HeSo הנרייטה סולד - פתח תקווה

HeSo הנרייטה סולד, פתח תקווה

שלמו 300,000 ש"ח והיתרה באכלוס

סוגי דירות: דירה / דירת גן

סוגי חדרים: 3 חדרים / 4 חדרים / 5 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 32

שלמו 300,000 ש"ח והיתרה באכלוס*

HeSo הנו פרויקט בוטיק המשלב בין חיים בסביבה אורבנית לבין בית משפחתי מרווח וחמים - ממוקם באזור ותיק ושקט במיוחד של רח' הנרייטה סולד, פתח תקווה. נתוני פתיחה מבטיחים של מיקום המגרש חברו לתכנון חכם ואלגנטי ומפרט איכותי ומפנק. התוצאה: בניין בוטיק המציע איכות חיים יוצאת דופן לדייריו.

 

סביבה פסטוראלית במיקום מנצח
פרויקט HeSo מצטיין בסביבה שקטה ופסטוראלית עם גישה קלה למרכז העיר, לא רחוק ממרכז רפואי רבין, קניון עופר וקניון סירקין. בקרבת הפרויקט מפוזרים מוסדות חינוך מעולים מגיל הגן, דרך בית ספר יסודי, חטיבת הביניים והתיכן, מרכזי קניות, תרבות, בריאות, בתי קפה ופנאי. לפרויקט נגישות גבוהה לעורקי התחבורה המרכזיים, כביש 40 וכביש 471 ולתחנת הרכבת הקלה של הקו האדום החוצה את כל גוש דן ואת מרכז תל אביב.

 


ליהנות מהאיכות, להרגיש בבית
פרויקט HeSo נבנה בסטנדרט גבוה תוך הקפדה על איכות ועל גימור ללא פשרות. אדריכלי הפרויקט והיזמים הקפידו על כך שכל דייר בפרויקט יזכה לגור בסביבת מגורים מעולה בדירה מושלמת, בבית שימלא את דייריו באוסף של רגשות, רצונות, זכרונות וחלומות. לבחירתכם דירות 3, 4, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים – כולם מתוכננים בקפידה ומאובזרים במפרט איכותי.

 

ח. מיתר – שילוב של ניסיון, עוצמה ושירות אישי
פרויקט HeSo נבנה עלידי חברת ח. מיתר – חברה משפחתית העוסקת בייזום ובבנייה של פרויקטים למגורים ברחבי הארץ כבר למעלה מ-40 שנה. החברה רואה את הלקוחות והשותפים שלה כחלק מהמשפחה ומעניקה להם את כל הפתרונות בתחום הבנייה תחת קורת גג אחת. החברה זכתה בפרסי מצויינות בבנייה מטעם התאחדות בוני הארץ בשנת 2018 ובשנת 2021. חברות דירוג האשראי מעריכות את יציבותה הפיננסית של החברה כגבוהה משמעותית מהממוצע בענף. חברת ח. מיתר דואגת תמיד להקיף את לקוחותיה באנשי מקצוע מלאי ניסיון ותשוקת יצירה, ויחד משלבים יכולות של יזמות ובנייה כדי לתת מענה מדוייק ואישי עם רמת תכנון וביצוע מהגבוהות ביותר.

 

כל אלו הופכים את פרויקט HeSo להזדמנות נדל"נית מעולה למשפחות הרוצות לשלב מגורים אורבניים צמודים לתל אביב, בסביבה פסטורלית.


*החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת. בכפוף לתקנון לחברה. המבצע לדירות הרגילות בלבד.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

ח.מיתר

חלק מהחיים שלך

ח.מיתר הינה חברה משפחתית העוסקת בייזום ובבנייה של פרויקטים למגורים, למבני ציבור ולהתחדשות עירונית ברחבי הארץ כבר למעלה מ- 40 שנה. החברה הינה בעלת סיווג קבלני ג'5 (בלתי מוגבל) ומקימה פרויקטים ייחודיים באמצעות צוותים יעודיים בעלי ניסיון רב בתחום הייזום והביצוע. חברות דירוג האשראי מעריכות את יציבותה הפיננסית של החברה כגבוהה משמעותית מהממוצע בענף. אנו מאמינים שכשעושים דברים יחד, חווית היצירה משמעותית יותר והיכולת לתת חיים לחלומות גדולה יותר.

 

שתף
מפה
שלח פרטים