רייסדור ראש העין - ראש העין

רייסדור ראש העין, ראש העין

גם דירות ענקיות וגם מיליון ש"ח הלוואת קבלן ללא ריבית והצמדה

סוגי דירות: דירה / דירת גן / פנטהאוז

סוגי חדרים: 4 חדרים / 5 חדרים /6 חדרים

החל מ: 3,700,000 לדירת 5 חדירם

רייסדור ראש העין עם דירות ענקיות והלוואת קבלן משתלמת במיוחד

1,000,000 ש"ח הלוואת קבלן ללא ריבית והצמדה

 

מימד חדש של חווית מגורים
בלב ראש העין החדשה המשלבת בתוכה את הווי החיים האורבניים התוססים לצד קסם הטבע, במיקום הטוב ביותר בשכונת פסגות אפק הנחשבת משכונות המגורים המתקדמות והמובילות את איכות החיים בישראל, מוקף בגבעות הפסטורליות של ראש העין, הולך ונבנה פרויקט 'רייסדור-ראש העין' המציע לכם מימד חדש של חווית מגורים אקסקלוסיבית במרכז הארץ.


אתם מוזמנים להצטרף לחיי קהילה עשירים ותוססים יחד עם המשפחות הצעירות והאיכותיות שקבעו את משכנם בשכונת העתיד בעיר.מתחם המגורים היוקרתי 'רייסדור - ראש העין' יכלול 11 בניינים מפוארים הכוללים 173 דירות מרווחות, הנבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. במפלס שמתחת לבנייני המגורים יוקמו כ- 3,000 מ"ר של שטחי מסחר רחבי ידיים, אשר ישמשו את הדיירים ואת תושבי השכונה כולה. דיירי רייסדור ראש העין ייהנו מחוויית מגורים חדשה המשלבת איכות חיים עם קרבה ונגישות ללב גוש דן.

 

קרא עוד+
תכניות דירה לצפייה בדגם בחר תכנית דירה
סוג הנכס מס' חדרים דגם שטח במ"ר מרפסת / גינה במ"ר צפייה בתכנית דירה
דירה 4 חד' 4A 121.19 - 121.36 מ"ר 104.62 - 134.9
דירה 6 חד' 6B 169.4 מ"ר 23.21
דירה 6 חד' 6C 164.35 מ"ר 48.57
עוד תוכניות דירה +

על החברה

רייסדור יזמות בע"מ

יוזמת פרויקטים מצליחים בארץ ובחו"ל

חברת 'רייסדור', בבעלותו של יזם הנדלן יקי רייסנר, הינה חברת ייזום מובילה, דינאמית ומצליחה, בעלת ניסיון והתמחות בהקמת שכונות מגורים ומרכזי מסחר.

 


במרוצת השנים צברה החברה מוניטין רב וקנתה את שמה בענף הנדל"ן ובקרב רוכשי הדירות והנכסים, בזכות העוצמה, החדשנות, האמינות והעובדה כי כל פרויקט של החברה הופך לסיפור הצלחה.

 

בשנים האחרונות הקימה החברה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים – שכונות מגורים הכוללות פיתוח סביבת מגורים יוקרתית ומרכזי מסחר ומשרדים.

 


רייסדור חרטה על דגלה להגשים ללקוחותיה את השאיפה לחוויית מגורים מושלמת. הקו המנחה אותה בכל מיזמיה העתידיים כמו גם הקיימים, מתהדר במכלול יתרונות, החל מאיתור המיקומים המאופיינים כבעלי פוטנציאל צמיחה משמעותי, דרך סטנדרט בנייה מוקפד ועד לשירות האישי והמתקדם לכל לקוחותיה.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים