צרפתי ONE - תל אביב יפו

צרפתי ONE, תל אביב יפו

פנטהאוז יש רק אחד.

סוגי דירות: דירת 5 חדרים / מיני פנטהאוז / פנטהאוז

סוגי חדרים: 5 / 6 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 42

החל מ: 4,700,000

צרפתי One, ברמת אביב החדשה מזמין אתכם לנצל את ההזדמנות האחרונה ולתפוס מקום בפרויקט האחרון ברמת אביב החדשה. הפרויקט אשר בנייתו החלה בימים אלה, מציע לכם את השילוב המושלם בין סביבת מגורים ירוקה ופסטורלית בשכונה קיימת, דירות מעוצבות ומתוכננות עד אחרון הפרטים הקטנים, כמיטב המסורת של חברת צבי צרפתי ובניו המשמשת גם כחברה היזמית וגם כקבלן המבצע.
 

בפרויקט צרפתי One, הפונה לכיכר מוקפת עצי דקל ממתין לכם בניין בן 13 קומות, עם דירות 5 חדרים, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים ומפרט איכותי, יוקרתי ומאופק. בצמוד לבניין תמצאו פיאצה שכונתית, גינות ציבוריות מטופחות ובית קפה, אשר מעניקים למקום אופי משפחתי ורגוע. המקצב המטורף של תל אביב נותר מחוץ לשכונה ולכם יש זמן להתבונן, להקשיב, להתרגש, להתחבר וליצור חוויות חדשות.


 
צרפתי One. שמרנו את הטוב ביותר לסוף.

 

קרא עוד+
תכניות דירה לצפייה בדגם בחר תכנית דירה
סוג הנכס מס' חדרים שטח במ"ר מרפסת / גינה במ"ר צפייה בתכנית דירה
דירה 5 חד' 127 מ"ר 15
פנטהאוז 6 חד' 175 מ"ר 95
דירה 5 חד' 117 מ"ר 13
דירה 5 חד' 125 מ"ר 14
דירה 5 חד' 127 מ"ר 14
פנטהאוז 5 חד' 182 מ"ר 144
דירה 5 חד' 135 מ"ר 14
דירה 5 חד' 129 מ"ר 14
דירה 5 חד' 123 מ"ר 14
דירה 5 חד' 144 מ"ר 52
דירה 6 חד' 169 מ"ר 91
עוד תוכניות דירה +
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

צבי צרפתי ובניו השקעות ובנין (1992) בע''מ

בית ממשפחה טובה

חברת צרפתי צבי ובניו הינה חברת בנייה משפחתית ותיקה, הפועלת מזה 45 שנה. החברה הוקמה על ידי צבי צרפתי, ובמהלך השנים הצטרפו לחברה רפי, משה, מלי ואירית, בניו ובנותיו של צבי. לצידם מעסיקה החברה לאורך השנים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שמלווים את החברה ופעילותה.

 

לצבי צרפתי היו שני חלומות: להביא לענף הבניה סטנדרטים חדשים של איכות ושירות ולראות את כל ילדיו עובדים לצידו בחברה, בשותפות והרמוניה. כקבלן צעיר ידע צבי שככל שיניח יסודות עמוקים יותר כך יוכל להגיע גבוה יותר. ומה שנכון לענף הבניה בוודאי יתאים לחינוך הילדים... חלם ועשה.

 

כיום, כ-45 שנה לאחר שהחל את דרכו כקבלן צעיר בבניית מספר בניינים בני כ-5 קומות בשכונת אברמוביץ’ הוותיקה בראשל”צ, חברת צרפתי צבי ובניו היא חברת בניה ציבורית ומובילה בעלת ותק, רקורד מוצלח ומוניטין מוכח: בנייה ותכנון של אלפי יחידות דיור בעשרות פרויקטים באזור השפלה והמרכז - באר יעקב, נס ציונה, רחובות, מודיעין, ראשל”צ, בת-ים, חולון, ת”א, נתניה ופרדס חנה. החל ממגרשים לבנייה עצמית, דרך שכונות קוטג’ים צמודי קרקע, בנייני קומות, מגדלים ועד אלפי מ”ר של שטחי מסחר ומשרדים.

 

 

קרא עוד+
שתף
מפה