אזורים ברנע - אשקלון

אזורים ברנע, אשקלון

ביטוח דירה (מבנה +תכולה) לשלוש שנים מתנה!

דירות 3, 4, ו5 חדרים , דירות ג�� ופנטהאוזים.

שכונת אזורים ברנע מציע לכם להגשים את החלום – מתחם מגורים מעוצב ויוקרתי המאפשר לכם ליהנות מרמת חיים גבוהה ואיכותית. שכונת אזורים ברנע ממוקמת בצפון החדש של אשקלון, אזור מגורים נחשק המושך אליו משפחות וזוגות מאשקלון ומחוץ לה. הפרויקט תוכנן כמתחם הומוגני המאפשר תחושה קהילתית ייחודית שמזכירה את השכונות שגדלנו בהם.


תושבי השכונה נהנים מפארק מושקע ורחב ידיים, ים במרחק הליכה, נוף מרהיב, קאנטרי קלאב שכונתי, מרכז מסחרי, בתי קפה, גני ילדים, בתי ספר, פארק גולף, בתי כנסת ועוד. אזורים ברנע הוא לא עוד פרויקט בניה, אלא שכונה איכותית הנבנית באחת הערים היפות בארץ, במטרה ליצור חיי קהילה נוחים ומהנים. בנוסף, 5 הבניינים הנישאים לגובה של 14 קומות, ממוקמים בקרבת הפארק השכונתי, ומהם יוצאים שבילים המובילים ישירות לפארק.


מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

באזורים מאמינים באנשים, ובאנשים המקיפים אותם, לכן מעבר לתכנון מוקפד ומתקדם, אנחנו מובילים תפיסת חיים ששמה את הקהילה במרכז.

 


אזורים יוזמת ומתכננת פרויקטים בישראל כבר למעלה מ-50 שנים. בבסיס כל אחד מעשרות הפרויקטים שלנו קיים איזון בין פרטיות חיי המשפחה לבין הקשר עם השכנים החדשים. לחיות בדירה של אזורים, זה ליהנות מתחושה מיוחדת של שייכות.

 


הפרויקטים שלנו מתוכננים כשבמרכזם חשיבה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי ומציאת פתרונות חכמים אשר יאפשרו לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד. למשל, מתחמי פנאי, מתקנים ציבוריים, מרכזים מסחריים ומרחבים ירוקים, המותאמים לאופי ולצרכי הדיירים.

 

אזורים מובילה את מהפכת ההתחדשות העירונית, עם מיטב המומחים ובעלי המקצוע ובשיתוף מלא עם הדיירים אותם אנו רואים כשותפים מלאים לדרך ולעשייה.

 


למעלה מיובל של עשייה ,דיוק ותשומת לב לצרכי דיירים, אדריכלות עדכנית ושירות לקוחות מסור, אשר הובילו אותנו להיות אחת מהחברות הוותיקות בישראל בתחום הנדל"ן.

קרא עוד+
שתף
מפה