מעלה הבנים - רמת גן

מעלה הבנים, רמת גן

משלמים 150,000 ש"ח בלבד ואת היתרה בתנאי תשלום גמישים!*

מועד אכלוס: יולי 2021

סוגי חדרים: דופלקס 3.5 חדרים, פנטהאוז 4/5 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 12

במעלה הבנים 9 רמת גן
קונים דופלקס-גן - 
משלמים 150,000 ש"ח בלבד

ואת היתרה בתנאי תשלום גמישים!

 

על פסגת העיר רמת גן בונה חברת ח.מיתר את חלום המגורים העירוני האולטימטיבי. פרויקט M מעלה הבנים הוא שילוב מושלם של יוקרה, מיקום נוח בלב האורבני של האיזור והכל טובל בירוק עם קו רקיע היקפי של הכרך הגדול.

 

פנינה אדריכלית היושבת על גג העיר. התכנון האדריכלי המדורג מתמזג בצורה נפלאה עם הסביבה וכולל מרפסות עם נוף פתוח לקו האופק של העיר שמסביב.

 

מעלה הבנים הינו רחוב ללא מוצא הנהנה מאוירת כפר שקטה, רגועה, מיוחדת במינה , אי פסטורלי בלב הפועם של רמת גן. סיור קצר בסביבה ואתם שבויים: פינות חמד ונוף לכל הכיוונים וכמובן גן הר הבנים הסמוך.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

ח.מיתר

שם שנבנה על הצלחה

ח.מיתר, לחברה למעלה מ- 40 שנות ותק. החברה הוקמה בשנת 1985 על ידי מר מאיר מזרחי, מוותיקי הקבלנים בישראל ויקיר התאחדות הקבלנים, לאחר שנות פעילות רבות כיזם ומבצע מוכר בתחום הנדל"ן.

 


החברה מחזיקה בסיווג הגבוה ביותר "בלתי מוגבל" (ג 5) מאת רשם הקבלנים, ורשומה כ"קבלן מוכר" לביצוע עבודות ממשלתיות. כמו כן החברה הינה ספק מאושר במשרד הביטחון. מטה החברה ממוקם בכפר מעש.

 


החברה נהנית מיציבות פיננסית מרשימה במיוחד, מעבר לממוצע בענף, ומהערכת סיכון נמוכה בקרב חברות הדירוג. זאת כתוצאה משילוב בין מספר פעולות הכוללות יציבות מרשימה אל מול הבנקים, התנהלות על בסיס הון עצמי בלבד, בחירת פרויקטים כדאיים ובטוחים ועריכת בדיקת כדאיות קפדנית. יתרון מהותי זה מביא את החברה לקבל תנאים אטרקטיביים מהבנקים.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים