מגדלי רייסדור פארק הירקון - בני ברק

מגדלי רייסדור פארק הירקון, בני ברק

עכשיו בדיוק הזמן להשקיע במשרד! שלמו היום רק 10% והיתרה באכלוס

החל מ: 12,900 למ"ר

האטה בנדל"ן? עכשיו בדיוק הזמן להשקיע במשרד במגדלי רייסדור פארק הירקון!

  • שלמו היום רק 10% והיתרה באכלוס
  • הבנייה בעיצומה!
  • מכירה ישירות מהקבלן
  • ליווי בנקאי מלא מבנק הפועלים


מועד אכלוס: 2025


במיקום אסטרטגי ומבוקש, הנהנה מתנופת פיתוח מרשימה של עסקים ומסחר ברחוב הלח"י בבני ברק, בונה חברת רייסדור 2 מגדלי משרדים יוקרתיים ומרכז מסחרי גדול אשר ישמשו ככתובת אחת מרכזית ללקוחות ולעסקים מכל האזור. 

 


המגדלים, בני 32 קומות כל אחד, נבנים על קרקע בשטח 8.2 דונם בצמוד לרצועה שקטה ופסטורלית של פארק הירקון ובסמוך לצירי תנועה מרכזיים ולשכונה חדשה בת אלפי יח"ד.

 


הסמיכות לפארק הירקון, תעניק לאנשי העסקים ולבעלי המשרדים סביבת עבודה ייחודית ונדירה המשלבת חיי מסחר תוססים עם שקט ושלווה בלב גוש דן.

 


מתחם המגדלים נהנה מגישה קלה ומהירה לתחנת הרכבת בני ברק הממוקמת ברח' הלחי, לציר אם המושבות ולחיבור עם כביש 4 הודות לגשר הרלינג הסמוך, הצפוי לעבור מעל נתיבי איילון. תוואי הקו הצהוב של הרכבת הקלה צפוי לעבור במרכז הגשר וכן מסלול לתנועת רוכבי האופניים מהעיר בני ברק לפארק הירקון.

 

צמד מגדלי 'רייסדור', הניצבים בחזית החדשנות והעתידנות של העסקים בישראל, כוללים 80,000 מ"ר משרדים, 5,300 מ"ר מסחר וחניון תת קרקעי לכ-900 רכבים.
בתכנון המגדלים הושקעה חשיבה מרובה והקפדה עד לפרטים הקטנים, בכדי להעניק חווית עבודה מושלמת והם מציגים לובי מפואר ומעליות שקטות ומהירות, חללי עבודה ייחודיים ומכלול שירותים דיגיטליים מתקדמים כגון: מערכת כניסה חכמה ומתקדמת עם פתיחת דלתות אוטומטית לפי זיהוי פנים, בית קפה רובוטי - הראשון בישראל, עמדות טעינה לרכבים חשמליים בקומות החניון ומודל 'משרד חכם' עם מגוון אפשרויות לשליטה וניהול מרחוק.

קרא עוד+

על החברה

רייסדור יזמות בע"מ

יוזמת פרויקטים מצליחים בארץ ובחו"ל

חברת 'רייסדור', בבעלותו של יזם הנדלן יקי רייסנר, הינה חברת ייזום מובילה, דינאמית ומצליחה, בעלת ניסיון והתמחות בהקמת שכונות מגורים ומרכזי מסחר.

 


במרוצת השנים צברה החברה מוניטין רב וקנתה את שמה בענף הנדל"ן ובקרב רוכשי הדירות והנכסים, בזכות העוצמה, החדשנות, האמינות והעובדה כי כל פרויקט של החברה הופך לסיפור הצלחה.

 

בשנים האחרונות הקימה החברה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים – שכונות מגורים הכוללות פיתוח סביבת מגורים יוקרתית ומרכזי מסחר ומשרדים.

 


רייסדור חרטה על דגלה להגשים ללקוחותיה את השאיפה לחוויית מגורים מושלמת. הקו המנחה אותה בכל מיזמיה העתידיים כמו גם הקיימים, מתהדר במכלול יתרונות, החל מאיתור המיקומים המאופיינים כבעלי פוטנציאל צמיחה משמעותי, דרך סטנדרט בנייה מוקפד ועד לשירות האישי והמתקדם לכל לקוחותיה.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים