מתחם 2000 ראשון לציון - ראשון לציון

מתחם 2000 ראשון לציון, ראשון לציון

הזדמנות ליהנות ממחירי pre-sale חסרי תקדים!

 

הזדמנות ליהנות ממחירי pre-sale חסרי תקדים ברכישת נכס המשקיף לקו ראשון למים

מתקדמים לאלף הבא, בשורה חדשה נוחתת מול הים! להרגיש את החופש שתמיד רצית - להביט אל האופק אל עבר עתיד בטוח

  

מתחם 2000 ממוקם על חלקת הקרקע הפרטית האחרונה במערב ראשון לציון מול הים - הזדמנות אחרונה ליהנות מנכס בסמוך לקו ראשון למים. יש לנו קלף מנצח! אחרי ההצלחה המטאורית של מתחם ה- 1000.


זה הזמן שלך לרכוש נכס בפרויקט - רגע לפני שכולם יודעים עליו והביקוש יזנק. מתקדמים לאלף הבא במתחם חדש ומתקדם יותר, עם הזדמנות אמיתית ואחרונה לשחזר את ההצלחה של מתחם ה-1000, להיות במקום טוב יותר וליהנות להנות מנכס המשקיף לעבר קו המים.

  

נכס מושלם להשקעה, אידיאלי למגורים
השקעה במתחם 2000 היא ההזדמנות שלך להשקיע בזמן הנכון, ולהרוויח הרבה כסף  בתהליך... בכל שלב תמיד נראה עלית מחירים.

 

קרקע במיקום מנצח ועם  אופק תכנוני  מובהק שתעניק לך אופק שלם של הזדמנויות למינוף ותשואה על הרכישה ובעתיד גם לממש את חלום הדירה. 

 

התוכנית מקודמת באמצעות עיריית ראשון לציון  - כפי שפורסמה לאחרונה באתר ההנדסי של עריית ראשל"צ, משלבת מגורים, פנאי, עסקים וחיי קהילה אורבניים בפריים לוקיישן אחד עם נוף מרהיב לים שיישאר שלכם לנצח. כעת במחירי pre-sale הנמוכים בעשרות אחוזים משווי הערכת שמאי על פי תקן 22, המציג שווי קרקע מרקיע – הרווח שלך מיוצר כבר במעמד הרכישה.

 

משווים ומעלים, ביטחון מלא בהשקעה שלך

בעוד שמתחם ה-1000 התעלה כל התחזיות והעניק למשקיעים הזדמנות להשקעה עם עליית ערך צפויה מבטיחה במיוחד, מתחם 2000 הינו הקלף המנצח שלנו – תהליך זהה למתחם האלף אשר עולה על כל דמיון והולך להעניק למשקיעים חדי האינסטינקטים קלף מנצח בעסקאות נדל"ן! הזדמנות אחרונה ליהנות מנכס בפריים לוקיישן על חלקת הקרקע הפרטית האחרונה בסמוך לים ובמערב ראשון לציון. מתחם 2000 – חדש יותר, מתקדם יותר, קרוב יותר לים, הקרקע הנכונה שתעניק לך אופק שלם של הזדמנויות. 

 

כיום, עלות יחידת קרקע בשלב ה-Pre –Sale בפרויקט מתחם 2000 מציעה למשקיעים רווח של מאות אלפי שקלים כבר במעמד הרכישה, בהשוואה לשווי הערכת השמאי. לאחר שמתחם ה-1000 הפך לעובדה קיימת ומוגמרת. לאחר שמאות לקוחות הצביעו ברגלים והצטרפו להצלחה.

 

הדבר הבא קורה והוא כבר כאן! למה דווקא מתחם 2000 ? ומדוע אצלנו  ...

 

  • רווח כבר במעמד הרכישה - הודות למחירי השקעה הנמוכים מהערכת השמאי ( בתקן 22  ) בעשרות אחוזים
  • פוטנציאל רווח של מאות אחוזים בהפשרה – בעת אישור התוכנית ובשלב מתקדם יותר  - הקרקע צפייה לנסוק  לשווי ריאלי גבוה במאות אחוזים מהרכישה  כיום 
  • מה שהיה, הוא מה שיהיה - לקוחות שבחרו להשקיע במתחם ה- 1000 באותו עיתוי ושלב בו מצויה כעת הקרקע של מתחם 2000 כבר גרפו רווחים של מאות אחוזים -  הצלחה מוכחת  שלנו בזיהוי פוטנציאל  ואיתור קרקעות להשבחה 
  • מעל 50% מהשטח בבעלות העירייה קידום מקצועי ע"י עיריית ראשון לציון אשר אף היא זיהתה את הפוטנציאל ובחרה להוביל את קידום התכנון של המתחם
  • עירוב שימושיםקרקע לתכנון עתידי: מגורים, מסחר, תעסוקה ופנאי במקום אחד
  • נגישות לצירי התנועה המרכזיים - איילון,431, תחנות רכבת והרכבת הקלה
  • הסכם שיתוף - ליווי מלא לכל אורך התהליך ( יותר משליש  הקרקע  מוחזקת בידינו בבעלות או בהסכמי שיתוף)
  • ניסיון  נדלני   -  לחברה נסיון ומוניטין מצטבר של יותר מ 40 שנה, ותחת ידה פרויקטים רבים שהתאכלסו  - חשוב לבדוק תמיד ניסיון וידע טרם רכישה

 

קצת עלינו:

איתור הזדמנויות נדל"ן ייחודיות זו המומחיות שלנו, באמצעות זיהוי הרגע הנכון והזמן הנכון לביצוע העסקה. מתחם 2000 העתידי הוא הוא הקלף המנצח שלך, עם תכנון עתידי מהמתקדמים ביותר במזרח התיכון ועם יוזמה והובלה של עיריית ראשון לציון, אשר יותר מהכל מלמדת על הפוטנציאל הרב של עתודת קרקע נדירה זו. זיהוי פוטנציאל הרווח הן במישור היזמי והן במישור ההשקעה האישית, הן אבני הדרך שלנו, כאשר שמירה על סטנדרטים גבוהים, עמידה ביעדים ומתן תשואה מקסימלית בכל פרויקט, מאפשרים לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלנו.

                                                                       

                                                               הקרקע אינה זמינה לבנייה

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

נדל"ן נדל"ן ופליקס כהן

ייזום ושיווק פרויקטים בע"מ

החברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן פועלות כחברות יזמיות בתחום השקעות בנדל"ן, מגורים, מסחר ותעשייה. כהן פליקס חברה לבניין ופיתוח שנוסדה בשנת 1973 מביאה עימה ניסיון רב בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים בנדל"ן. חברת נדל"ן נדל"ן המביאה עימה חדשנות פורצת דרך בכל הקשור ליזמות נדל"ן מה שמקנה לחברות יתרון מובהק של ניסיון וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות.

 

שתי החברות מיקמו עצמן כמובילות בתחום ההשקעות בנדל"ן ובמיוחד בראשון לציון והסביבה, ההיכרות עם הסביבה כמגרש ביתי וניסיון של עשרות שנים באזור ראשון לציון והסביבה מקנה יתרון עצום בהכרת תכניות קיימות ועתידיות ורכישת קרקעות בזמן הנכון.

                                                    

בנייה למגורים ומסחר

לחברות מאות אלפי מטרים של בנייה, ועשרות יחידות קרקע מושבחות לבנייה ולמגורים ומסחר.
הפרויקטים השונים נבחרים בקפידה ומלווים ע"י צוות מומחי החברה. כמו כן, מספר קבוצות רכישה שחלקן אוכלס וחלקן בתהליכי בנייה מתקדמים. בניית מרכזים מסחריים כנכסים מניבים לחברות, בנייה במסגרות ערבות חוק מכר. החברות מאושרות בכלל הבנקים וביצעו ליווי פרויקטים עם: בנק לאומי/ מרכנתיל/ הבינלאומי/ מזרחי.

 

תכנון והשבחת קרקעות

במסגרת הליכי תכנון והשבחת הקרקעות, מקדמות החברות הפשרה של קרקעות חקלאיות בערים מרכזיות בארץ ומאגדות קבוצת משקיעים לטווח הרחוק, למטרת רכישת קרקעות בעלות פוטנציאל רב לשינוי יעוד. החברות מנהלות ומתכננות שינויי ייעוד למגורים ומסחר, קידום ותכנון פרויקטים של פינוי ובינוי, וכן שינוי ייעוד של תכניות בניין עיר, קידום תב"עות וניהול ויזמות בפרויקטים מהגדולים בראשון לציון.

 

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים