N בארי - נתניה

N בארי, נתניה

עכשיו במחירי השקה - דירות 3-5 חדרים

סוגי חדרים: 3 חדרים /4 חדרים/ 5 חדרים

N בארי – הצפון המתחדש של נתניה
עכשיו במחירי השקה – דירות 3-5 חד'

  • סמיכות לצירי תנועה מרכזיים
  • מוסדות חינוך מובילים
  • מרחק הליכה מהטיילת והים
  • חווית מגורים אורבנית ומתקדמת


מתחם המגורים N בארי כולל שלושה מגדלים מעוצבים בני 24 קומות בתכנון אדריכלי-מודרני, בצפון החדש של נתניה.
המיקום האסטרטגי בפינת הרחובות בארי ויצמן מציע גישה מהירה ונוחה למרכז העיר.הפרויקטים ממוקמים במיקום אסטרטגי שקרוב לצירי תנועה מרכזיים שיאפשרו לכם להתנייד בקלות בין אם זה בתוך העיר או מחוץ לה, זאת בזכות מחלף איינשטיין המקשר ישירות לכביש החוף. בנוסף קיימת גישה קלה לתחבורה ציבורית וקרבה לחופי הים הקסומים של נתניה.אזורים ו-"החברה להתחדשות נתניה" מביאות לכם את "N נתניה" - פרויקט ייחודי ומרגש המביא עמו בשורה של התחדשות וקדמה לעיר, כל זאת תוך כדי חשיבה עמוקה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי עם מציאת פתרונות חכמים שיאפשרו לכם לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד.קונספט המגורים ההיברידי אזורים והחברה להתחדשות נתניה הגיע לרחוב סוקולוב. פרויקט N סוקולוב מציע לכם איכות חיים בלתי מתפשרת וייחודית עם חווית עירוב שימושים שתהפוך את החיים שלכם לנוחים ונעימים במיוחד. לרשותכם חדר כושר פרטי, חדר מוזיקה מצויד, חדר מולטימדיה עם קונסולות משחק, פארק ירוק מתחת לבית ועוד מגוון שירותים ממש מתחת לבית. וכשתתעייפו מכל האטרקציות, תוכלו לעלות לביתכם ולדעת שמהרגע הראשון, הדירה תוכננה בדיוק בשביל המשפחה שלכם, בצורה הנוחה והנעימה ביותר.

החברה להתחדשות נתניה
החברה נולדה כדי להחיות מחדש שכונות ובניינים בעיר נתניה ולהתאים אותם לשיטות הבנייה המודרניות ולעיצובים העדכניים והחדשניים ביותר. החברה מעסיקה צוות מומחים מקצועי ומיומן ופועלת על מנת ליזום פרויקטים של התחדשות עירונית במתווה של פינוי בינוי, תוך זיהוי מתחמים רלוונטיים וייזום תב”ע במסגרת לוח זמנים קצר, כשהשאיפה היא למסור לדיירים בית שהוא לא פחות ממושלם, במיקומים שעד היום לא היו אפשריים לבנייה.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

באזורים מאמינים באנשים, ובאנשים המקיפים אותם, לכן מעבר לתכנון מוקפד ומתקדם, אנחנו מובילים תפיסת חיים ששמה את הקהילה במרכז.

 


אזורים יוזמת ומתכננת פרויקטים בישראל כבר למעלה מ-50 שנים. בבסיס כל אחד מעשרות הפרויקטים שלנו קיים איזון בין פרטיות חיי המשפחה לבין הקשר עם השכנים החדשים. לחיות בדירה של אזורים, זה ליהנות מתחושה מיוחדת של שייכות.

 


הפרויקטים שלנו מתוכננים כשבמרכזם חשיבה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי ומציאת פתרונות חכמים אשר יאפשרו לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד. למשל, מתחמי פנאי, מתקנים ציבוריים, מרכזים מסחריים ומרחבים ירוקים, המותאמים לאופי ולצרכי הדיירים.

 

אזורים מובילה את מהפכת ההתחדשות העירונית, עם מיטב המומחים ובעלי המקצוע ובשיתוף מלא עם הדיירים אותם אנו רואים כשותפים מלאים לדרך ולעשייה.

 


למעלה מיובל של עשייה ,דיוק ותשומת לב לצרכי דיירים, אדריכלות עדכנית ושירות לקוחות מסור, אשר הובילו אותנו להיות אחת מהחברות הוותיקות בישראל בתחום הנדל"ן.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים