מתחם 2000 ראשון לציון - ראשון לציון

מתחם 2000 ראשון לציון, ראשון לציון

זהו הזמן הנכון להשקיע ולהנות מנכס בלוקיישן ייחודי המשקיף לים

מתחם 2000 ראשון לציון- אופק כחול של הזדמנויות !
מתקדמים לאלף הבא... עתודת הקרקע האחרונה המשקיפה לקו החוף !
זהו הזמן הנכון להשקיע ולהנות מנכס בלוקיישן ייחודי המשקיף לים

 

יחידת קרקע במתחם 2000 במחיר 490,000 + מע"מ , הנמוך בעשרות אחוזים משווי הערכת שמאי על פי תקן 22, המציג שווי קרקע מרקיע – הרווח שלך מיוצר כבר במעמד הרכישה.

 

בעוד שמתחם ה-1000 התעלה על התחזיות והעניק למשקיעים הזדמנות להשקעה עם עליית ערך צפויה מבטיחה במיוחד, מתחם 2000 הינו הקלף המנצח שלנו – תהליך זהה למתחם האלף אשר עולה על כל דמיון והולך להעניק למשקיעים חדי האינסטינקטים רווח של מאות אלפי שקלים כבר במעמד הרכישה, בהשוואה לשווי הערכת שמאי. זה הזמן שלך לרכוש נכס בפרויקט- להרגיש את החופש שתמיד רצית ולהביט אל עבר עתיד בטוח.

 

נכס מושלם להשקעה, אידיאלי למגורים - השקעה במתחם 2000 היא ההזדמנות שלך להשקיע בזמן הנכון, ולהרוויח הרבה כסף בתהליך, בכל שלב תמיד נראה עלית מחירים . קרקע במיקום מנצח ועם אופק תכנוני מובהק שתעניק לך אופק שלם של הזדמנויות למינוף ותשואה על הרכישה, ובעתיד גם לממש את חלום הדירה. התוכנית מקודמת באמצעות עיריית ראשון לציון - כפי שפורסמה הפרוגרמה באתר ההנדסי של עיריית ראשל"צ, המשלבת מגורים, פנאי, עסקים וחיי קהילה אורבניים בפריים לוקיישן ייחודי עם נוף מרהיב לים שיישאר שלכם לנצח.

 

הדבר הגדול הבא קורה, והוא כבר כאן ! למה דווקא מתחם 2000? ומדוע איתנו?

רווח כבר במעמד הרכישה - הודות למחירי השקעה הנמוכים מהערכת השמאי ( בתקן 22 ) בעשרות אחוזים.
פוטנציאל רווח של מאות אחוזים בהפשרה – בעת אישור התוכנית ובשלב מתקדם יותר - הקרקע צפויה לנסוק לשווי ריאלי גבוה במאות אחוזים מהרכישה כיום .
מה שהיה, הוא מה שיהיה - לקוחות שבחרו להשקיע במתחם ה- 1000 באותו עיתוי ושלב בו מצויה כעת הקרקע של מתחם 2000 כבר גרפו רווחים של מאות אחוזים - הצלחה מוכחת שלנו בזיהוי פוטנציאל ואיתור קרקעות להשבחה.
מעל 50% מהשטח בבעלות העירייה - קידום מקצועי ע"י עיריית ראשון לציון אשר אף היא זיהתה את הפוטנציאל ובחרה להוביל את קידום התכנון של המתחם.
עירוב שימושים - קרקע לתכנון עתידי: מגורים, מסחר, תעסוקה ופנאי במקום אחד.
נגישות לצירי התנועה המרכזיים - איילון,431, תחנות רכבת והרכבת הקלה.
הסכם שיתוף - ליווי מלא לכל אורך התהליך ( יותר משליש הקרקע מוחזקת בידינו בבעלות או בהסכמי שיתוף).
ניסיון נדל"ני - לחברה ניסיון ומוניטין מצטבר של יותר מ 40 שנה , ותחת ידה פרויקטים רבים שהתאכלסו - חשוב לבדוק תמיד ניסיון וידע טרם רכישה.

 


קצת עלינו:

איתור הזדמנויות נדל"ן ייחודיות זו המומחיות שלנו, באמצעות זיהוי הרגע הנכון והזמן הנכון לביצוע העסקה. מתחם 2000 העתידי הוא הקלף המנצח שלך, עם תכנון עתידי מהמתקדמים ביותר במזרח התיכון ועם יוזמה והובלה של עיריית ראשון לציון, אשר יותר מהכל מלמדת על הפוטנציאל הרב של עתודת קרקע נדירה זו. זיהוי פוטנציאל הרווח הן במישור היזמי והן במישור ההשקעה האישית, הן אבני הדרך שלנו, כאשר שמירה על סטנדרטים גבוהים, עמידה ביעדים ומתן תשואה מקסימלית בכל פרויקט, מאפשרים לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלנו.

 

* הקרקע אינה זמינה לבנייה *

                                                                      

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

נדל"ן נדל"ן ופליקס כהן

ייזום ושיווק פרויקטים בע"מ

החברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן פועלות כחברות יזמיות בתחום השקעות בנדל"ן, מגורים, מסחר ותעשייה. כהן פליקס חברה לבניין ופיתוח שנוסדה בשנת 1973 מביאה עימה ניסיון רב בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים בנדל"ן. חברת נדל"ן נדל"ן המביאה עימה חדשנות פורצת דרך בכל הקשור ליזמות נדל"ן מה שמקנה לחברות יתרון מובהק של ניסיון וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות.

 

שתי החברות מיקמו עצמן כמובילות בתחום ההשקעות בנדל"ן ובמיוחד בראשון לציון והסביבה, ההיכרות עם הסביבה כמגרש ביתי וניסיון של עשרות שנים באזור ראשון לציון והסביבה מקנה יתרון עצום בהכרת תכניות קיימות ועתידיות ורכישת קרקעות בזמן הנכון.

                                                    

בנייה למגורים ומסחר

לחברות מאות אלפי מטרים של בנייה, ועשרות יחידות קרקע מושבחות לבנייה ולמגורים ומסחר.
הפרויקטים השונים נבחרים בקפידה ומלווים ע"י צוות מומחי החברה. כמו כן, מספר קבוצות רכישה שחלקן אוכלס וחלקן בתהליכי בנייה מתקדמים. בניית מרכזים מסחריים כנכסים מניבים לחברות, בנייה במסגרות ערבות חוק מכר. החברות מאושרות בכלל הבנקים וביצעו ליווי פרויקטים עם: בנק לאומי/ מרכנתיל/ הבינלאומי/ מזרחי.

 

תכנון והשבחת קרקעות

במסגרת הליכי תכנון והשבחת הקרקעות, מקדמות החברות הפשרה של קרקעות חקלאיות בערים מרכזיות בארץ ומאגדות קבוצת משקיעים לטווח הרחוק, למטרת רכישת קרקעות בעלות פוטנציאל רב לשינוי יעוד. החברות מנהלות ומתכננות שינויי ייעוד למגורים ומסחר, קידום ותכנון פרויקטים של פינוי ובינוי, וכן שינוי ייעוד של תכניות בניין עיר, קידום תב"עות וניהול ויזמות בפרויקטים מהגדולים בראשון לציון.

 

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים