מתחם האגם - ראשון לציון

מתחם האגם, ראשון לציון

המיקום המושלם של ההשקעה שלך! מתחם הקניות והבילוי הבא של גוש דן

הנמל, שרונה, התחנה...
ועכשיו חישבו על מתחם האגמים במערב ראשון לציון, צמוד ליס פלנט.
זיהיתם את הפוטנציאל?

כהן פליקס ונדל״ן נדל״ן המתמחים בהשקעות וייזום נדל״ן, משיקים את השקעת הנדל"ן החכמה והמניבה במרכז, במיקום האטרקטיבי בישראל, קניון מול האגם. 


מתחם אגמים במערב ראשון לציון יהפך למתחם הנופש והפנאי החדש של גוש דן. תושבי האזור יוכלו ליהנות משיט באגם, עשרות בתי קולנוע, מסעדות ובתי קפה, שבילי אופניים, מסלולי הליכה והכל במרחק של דקות ספורות מהעיר. מתחם הבילוי החדש "מול האגם" ממוקם בפריים לוקיישן של מתחם האגמים שתוכנן על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר שנראו בארץ בפיתוח של עיריית ראשון לציון ומשרד התיירות.

 


הכירו את המתחם החדש של גוש דן - מתחם האגמים

מתחם האגם נמצא במיקום האטרקטיבי ביותר בראשון לציון, המתחם ייהנה מזרם של עשרות אלפי מבקרים גם ביום וגם בלילה. למתחם האגם חיבור מהיר )ישירות( לכביש 431 , בלי הפקקים של ת"א ועם חנייה בשפע. המבקרים ייהנו משילוב של טבע מרהיב ביופיו, יטיילו בטיילת המיוחדת אשר נבנתה על האגם עצמו ויהנו ממגוון מרכזי תרבות ופנאי כגון בתי הקולנוע, פארק השעשועים "סופרלנד", האצטדיון העירוני, ואמפי שוני.וכל זאת יחד עם מרכז עסקים והייטק שנבנה במתחם ויכיל מעל 1.7 מיליון מ"ר משרדים לצד יותר מ 5,000- דירות, מה שיוביל למתחם מתקדם עם עשרות אלפי מבקרים מידי חודש. 

 


המיקום המושלם של ההשקעה שלך

מתחם האגמים נמצא במיקום מושלם במערב ראשון לציון, בסמיכות למתחם האלף - מתחם העסקים המתוכנן הגדול ביותר בישראל. בטווח הזמן התכנוני יהיה האזור כולו גדוש בפעילות מסחרית תיירותית ועסקית.


על שפת האגם מתוכננים מעגני סירות שייט, אזור הטיילת בנוסף ליס-פלאנט יהיה משופע בחנויות ומתחמי בילוי, מלונות ואטרקציות שיהוו מגנט לכל המבלים באזור. במתחם פארק של חורש טבעי, מדשאות ואזורים לפיקניק המתוכננים לאזור הדרומי, לסופר לנד ולאמפי-פארק באזור המערבי שם יקומו אטרקציות נוספות וקומפלקס ענק ובנוסף לאיצטדיון הנמצא במזרח האגם. ולאטרקציית הרחיפה, מתוכנן קומפלקס ענק - רובע עסקים ״אגמים״.

 

קניון מול האגם

שילוב של הנאה יופי ועניין, לא הקניון הרגיל שאליו הורגלנו יוצאים לבלות בקניון מול האגם? מיטב המותגים בתי הקפה והמסעדות מחכים לכם שם. תוכלו לשוט בסירה, לטייל בטיילת היפייפיה, לשלב את הבילוי בסרט או באטרקציה אחרת הפזורה מסביב. חוויה כוללת של הנאה ובילוי מרובה אפשרויות זה מה שיהפוך את מול האגם לקומפלקס של בילוי וקניות האטרקטיבי ביותר בגוש דן. הקניון מתוכנן לשרת אלפי מבקרים ביום שיגיעו גם ממתחם ה 1000- הממוקם בסמוך, אשר בו יבנו כ -5000 דירות יוקרה ועשרות אלפי מ״ר של משרדים.

 חולמים על שטח מסחרי? 
מתחם האגם זה המקום בשבילכם.

  • עסקה חד פעמית ומאוד ייחודית בתחום הנדל״ן
  • פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד אם בהשכרה ואם במכירת הנכס
  • מיקום מהמבוקשים ביותר באיזור המרכז
  • אפשרות מימון ומינוף של עד 80% משווי הנכס
  • המתחם מפותח מתקציבי עירייה ומשרד התיירות
  • ליווי וניהול צמוד של חברת ניהול פרוייקטים
  • רווח של מאות אחוזים במכירה
  • תשואה של עשרות אחוזים בהשכרה

 

 

*ט.ל.ח

*ההדמיות הינן לצורך המחשה בלבד

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

נדל"ן נדל"ן ופליקס כהן

ייזום ושיווק פרויקטים בע"מ

החברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן פועלות כחברות יזמיות בתחום השקעות בנדל"ן, מגורים, מסחר ותעשייה. כהן פליקס חברה לבניין ופיתוח שנוסדה בשנת 1973 מביאה עימה ניסיון רב בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים בנדל"ן. חברת נדל"ן נדל"ן המביאה עימה חדשנות פורצת דרך בכל הקשור ליזמות נדל"ן מה שמקנה לחברות יתרון מובהק של ניסיון וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות.

 

שתי החברות מיקמו עצמן כמובילות בתחום ההשקעות בנדל"ן ובמיוחד בראשון לציון והסביבה, ההיכרות עם הסביבה כמגרש ביתי וניסיון של עשרות שנים באזור ראשון לציון והסביבה מקנה יתרון עצום בהכרת תכניות קיימות ועתידיות ורכישת קרקעות בזמן הנכון.

                                                    

בנייה למגורים ומסחר

לחברות מאות אלפי מטרים של בנייה, ועשרות יחידות קרקע מושבחות לבנייה ולמגורים ומסחר.
הפרויקטים השונים נבחרים בקפידה ומלווים ע"י צוות מומחי החברה. כמו כן, מספר קבוצות רכישה שחלקן אוכלס וחלקן בתהליכי בנייה מתקדמים. בניית מרכזים מסחריים כנכסים מניבים לחברות, בנייה במסגרות ערבות חוק מכר. החברות מאושרות בכלל הבנקים וביצעו ליווי פרויקטים עם: בנק לאומי/ מרכנתיל/ הבינלאומי/ מזרחי.

 

תכנון והשבחת קרקעות

במסגרת הליכי תכנון והשבחת הקרקעות, מקדמות החברות הפשרה של קרקעות חקלאיות בערים מרכזיות בארץ ומאגדות קבוצת משקיעים לטווח הרחוק, למטרת רכישת קרקעות בעלות פוטנציאל רב לשינוי יעוד. החברות מנהלות ומתכננות שינויי ייעוד למגורים ומסחר, קידום ותכנון פרויקטים של פינוי ובינוי, וכן שינוי ייעוד של תכניות בניין עיר, קידום תב"עות וניהול ויזמות בפרויקטים מהגדולים בראשון לציון.

 

קרא עוד+
שתף
מפה