פרי מגדים 2 - תל אביב-יפו

פרי מגדים 2, תל אביב-יפו

מגדל מגורים יוקרתי בנחלת יצחק המבוקשת | החל מ- 3,200,00 ₪

מועד אכלוס: אוק' 2026

סוגי דירות: מיני פנטהאוז / פנטהאוז

סוגי חדרים: 5 - 2.5 חדרים

תרבות תל אביבית עכשווית
מגדל מגורים יוקרתי בנחלת יצחק המבוקשת
משלמים * 20% בחתימה והיתרה לקראת האכלוס | פטור ממדד

דירות 2.5 חדרים החל מ- 3,200,00

דירות 4 חדרים החל מ- 4,520,000 ₪

דירות 5 חדרים מקומה 14 החל מ- 5,700,000 ₪


ליהנות מסטנדרטים גבוהים השמורים למגדלי יוקרה בתל אביב ויחד עם זאת לחיות בשכונה קהילתית, חמה ואיכותית. "פרי מגדים 2" הוא פרויקט מגורים יוצא דופן בשכונת נחלת יצחק המבוקשת – מגדל בן 25 קומות שנבנה בסטנדרט בינלאומי, המביא עימו משב רוח חדשני ויוקרתי.

 

הפרויקט ממוקם במרחק הליכה מרובע העסקים של תל אביב, בו תוכלו ליהנות ממסעדות שף ובתי קפה טרנדיים. הנגישות הגבוהה לכל צירי התנועה המרכזיים של העיר, בשילוב מגוון מוסדות חינוך, ספורט, קהילה ותרבות מוכיחים שזהו המיקום המושלם עבורכם. בואו להתחיל גבוה בסביבת מגורים מושלמת עם אופי קהילתי מודרני.

 

 

*בכפוף לתנאי המבצע, ט.ל.ח

*ההדמיות להמחשה בלבד, לפני תכנון מפורט, כפופות לשינויים ואינן מחייבות. את החברה יחייבו רק תכניות מכר ומפרט שיצורפו להסכם המכר שייחתם

קרא עוד+

על החברה

שיכון ובינוי נדל''ן

בית אחד. מיליון חלומות

שיכון ובינוי נדל"ן היא חברת הנדל"ן למגורים המובילה והוותיקה בישראל. החברה חרטה על דגלה את ערך הקיימות ומובילה את מהפכת הבנייה הירוקה בישראל.

 

כחברה מובילה, חשוב לה לקבוע סטנדרטים גם בתחום השירות. שכונות החלומות של שיכון ובינוי נדל"ן נבנות על-פי תקנים ירוקים מחמירים שחוסכים במשאבים ובכסף ותורמים לשמירה על הסביבה, ומאפשרים לדיירים איכות חיים גבוהה.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים