HYPE רמת גן - רמת גן

HYPE רמת גן, רמת גן

PRESALE! דירות החל מ- 1,720,000 ש"ח

סוגי דירות: דופלקס / דירה / דירת גן / פנטהאוז

סוגי חדרים: 2.5/3/4/5 חדרים

תמיד חלמתם לחיות במרכז העניינים, בסגנון חיים צעיר ותוסס?
תכירו את HYPE, פרויקט מיוחד במינו בעל שני בנייני מגורים מדהימים, הממוקם בשכונת נחלת גנים שברמת גן.


 ועכשיו במחירי PRESALE! 

  • דירת 2.5 חדרים  1,720,000 ש"ח
  • דירת 3 חדרים  1,792,000 ש"ח
  • דירת 4 חדרים  2,291,000 ש"ח
  • פנטהאוז 5 חדרים 4,262,000 ש"ח
  • דופלקס 4 חדרים 3,143,000 ש"ח 
  • דירת גן 3 חדרים  2,240,000 ש"ח 

 

HYPE מציע לכם את חוויית המגורים האורבאנית המושלמת: קרבה לתל אביב, למרכז העסקים של גוש דן, לפארק הירקון, לגני ילדים, לבתי ספר, למגדלי ב.ס.ר וגישה נוחה לנתיבי אילון.

 


אתם מוזמנים ליהנות מתמהיל דירות רחב בשני בניינים בתכנון חכם ומוקפד שיוצר הרמוניה ונוחות מקסימלית. בואו לחיות את החלום בפרויקט המדהים שנקרא HYPE.

 

הפרויקט צעיר, ייחודי ותוסס, המושך את תשומת ליבם של זוגות צעירים אורבניים המאוהבים במרכז התוסס של גוש דן, ומבקשים להיות חלק ממנו. הסמיכות לתל אביב מעניקה לו ערכים מוספים חשובים המציעה נגישות שיא ומנוגד תחושת פרטיות ושקט.

 


בשכונה מטופחת, HYPE הוא פרויקט אחר, חף מרשמיות ועם זאת מדויק מאוד. מדובר בשני מבנים בין רחוב העמל לפודים, בשכונת נחלת גנים ברמת גן. הפרויקט נושק לפארק הירקון ונמצא בקרבת גני ילדים, ובתי ספר, סמוך למגדלי ב.ס.ר. ולנתיבי איילון.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

אשדר בוטיק

מסורת של בנייה

אשדר בוטיק מתמחה בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת ומהווה חלק בלתי נפרד מחברת אשדר מקבוצת אשטרום. ההתמחות והידע רב השנים בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת מאפשרים לאשדר בוטיק לתכנן פרוייקטי בוטיק המאופיינים בבנייה איכותית בעלת אופי אינטימי ולהוביל פרוייקטים מהקלאסיים ועד המורכבים ביותר, ביניהם מגוון עשיר של פרוייקטים מוצלחים שבנייתם כבר הסתיימה.

 


הידע והניסיון הרב של אשדר בוטיק בתחום הבנייה האורבנית ונושא התמ"א 38, מעניקים ללקוחותינו ביטחון כי הפרוייקט מתבצע על ידי טובי המומחים לאורך כל התהליך.

 

סטנדרט הבנייה הגבוה והירידה לפרטים מאפשרים ללקוחות אשדר בוטיק ליהנות מדירה חדשה ואיכותית המספקת חוויית מגורים התואמת את מגמות העיצוב והבנייה בעולם, כל זאת לצד ניסיון רב ואלפי לקוחות מרוצים שנהנו מהשירות וכבר גרים בדירה חדשה.

קרא עוד+
שתף
מפה