N ויצמן נתניה - נתניה

N ויצמן נתניה, נתניה

דירות 4-5 חד' בהטבת מימון בלעדית 10%* בחתימה והיתר בכניסה!

סוגי חדרים: 3 חדרים/ 4 חדרים/ 5 חדרים

N מה להתלבט פרויקט N ויצמן נתניה | אזורים והחברה להתחדשות נתניה
דירות 3-5 חד' בצפון המתחדש של נתניה
בהטבת מימון בלעדית 10%* בחתימה והיתרה בסמוך לאכלוס!

*10% נוספים בהטבת מימון בלעדית תוך 30 יום מחתימת ההסכם בכפוף לתקנון | ט.ל.ח


* קרבה לטיילת ולחוף הים
* פארק עירוני
* מוסדות חינוך
* סמיכות לצירי תנועה


מתחם המגורים N ויצמן נתניה כולל שלושה מגדלים מעוצבים בני 24 קומות בתכנון אדריכלי -מודרני, בצפון החדש של נתניה. המיקום האסטרטגי ברחובות סוקולוב וויצמן מציע גישה מהירה ונוחה למרכז העיר.

 

הפרויקט במיקום אסטרטגי שקרוב לצירי תנועה מרכזיים שיאפשר לכם להתנייד בקלות בין אם זה בתוך העיר או מחוץ לה, זאת בזכות מחלף איינשטיין המקשר ישירות לכביש החוף. בנוסף קיימת גישה קלה לתחבורה ציבורית וקרבה לחופי הים הקסומים של נתניה.אזורים ו-"החברה להתחדשות נתניה" מביאות לכם את "N נתניה" - פרויקט ייחודי ומרגש המביא עמו בשורה של התחדשות וקדמה לעיר, כל זאת תוך כדי חשיבה עמוקה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי עם מציאת פתרונות חכמים שיאפשרו לכם לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד.קונספט המגורים ההיברידי אזורים והחברה להתחדשות נתניה הגיע לרחוב סוקולוב. פרויקט N ויצמן נתניה מציע לכם איכות חיים בלתי מתפשרת וייחודית עם חווית עירוב שימושים שתהפוך את החיים שלכם לנוחים ונעימים במיוחד. לרשותכם חדר כושר פרטי, חדר מוזיקה מצויד, חדר מולטימדיה עם קונסולות משחק, פארק ירוק מתחת לבית ועוד מגוון שירותים ממש מתחת לבית. וכשתתעייפו מכל האטרקציות, תוכלו לעלות לביתכם ולדעת שמהרגע הראשון, הדירה תוכננה בדיוק בשביל המשפחה שלכם, בצורה הנוחה והנעימה ביותר.החברה להתחדשות נתניה
החברה נולדה כדי להחיות מחדש שכונות ובניינים בעיר נתניה ולהתאים אותם לשיטות הבנייה המודרניות ולעיצובים העדכניים והחדשניים ביותר. החברה מעסיקה צוות מומחים מקצועי ומיומן ופועלת על מנת ליזום פרויקטים של התחדשות עירונית במתווה של פינוי בינוי, תוך זיהוי מתחמים רלוונטיים וייזום תב”ע במסגרת לוח זמנים קצר, כשהשאיפה היא למסור לדיירים בית שהוא לא פחות ממושלם, במיקומים שעד היום לא היו אפשריים לבנייה.

 

 *10% הנוספים בהטבת המימון בלעדית תוך 30 יום מחתימת ההסכם | בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

חברת ״אזורים״ הינה חברה ציבורית ואחת מחברות היזום והבנייה הגדולות בישראל, העומדת מאחורי מגוון רחב של פרויקטים איכותיים כבר כ- 60 שנה.

 

החברה נהנית מחוסן כלכלי אדיר וממוניטין של עשרות שנים בהן הקימה עשרות אלפי יחידות דיור ושכונות שלמות כגון: אזורים רחובות החדשה, מגדלי נאמן, אזורי חן, אזורים מוצא עילית ופרויקטים אייקונים זוכי פרסים דוגמת הרצליה הילס. כל פרויקט שלנו מלווה ע"י משרדי האדריכלים הטובים בישראל ובכל פרויקט אנו שואפים לחדשנות תכנונית, סטנדרט ביצוע גבוה ביותר ולבניה בסביבה בת קיימא.

 

בכדי לחשוב קודם כל עליכם, הדיירים – הפרויקטים של אזורים יוצרים שילוב ייחודי בין חיי משפחה לבין העצמת חיי הקהילה והסביבה, כדי לספק איכות חיים גבוהה וחוויית מגורים חדשה ומרגשת.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים