כללי

חברת א.י. נדל"ן אינטרנט בע"מ שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. 

החברה השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי לסייע להקל על השימוש באתר האינטרנט שלה. כך שיהיה נגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות ב- Nadalan.com 

Nadlan.com מנגיש את יישומון הנגישות לאתר User Way המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- Nadlan.com לשפר את תאימותה להנחיות נגישות תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של Nadlan.com על ידי לחיצה על מקש tab כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן לרגע שתפריט הנגישות נטען בשלמותו.

כתב ויתור

א.י. נדל"ן אינטרנט בע"מ ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה כי חובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאתנו מוגבלים.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים באופן קבוע את Nadlan.com באמצעות סורק הנגישות של User Way כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים ב- Nadlan.com, יתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זו עשויה להיות תוצאה של אי מיצוי או אי זיהוי הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם את/ה נתקל/ת בקשיים עם תוכן כלשהו ב- Nadlan.com או שאת/ה זקוק/ה לעזרה בכל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא פנה אל א.י. נדל"ן אינטרנט בע"מ לתמיכת הלקוחות באופן הבא:

דוא"ל: info@nadlan.com 

טלפון: +972-03-7583758