פרויקטים חדשים
לצפייה בכל הערים

פרויקטים חדשים בחולון, דירות חדשות בחולון

(לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש המבוקש)

דירות להשקעה בחולון, התחדשות עירונית בחולון, דירות חדשות בחולון, נדלן בחולון, פרויקטים חדשים בחולון, מחירי דירות בחולון, דירות מקבלן בחולון


מחפשים לרכוש דירה בחולון?

 


חולון, הידועה גם כ"חולון עיר הילדים", היא עיר במחוז תל אביב, היא נוסדה בשנת 1940 כאיחוד של 5 שכונות: גרין, מולדת, אגרובנק, קריית עבודה ושכונת עם והוכרזה כעיר בשנת 1950. היא השלישית בגודלה במחוז תל אביב ותשיעית בגודל אוכלוסייתה בישראל ובה, לפי נתוני הלמ"ס (לשנת 2018) כ- 194,300 תושבים.

 


דמוגרפיה

לפי הלמ"ס (נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה), התגוררו בחולון ב- 194,300 תושבים (נכון לשנת 2018). היא מדורגת 10 בדירוג הרשויות המקומיות. קצב גידול האוכלוסיה שלה עומד על 0.9%. חולון מדורגת 7 מתוך 10 במדד החברתי - כלכלי (אשכול לשנת 2015). אחוז הזכאים לתעודת בגרות נכון לשנת 2017-2016 (שנת הלימודים תשע"ז) היה 76.5%. שכר החודשי הממוצע לשכירים בעיר עומד על 8,953 ₪ (כאשר הממוצע הארצי עומד על 8,913 ₪)

 


אוכלוסייה לפי גילאים:

גילאי 0 - 4 8.0%
גילאי 5 - 9 7.8%
גילאי 10 - 14 6.7%
גילאי 15 - 19 6.0%
גילאי 20 - 29 11.4%
גילאי 30 - 44 21.5%
גילאי 45 - 59 16.1%
גילאי 60 - 64 5.3%
גילאי 65 ומעלה 17.1%

 

מטפחת את דור העתיד
חולון שמה דגש על דור העתיד. היא מטפחת את הקהילה והמשפחתיות, גורמת למעורבות ודואגת לשייכות.
העיר חולון שמה במרכז את הקהילתיות ודורשת תרבות לכל, מטפחת את רווחת התושבים, רווחתם הפיזיות והנפשיות. היא מייצרת סביבת חיים איכותית, ירוקה ואסתטית. חולון מהווה מרכז כלכלי מטורופוליני וארצי המקדמת את את עקרונות הבריאות והקיימות למען דור העתיד. בעיר מעודדים פעילות התנדבותית ולמען חיי קהילה פורים ומעודדים את הערבות ההדדית, הסובלנות וגם את השייכות לעיר.בחולון מטפחים את הסביבה העירונית ורואים בעיצובה כדרך חיים. חולון היא מוקד פעילות בינלאומי חדשני ומוביל בעולם העיצוב. בשיתוף העיר חולון וגורמים נוספים כמו המכון הטכנולוגי לעיצוב ותעשיינים הם מפתחים חזות עירונית ייחודית. שהו דבר ייחודי המעמיד את חולון במרכז את רווחתם הפיזית והנפשית של התושבים. עצם ההקפדה על סביבת חיים איכותית, ירוקה ואסתטית. חולון מעצימה את שימוש התושבים בשימוש המרחב הציבורי ומייצרת סיבבה עירונית תוססת.

 

  


חינוך הדור הבא בחולון - טיפוח כל אחד ואחת מילדי העיר

גורמי החינוך, התרבות של העיר חולון נרתמים למטרת העשרה והפנאי של ילדיה. הם מעשירים אותם בידע וכלים להתפתחותם והפיכתם לבוגרים ומשכילים, ערכיים התורמים לחברה והקהילה. הם מעודדים אותם למצות את יכולותייהם וכישוריהם הייחודיים והחברתיים למצויינות אישית.

 


מערכת החינוך בעיר מובילה בהיערכותה הפדגוגית. היא מטפחת סביבה לימודית מעוצבת ואסתטית, המשרישה בתלמידיה את ערכי העיצוב כדרך-חיים. היא מספקת להם את התנאים המיטביים לתהליכי למידה וחינוך ומקדמת את עקרונות הבריאות והקיימות.

 


חולון היא אחת מזוכות בפרס החינוך היישובי לשנת התשס"ה. בעיר תנועות נוער: בהם הנוער העובד והלומד (להם שני קנים - חולון ותל גיבורים), שלושה שבטים של תנועת הצופים (השבטים: ארנון, עומר ועתיד), השומר הצעיר (3 קינים: ג'סי כהן, בן גוריון וקרית שרת) ובני עקיבא (ג'סי כהן וסניף חולון).

 


בעיר פועלים גם ארגונים ומרכזים שונים כמו "הפוך על הפוך", סניף של תנועת הנוער מכבי, ארגון הנעור צמר"ת, מעו"ז של תנועת בית"ר, "כנפיים של קרמבו", "לתת" ותנועת נוער ייחודית לחולון בשם חצ"ב (חולונים צעירים בפעולה) הפועלת במתנס"ים שונים ברחבי העיר.

 

בעיר פועלות מועצות: מועצת נוער שמטרתה לדאוג לשיפור איכות חיי הנוער בעיר ומועצה לילדים בשם "פרלמנט הילדים"

 

מוסדות אקדמאיים בעיר

בחולון שני מוסדות אקדמיים הפועלים בעיר: המכון הטכנולוגי חולון והמכללה האקדמית לחינות "תלפיות".

 

מוסדות חינוך


בחולון בתי ספר תיכוניים: מקווה ישראל, אורט חולון, תיכון קוגל, תיכון עתידים ותיכון אילון. אחד מהתיכונים השש שנתיים הוא בית הספר HTH (קמפוס פרס) הראשון מסוגו ברץ, בו מיישמים את שיטת הלימוד מבוססת פרויקטים.

 

מרכז כלכלי מטרופוליני וארצי - עסקים, יזמים ותעשיינים
העיר חולון מהווה מוקד לבעלי עסקים, יזמים ותעשיינים רבים, היא מרכז מטרופוליני וארצי. היא מעודדת הקמת מרכזי בילוי, מסחר ותעשייה. היא פועלת לחידוש מרכז העיר ושומרת על אופייה הייחודי של העיר. היא דואגת לייצר מגוון אפרויות לפיתוח כלכלי ומעודדת יזמים ועסקים להשקיע במקום.

 


תרבות ופנאי בעיר
חולון רואה בתרבות דבר חשוב וגורם מוביל בהוויית התושבים. התרבות היא מוקד משיכה למבקריה מבחוץ. יש מגוון רחב של תחומים איכותיים, חדשניים וזמינים לכולם. מקטן ועד גדול בכל מיני טעמים וסגנונות שונים שיתאימו לכולם.

 

בעיר חוגים רבים, ביניהם: קפוארה, קרטה, ג'ודו, בלט, ג'ז, היפ הופ, זומבה, דרמה, ציור, ספינינג, שחמט, משחקי כדור וגם חוגים לקטנטנים (ליווי התפתחותי עם ההורים, פעילות המשלבת הנאה ולמידה יחד).

 

חולון - עיר הילדים

חולון שמה בראש סדר עדיפויותיה את איכות חיי תושביה ובריאותו של דור העתיד בטופ. היא מספקת מענה ייחודי לתינוקות ועד לצעירים והורים. היא דואגת לחשוף אותם לחידושים בתחום המדע, התרבות והאמנות. היא מקנה להם ערכים ומשתפת אותם בתהליכים ובדרך זו מלמדת אותם כיצד לאמץ אותם כדרך חיים.

 


חולון חושפת אוכלוסייה זו לחידושים במדע, בתרבות ובאמנות, תוך הקניית ערכים, שיתוף בתהליכים ואימוץ עיצוב כדרך חיים. חולון דוגלת בשימור משאבי הטבע והסביבה למען הדורות הבאים.

 


פרויקטים בחולון:
אאורה 370
טכנו פארק חולון
דוד ביזנס סנטר חולון

 

קרא עוד+
(לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש המבוקש)