פרשקובסקי במצליח - מצליח

פרשקובסקי במצליח, מצליח

לגור 15 דקות מתל-אביב בפחות ממיליון ₪!

תפיסת המגורים של חברת פרשקובסקי מאמינה שמיקום הבית מהווה חלק בלתי נפרד מהצלחתו. לכן בחרה פרשקובסקי את המיקום הטוב ביותר, לפרויקט החדש והמדובר שלה בקרית האומנים, במושב מצליח. שני מגדלים מפוארים ויוקרתיים, המהווים את שער הכניסה לשכונה ומתנשאים מעל כולם לעבר נוף ירוק ופתוח של שפלת החוף ומעל לפארק הגדול והרחב שבשכונה. לכל מגדל בפרויקט צמודה גינה פרטית, ירוקה ופורחת ובה גם פינת משחקים.


סטנדרט הבנייה של הפרויקט הוא הגבוה ביותר, וכלל תכנון אדריכלי מוקפד של כל פרט ופרט. לרשות הדיירים יעמוד לובי מפואר, מעלית שקופה מרהיבה, מועדון דיירים ועוד. המיקום המושלם סמוך לכל צירי התנועה המרכזיים, לצד הסטנדרטים הגבוהים של חברת פרשקובסקי, יוצרים פרויקט חד-פעמי ומיוחד בסביבת מגורים מעולה.

 

 

מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

א.ש.י פרשקובסקי

משפחת פרשקובסקי עוסקת בייזום ובנייה מתחילת המאה שעברה. החברה שהינה בבעלות המשפחה יוזמת ובונה בעצמה פרויקטי רבים באזורי הביקוש ברחבי הארץ. החברה בנתה אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מטרים של מגורים, מסחר, תעשייה ומשרדים.

מיום הקמתה יזמה ובנתה החברה בעצמה כל פרויקט , מדיניות זו מחברת את הדיירים היודעים תמיד שהקשר עם חברת הבנייה איננו תם ביום חתימת החוזה כי אם רק מתחיל .... החברה צועדת יד ביד עם כל רוכש החל מקבלת ההחלטה החשובה לרכוש דירה , תקופת הבנייה, הרישום ברשויות ואף עד לאחר מסירת הדירה.

לשם כך מועסקים פרשקובסקי טובי המומחים, המהנדסים, האדריכלים והמעצבים ומאותה הסיבה מחזיקה החברה את הציוד המתקדם ביותר לביצוע הפרויקטים. מקצועיות החברה וניסיונה של המשפחה משפרים את איכות התוצאות בכל פרויקט ומקצרים את זמני הביצוע.

לכן פרשקובסקי מוניטין מצויין בענף הבנייה והיא מוכרת ומוערכת בקרב המשק הישראלי.

חזון החברה הוא לשפר את חווית המגורים בישראל ולשמור תמיד על שביעות רצון דייריה.

שתף
מפה