור למצוינות ניהולית, לחדשנות ויצירתיות. נפעל לטיפוח ההון האנושי ולשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו וספקינו. נפעל לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה ואיכות בכל מעשינו. גלגל הערכים: קיימות ומוניטין אנושיות. אחריות. יושרה. מהימנות .

תורגמן חברה לבניין בע"מ
חותמת של איכות בבניה

תורגמן חברה לבניין היא מחברות הבניה הגדולות והוותיקות בארץ. החברה נוסדה בשנת 1965 ע"י הקבלן מאיר תורגמן ז”ל, אליו הצטרפו עם השנים בני הדור השני, שמאז ועד היום מובילים את החברה לאורו ובמסורתו המוקפדת של אביהם.

 


החברה דוגלת בבניה איכותית המתעדכנת ברוח הזמן והתקופה והיא מהחברות הראשונות בישראל שאימצה את עקרונות הבניה הירוקה ומחויבת לשמירה על הסביבה.

 

כיום, סיימה החברה את בניית פרויקט הדגל, תורגמן GREEN הבניין הירוק בחולון, אשר קיבל תו ירוק של מכון התקנים הישראלי. הפרויקט משלב אלמנטים ירוקים, שהינם שיא הקדמה והחשיבה הסביבתית בתחום בניית המגורים.

 


לחברה סיווג קבלנים ג -5תו תקן ISO 9000 ורישיון קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות.

 

תורגמן חברה לבניין הינה בעלת מסורת רבת שנים בבניה למגורים ומבני ציבור כגון: בית הספר האמריקאי באבן יהודה, מרכז הספורט בריזה בחולון ועוד. כבר מעל לארבעים שנה שהחברה יוזמת ובונה ברחבי הארץ מתוך אהבה ומקצוענות. צוות העבודה מורכב מבעלי המקצוע המובילים בתחום, המעניקים ליווי אישי ואחריות מלאה וחווית מגורים מושלמת.

 

תורגמן חברה לבניין היא מהמובילות בתחום שימור המבנים הציבוריים והפרטיים כאחד. צוות מומחי השימור של החברה מעורר לחיים מבנים עתיקים ומשמיש אותם מחדש תוך שימור ערכם ההיסטורי, לדוג': מתחם התחנה ת"א, בנק רוטשילד, מוזיאון בית העיר ת”א ועוד.

 

מגוון סגנונות בניה אלה הם שיוצרים את הקשר העז בין החברה למדינה ושוזרים את עבודתנו בין עבר, הווה ועתיד. חזוננו לפיתוח הענף והאמונה כי בניה היא מכלול שלם המורכב מפרטים קטנים והתמקדות בצרכי הלקוח שלנו, הם המובילים אותנו לעשייה המשופעת לאורך השנים.

קבוצת איציק תשובה
איכות הבנייה היא ערך עליון

קבוצת איציק תשובה, שהוקמה ב- 2005 ע"י איציק תשובה הינה קבוצת נדל"ן המתמחה בייזום ניהול ושיווק פרויקטים.

 


במהלך שנות פעילותה מנהלת החברה מספר רב של פרויקטים יוקרתיים במיקומים האטרקטיביים בתל אביב ונתניה, ומגוון פרויקטים ייחודיים בקו ראשון לים.

 

החברה מעסיקה את מיטב ההון האנושי בתחום בכדי להגיע לתוצאות חסרות פשרות השואפות למצוינות.הידע ההנדסי שצברה החברה במהלך השנים ממשיך לשמש לה כבסיס איתן לפיתוח פרויקטים איכותיים הן כחברה קבלנית והן כחברה יזמית.

 

איכות הבנייה היא ערך עליון העומד כנר לרגליו של מייסד החברה ובקו הזה החברה תמשיך לצעוד קדימה.

 

קבוצת איציק תשובה מקפידה על שילוב של רמת גימור גבוהה תוך תכנון ארכיטקטוני אופטימלי וזאת ע"י שיתוף פעולה עם מיטב האדריכלים בארץ כגון: אילן פיבקו, גידי בר אוריאן, גבי טטרו וכדומה. על כל הפרויקטים מפקחים חברות פיקוח קפדניות וכיסוי משפטי של חברת עורכי דין פישר בכר חן ושות

פסו גוב
THERE IS NO PLACE LIKE HOME

פסו גוב הינה חברת נדל"ן ייחודית, המובילה בעשור האחרון את קונספט מגורי הבוטיק בתל אביב. כל פרויקט של פסו גוב מתחייב להיות מיחד ויוצאי דופן, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, איכות בנייה ועמידה בזמנים. אנחנו מרגישים מחויבות עליונה להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי ביותר והטוב ביותר.

 

פסו גוב הוקמה על ידי שני יזמי נדל"ן ישראלים מצליחים: עידו פסו - נצר למשפחת הקבלנים "פסו" אשר פעילה בישראל למעלה מ- 35 שנה. בנו של יהושע פסו ז"ל, מדור המייסדים של ענף הנדל"ן בישראל.

 

שמר גוב - בוגר מנהל עסקים וכלכלה, אשר עסק במשך מספר שנים באיתור מגרשים ונכסים במזרח אירופה (רומניה, הונגריה ופולין). בשנים האחרונות מתמחה בהקמת פרויקטים למגורים בישראל

קבוצת כנען
עידן חדש ביזמות

קבוצת כנען הינה חברה העוסקת ביזמות נדל”ן למגורים, ייזום מתחמי פינוי-בינוי וייזום פרויקטים של תמ”א 38. החברה הוקמה ע”י איל הנדלר, מאיר טל וניב רום.

 

הקבוצה שמה לה למטרה ליזום פרויקטים איכותיים וייחודיים, תוך מתן תשומת לב ליצירת סביבת מגורים חדישה ומודרנית, אשר תענה על שביעות רצון לקוחותיה, תעניק להם את הביטחון הדרוש בבניית ביתם החדש, וכמובן תעמוד בחוד החנית בכל הנוגע לחדשנות טכנולוגית וחדשנות עיצובית.לשם כך מקפידה החברה, על איכות החומרים הגבוהה ביותר, תהליכי בנייה חכמים, עמידה בלוחות הזמנים ועיצוב מושלם.

 


נוסף על כך, מעסיקה החברה את מיטב בעלי המקצוע בענף הנדל”ן ובהם אדריכלים, מהנדסים, שמאים, עו”ד וכלכלנים מהשורה הראשונה. הניסיון הרב, המומחיות והמקצוענות ללא פשרות של צוות העובדים הם סוד ההצלחה של הקבוצה כולה.

 


קבוצת כנען שמה את הלקוח במרכז ובונה סביב צרכיו את מתחם המגורים כולו. ההכרות העמוקה עם הצרכים של לקוחותיה, הבנת הדרישות בשטח והירידה לפרטים הקטנים, הם המאפשרים לקבוצת כנען להגיע לתוצאות מושלמות.

קבוצת הילה
Building Vision

קבוצת הילה הינה קבוצת חברות, שהוקמה בשנת 1995 ע"י איש העסקים מר רפאל אלאלוף. החברה עוסקת בייזום והקמה של פרויקטים ונדל"ן לעסקים, תעשיה, משרדים ומגורים והיא נמנית על החברות שיש להן נסיון רב ועשיר בכל תחומי הנדל"ן.

 

החזון שלנו הוא ייזום ופיתוח נדל"ן לשיפור הסביבה וחיי החברה, תוך שילוב, מקוריות, חדשנות ויצירתיות לטובת בניית ערך מוסף ללקוחותינו, ושותפנו לדרך.

 

לקבוצת הילה התמחות בהקמת פרויקטי בוטיק  ייחודיים למגורים באזורים המבוקשים ביותר בארץ בלב הערים הותיקות והמבוקשות: תל אביב ,הרצליה ,רעננה ,רמת גן ,גבעתיים ועוד...

 

אנו מובילים תהליכים של בניה והתחדשות עירונית באזורים מבוקשים ונותנים מענה מושלם לחיים עירוניים.ללקוחותינו אנו מציעים מגוון רחב של דירות למכירה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומעניקים להם ערך מוסף בעליית ערך הנכס עם קבלת המוצר המוגמר באיכות גבוהה.

OFFICITY
THE BEST OFFICE IN THE CITY

החברה הוקמה על ידי שלושת יזמי הנדל"ן: אורי וייס, אלון הרצוג ועו"ד אביחי חכם. לשלושה נסיון רב בארגון, ניהול והקמה של קבוצות רכישה, עם רזומה של מעל ל 1,000 יחידות דיור שהוקמו על ידם במתכונת של קבוצות רכישה.

 

אורי וייס - אורי וייס שותף לשעבר במרכז הבנייה הישראלי ומי שהקים ויזם את זרועה היזמית במרכז הבנייה. אורי יזם את הקמתם של מאות יחידות דיור ברחי הארץ.

 

אלון הרצוג - ניהל במשך עשור את חברת הנדלן קפיטל גרופ. תחת שרביטו יזמה והקימה החברה מעל 700 יחידות דיור בכל רחבי הארץ. לאלון נסיון רב בניהול וארגון של קבוצות רכישה.

 

אביחי חכם - עורך דין ויזם נדל"ן משנת 2006. בעליה של חברת הנדל"ן אטרה ייזום נדל"ן הפעילה בתחום קבוצות הרכישה והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

 

OFFICITY תוביל ותנהל את הליך התכנון והבניה של הפרויקט מהיום הראשון ועד לסופו.

אשדר בוטיק
מסורת של בנייה

אשדר בוטיק מתמחה בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת ומהווה חלק בלתי נפרד מחברת אשדר מקבוצת אשטרום. ההתמחות והידע רב השנים בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת מאפשרים לאשדר בוטיק לתכנן פרוייקטי בוטיק המאופיינים בבנייה איכותית בעלת אופי אינטימי ולהוביל פרוייקטים מהקלאסיים ועד המורכבים ביותר, ביניהם מגוון עשיר של פרוייקטים מוצלחים שבנייתם כבר הסתיימה.

 


הידע והניסיון הרב של אשדר בוטיק בתחום הבנייה האורבנית ונושא התמ"א 38, מעניקים ללקוחותינו ביטחון כי הפרוייקט מתבצע על ידי טובי המומחים לאורך כל התהליך.

 

סטנדרט הבנייה הגבוה והירידה לפרטים מאפשרים ללקוחות אשדר בוטיק ליהנות מדירה חדשה ואיכותית המספקת חוויית מגורים התואמת את מגמות העיצוב והבנייה בעולם, כל זאת לצד ניסיון רב ואלפי לקוחות מרוצים שנהנו מהשירות וכבר גרים בדירה חדשה.

פויניקס שגב
מתמחה ביזמות יצירתית וניהול פרויקטים

פויניקס שגב הינה חברה נדל"נית המתמחה ביזמות יצירתית וניהול פרויקטים. את החברה מוביל גיא שגב, בעל ניסיון של יותר מעשור בענף הבנייה הישראלי ומתמחה בייזום וניהול פרויקטים מורכבים להשבחת נדל"ן והתחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38.

 

ייחודה של פויניקס שגב הוא בצוות המנוסה שמוביל את הליכי הבנייה החל מהשלב הראשוני דרך תכנון אדריכלי ומנהלתי מוקפד, קבלת האישורים העירוניים ועד לביצוע מושלם בשטח.

 

מעל הכל, פויניקס שגב היא חברה של אנשים, וכזו, היא חורטת על דגלה שקיפות מלאה לכל אורך הדרך.