פרויקטים חדשים
לצפייה בכל הערים

פרויקטים חדשים בגדרה, דירות חדשות בגדרה

(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)

דירות להשקעה בגדרה, דירות חדשות בגדרה, נדל"ן בגדרה, פרויקטים חדשים בגדרה, מחירי דירות בגדרה, דירות מקבלן בגדרה


מעוניינים לרכוש דירה בגדרה?

גדרה היא עיר ומועצה מקומית הממוקמת באזור השפלה הדרומית במחוז המרכז. היא הוקמה בשנת 1884 ע"י קבוצת הביל"ויים (היא מכונה גם בשם מושבת הביל"ויים). היא הוכרזה כעיר רק בשנת 1949.

 

גדרה גובלת מצפון וממזרח במושב קדרון, מועצה אזורית ברנר, היא גובלת במועצה אזורית גדרות ממערב ובמועצה האזורית באר טוביה. היא חולשת על שבע גבעות המתנשאות לגובה של כ- 80 מטר מעל פני הים. בשטחה שטחים ירוקים ושטחים חקלאיים רבים. מהיישוב ניתן לראות את נופי הרי יהודה (נמצאים בסמל המועצה).

 

גדרה משמרת את המורשת ועם המבט תמיד קדימה. היא קהילתית ההולכת בדרכי העשייה. בשנים האחרונות פעלה העירייה לחידוש העיר, הרחובות הוותיקים והחדשים מבלי ל"קלקל" את אופייה הייחודי של העיר. בנוסף, חודשו בית הכנסת הגדול (בית הכנסת ישורון), צריף הבילויים, המוזיאון, בית הספר הראשון ונבנו כניסות ברוח העיר. שופצו גם רחוב הבילויים ורחוב הדגל של גדרה.

גדרה מובילה בחינוך הערכי ושמה לו דגש. בנוסף, גדרה קיבלה אישור לשיווק אזור העסוקה והייטק של העיר, וועדת התכנון והבנייה של גדרה וועדה עצמאית כעת, נפתח המוזיאון המחודש, הוקמו מתקני ספורט בעיר ועוד. מעבר לכך, גדרה פועלת לקידום התיירות, פיתוח רשת התחבורה, העשרות בתחום התרבות ועוד.

 

דמוגרפיה

לפי הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) מתוגררים בגדרה כ- 28,100 תושבים (נכון ל2018). קצב גידול האוכלוסייה עומד על 2.2%. גדרה מדורגת 7 מתוך 10 במדרג החברתי כלכלי. אחוז הזכאים לבגרות בשנת תשע"ז (2016-2017) עומד על 88.8%. השכר החודשי המוצע עומד על 11,129 ₪ (נכון לשנת 2016) כאשר הממוצע הארצי עומד על 8,913 ₪.

 

אוכלוסייה

בגדרה שוכנו בשיכונים באזור הצפוני של העיר עולים מתימן שעלו במהלך שנות ה- 50 (מבצע מרבד הקסמים וכנפי נשרים). בסוף שנות ה-80, עלו אתיופים במסגרת מבצע משה. הם שוכנו בעיקר בשכונת שפירא בעיר. החל משנות ה- 2000 נבנו כמה שכונות חדשות במזרח העיר. משנות ה-2000 ואילך נבנו שכונות חדשות בהן השתכנו בעיקר משפחות חדשות, צעירים ומשפרי דיור במזרח גדרה.

 

 

פרויקטים

FEEL גדרה - אפי קפיטל

משכנות גדרה הצעירה

K גדרה

קרא עוד+
(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)
על המפה