השקעות נדל"ן באתונה- יוון - Athina

השקעות נדל"ן באתונה- יוון, Athina

דירות נופש למגורים והשקעה במשולש ההיסטורי החל מ- 79,000 €

סוגי דירות: דירת נופש / דירת סטודיו

סוגי חדרים: 2

דירות נופש למגורים והשקעה במשולש ההיסטורי של אתונה! החל מ- 79,000 €
דירות סטודיו, ודירות 2 חד' מרוהטות ומאובזרות קומפלט להשקעה ונופש המניבות תשואה
פטור מלא ממס ריווחי הון על השקעות עד לשנת 2022


אכלוס תוך 3 חודשים

*המחיר כולל מס רכישה מקומי, הוצ' משפטיות, רישום בטאבו, ריהוט מלא ומוצרי חשמל*

בלב ליבה של העיר העתיקה של אתונה ובמשולש ההיסטורי מוצעים למכירה דירות סטודיו ודירות 2 חדרים להשקעה. בניין משרדים בלב ליבה של העיר שעובר שינוי ייעוד לדירות נופש למגורים והשקעה במחירים חסרי תקדים.

על האזור

הפרויקט ממוקם בצמוד לשכונת הפלאקה שממוקמת למרגלות האקרופוליס באתונה במשולש ההיסטורי בעיר העתיקה. האזור נחשב לאחד מיעדי התיירות המפורסמים ביותר של אתונה ושיטוט בסמטאות העיר העתיקה הוא בגדר חובה לתיירים המבקרים בעיר.הפרויקט ממוקם בסמוך לשכונת הפלאקה שגובלת בכיכר מונסטיראקי , בשוק הפשפשים וגם בשכונת פסירי [בה חיו בעבר היהודים של העיר אתונה] ובה נמצא גם בית חב"ד של היום, מצפון לשכונה גובלת בכיכר סינטאגמה ובית הפרלמנט של אתונה ומדרום באקרופוליס, לא רק שהיא השכונה המפורסמת ביותר של אתונה היא גם מצויה במיקום המרכזי והמתוייר ביותר של אתונה.

האזור כולל מרכזי מסחר ובילוי  לצעירים ותיירים, מבנים מקסימים ומטופחים לצד הריסות ועתיקות של יוון העתיקה וביניהם שלל טברנות יווניות קטנות עם שולחנות בצבעי כחול לבן לצד הסמטאות הצרות והציוריות וחנויות קטנות ויפיפיות, המקום פעיל בכל שעות היום, אך בלילה השכונה מקבלת גוון מדהים עוד יותר, כאשר האקרופוליס של אתונה מואר בתאורה מרהיבה.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

GAYA

שיווק השקעות נדל"ן בהתאמה אישית

GaYa שיווק השקעות נדל"ן בהתאמה אישית הוקמה כיזמות המשלבת בין עולם השיווק לעולם הנדל"ן. פעילות החברה מבוססת על ניסון רב שנים בשני תחומים אלו המקנים לה ידע וניסיון רב. היתרון שלנו נעוץ ביכולתנו לחבור ליזמי נדל"ן מקומיים, וביחד איתם לאתר הזדמנויות השקעה בנדל"ן ולטובת שיווקם לקהל הישראלי.  

 

מקצועיות, שקיפות ואמינות לפני הכל! זו לא סיסמא אלא דרך חיים.

צוות אנליסטים וכלכלנים בוחן מס' רב של הזדמנויות השקעה, מתוכם רק אלו שעברו את הבדיקות (Due diligence)  מוצגות ומפורסמות לציבור הרחב.

 

GaYa שיווק השקעות נדל"ן בהתאמה אישית מפקחת ומלווה את לקוחותיה החל משלב גיוס ההשקעה דרך מימון הפרויקט, רישום הבעלות, ניהול, תחזוקה ומכירת הנכס בעתיד.


המשקיע מלווה ע"י אילן גלזר ושות' - עורכי דין, בניהולו של עו"ד אילן גלזר, המשרד הינו משרד בוטיק העוסק בתחומי הנדל״ן בארץ ובחו״ל. בין שירותי המשרד הרבים בתחומי הנדל״ן ניתן למנות: ליווי משפטי ועסקי של פרויקטים נדלנ"ים בארץ ובחו״ל, התחדשות עירונית, עסקאות פינוי בינוי, תמ"א 38, ליווי קבוצות רכישה וקניה, עסקאות נדל"ן בחו"ל וקבוצות השקעה המשקיעות בנדל"ן בחו"ל.

 

אילן גלזר ושות' - עורכי דין מהווה מוקד ידע וניסיון רב שנים ומעניק טיפול ״מקצה עד קצה", הכולל ליווי החל מרגע החזון ועד לסיום הפרויקט. בין לקוחות המשרד  נמנים  חברות, יזמים, קבלנים בעלי נכסים, דיירים ומשקיעים. המשרד מלווה עשרות רבות של פרויקטים ועסקאות נדל״ן בעיקר באזור גוש דן ומרכז הארץ, כמו גם מלווה את פעילותם של מספר קרנות השקעה ומשקיעים פרטיים בביצוע עסקאות בארה"ב ואירופה.כמו כן, כל הפעילות העסקית של החברה מלווה ע"י שטיינמץ עמינח ושות' - משרד רואי חשבון

 

משרד שנוסד בשנת 1987 על ידי ראם עמינח וקובי שטיינמץ. במשרד מועסקים כ-300 עובדים, מתוכם כ-140 רואי חשבון וכ-12 שותפים. המשרד עוסק במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים בין היתר: ביקורת דוחות כספיים, דוחות לצורכי מס, דוח שנתי, עריכת מאזנים, ביקורת פנימית וביקורת חקירתית, ייעוץ פיננסי וכלכלי, הקמת חברה, נאמנויות, הערכות שווי, ניהול בוררויות, בדיקת נאותות (Due Diligence), הנפקת חברות בבורסה, מיזוגים ופירוקים, מיסוי בינלאומי, מיסוי אמריקאי, תכנוני מס, גילוי מרצון בארץ ובארה"ב, ייצוג בפני רשויות המס (מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ) והשגת הסדרי מס ("רולינג").

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף עוד היום למאגר המשקיעים שלנו ללא תשלום וללא התחייבות

קרא עוד+
פרויקטים נוספים באזור
שתף
מפה
שלח פרטים