פרויקטים חדשים
לצפייה בכל הערים

פרויקטים חדשים בבאר שבע, דירות חדשות בבאר שבע

(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)

דירות להשקעה בבאר שבע, התחדשות עירונית בבאר שבע, דירות חדשות בבאר שבע, נדלן בבאר שבע, פרויקטים חדשים בבאר שבע, מחירי דירות בבאר שבע, דירות מקבלן בבאר שבע


מחפשים לרכוש דירה בבאר שבע?


עיר ההזדמנויות של ישראל!
באר שבע, בירת הנגב עברה שינויים רבים בשנים האחרונות, היא צועדת בגדול על עבר העתיד, מפתחת מהר וקיבלה את התואר "בירת ההזדמנויות" של ישראל. העיר כוללת מרכזים מסחריים ותעשייה משגשגים. בעיר באר שבע מתגוררים כ- 220,000 אלף תושבים ומשרתת כ- 750 איש המתגוררים באזור המטרופולין.

 בירת הסייבר

הקמת קריית הסייבר מציבים את באר שבע בלב תעשיית ההייטק הישראלית. "באר שבע תהייה בירת הסייבר של חצי הכדור המזרחי" – כך אמר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, 2014. (בסוף 2013 הכריז על העיר כבירת הסייבר הישראלית).

 


הנגב ובאר שבע מהווים כשני שליש משטח המדינה. האזור נחשב כמקור משמעותי לפיתוח, שכן הקרקע פנויה. העברת יחידות העילית של צה"ל דרומה ע"י ממשלת ישראל התקבלה בברכה, כמו גם הקמת קריית סייבר לאומית בלב באר שבע, מיקמו את העיר בלב תעשיית ההיטק הישראלית.

 


באר שבע לא עוצרת, היא דוהרת קדימה ומייצרת הזדמנויות רבות במגוון גדול של תחומים ביניהם: מחקר וטכנולוגיה, נדל"ן, יזמות, השכלה, תיירות, תרבות ופנאי. בשנים האחרונות היא ממנפת את עצמה בצורה אדירה תחת שרביטו של רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע. פיתוח העיר כולל פרויקטים בסכום של כ- 3 מיליארד שקלים, שמטרתם לשפר את איכות החיים של התושבים. בשנים האחרונות זכתה העיר באות הרשות הירוקה.

 


בין הפרויקטים החדשים:

שדרוג שדרות רגר - חידוש ושיפור ציר הכניסה הצפוני של העיר.

מתחם התחבורה המטרופוליני – המתחם כולל את תחנת הרכבת מרכז, התחנה המרכזית של העיר ומרחב ציבורי מחודש ומשודרג.

קריית ספורט – המתחם כולל אצטדיון הכולל 16,000 מושבים, היכל ספורט רב תכליתי "הקונכייה" וגם 5 מגרשי ספורט המיועדים לאימונים.

פארק נחל באר שבע – 5,300 דונם של ריאה ירוקה בעיר, אורכה כ- 8 ק"מ. בשטח הפארק: אגם, ספורטק, טיילות ואמפיתיאטרון.

פארק קרסו למדע – מוזיאון גדול למדע. המוזיאון ממוקם בעיר העתיקה והוקם שם כחלק מפרויקט פיתוח העיר בשיתוף קרן רש"י.


תכנית לפיתוח העיר העתיקה – העיר העתיקה בבאר שבע מהווה מוקד משיכה מסחרי, ותרבותי לתיירים ובכלל לתושביה. המקום מהווה מקום לבילויים ובו מתגוררים צעירים מן העיר השומרים על ייחודיות ההיסטורית של המקום.

מתחם הקטר 70414- שימור המתחם ההיסטורי של תחנת הרכבת הטורקית. המקום הפך לאזור בילוי ופנאי, במקום מסעדון, גלריות ומוזיאון הרכבת. במתחם מוקרן סרטון על הקיטור המקורי בפורמט "וידאו מפינג".

מרכז המבקרים באר אברהם – מרכז מבקרים בינלאומי הממוקם בעיר העתיקה, שמתאר באופן חווייתי את סיפורו של אברהם אבינו.

 

באר שבע ממקמת את עצמה כבירת ההזדמנויות של ישראל. פיתוח מתמיד, חידוש ושדרוג לצד פיתוח מקומות ופרויקטים חדשים שמים את באר שבע על המפה. שדרוג מסילות הרכבת, שיפור הכבישים הכולל המשך סלילת כביש 6 מקרבים משמעותית אותה לגוש דן ופותחים את תושביה להזדמנויות חדשה.

 

פרויקטים בבאר שבע:
סנטרל פארק 17
דמרי בפארק הנחל

קרא עוד+
(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)
על המפה