מתחם האלף משרדים - ראשון לציון

מתחם האלף משרדים, ראשון לציון

איך שלא תסתכל על זה - זה הדבר הנכון בזמן הכי נכון שיש

מתחם האלף- ראשון לציון - משרדים

מיקום המתחם - מערב ראשון לציון, הלוקיישן החם ביותר שקיים בראשון לציון ובמרכז. קרוב לים ולמתחם האגם (YES PLNET), ממש בקרבת נתיבי איילון, כביש 4 וכביש 431. מבחינת המתחם, מדובר על מתחם של כ- 1,000 דונם. מכאן גם השם "מתחם האלף".העירייה אחראית לקידום הפרויקט ומחזיקה בכ- 1/3 מהקרקע, (כ- 400 דונם במתחם), כך שיש לעירייה יש גם אינטרס מובהק להצלחתו ולהעמידו כאחד מפרוייקטי הדגל שנבנו בגוש דן ובראשל"צ בפרט.

הגדרת הקרקע - 
הקרקע מאושרת לבנייה 
התוכנית עברה את כל האישורים המפורטים, לרבות באגפי ההנדסה בעירייה. החברה הכלכלית החלה את עבודת פיתוח המתחם, תשתיות חשמל / מים וכדומה. ניתן לראות את עבודות הפיתוח בשטח.שלב החלוקה הסתיים ויש פרצלציה - קיבלנו את המגרש שלנו, ובשלב זה אנו מתחילים תוכניות אדריכליות להקמת מגדל המשרדים שנמצא בלוקיישן מרכזי ביותר במתחם האלף.

 

*ט.ל.ח

*ההדמיות הינן לצורך המחשה בלבד

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

א.ש.נ.מ נדל"ן נדל"ן ופליקס כהן

ייזום ושיווק פרויקטים בע"מ

החברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן פועלות כחברות יזמיות בתחום השקעות בנדל"ן, מגורים, מסחר ותעשייה. כהן פליקס חברה לבניין ופיתוח שנוסדה בשנת 1973 מביאה עימה ניסיון רב בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים בנדל"ן. חברת נדל"ן נדל"ן המביאה עימה חדשנות פורצת דרך בכל הקשור ליזמות נדל"ן מה שמקנה לחברות יתרון מובהק של ניסיון וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות.

 

שתי החברות מיקמו עצמן כמובילות בתחום ההשקעות בנדל"ן ובמיוחד בראשון לציון והסביבה, ההיכרות עם הסביבה כמגרש ביתי וניסיון של עשרות שנים באזור ראשון לציון והסביבה מקנה יתרון עצום בהכרת תכניות קיימות ועתידיות ורכישת קרקעות בזמן הנכון.

                                                    

בנייה למגורים ומסחר

לחברות מאות אלפי מטרים של בנייה, ועשרות יחידות קרקע מושבחות לבנייה ולמגורים ומסחר.
הפרויקטים השונים נבחרים בקפידה ומלווים ע"י צוות מומחי החברה. כמו כן, מספר קבוצות רכישה שחלקן אוכלס וחלקן בתהליכי בנייה מתקדמים. בניית מרכזים מסחריים כנכסים מניבים לחברות, בנייה במסגרות ערבות חוק מכר. החברות מאושרות בכלל הבנקים וביצעו ליווי פרויקטים עם: בנק לאומי/ מרכנתיל/ הבינלאומי/ מזרחי.

 

תכנון והשבחת קרקעות

במסגרת הליכי תכנון והשבחת הקרקעות, מקדמות החברות הפשרה של קרקעות חקלאיות בערים מרכזיות בארץ ומאגדות קבוצת משקיעים לטווח הרחוק, למטרת רכישת קרקעות בעלות פוטנציאל רב לשינוי יעוד. החברות מנהלות ומתכננות שינויי ייעוד למגורים ומסחר, קידום ותכנון פרויקטים של פינוי ובינוי, וכן שינוי ייעוד של תכניות בניין עיר, קידום תב"עות וניהול ויזמות בפרויקטים מהגדולים בראשון לציון.

 

קרא עוד+
שתף
מפה