הסדנה - חולון

הסדנה, חולון

בעלי מלאכה ומשקיעים? לא תהיה עוד הזמנות! צפי תשואה של 6%

הסדנה - המרכז הלוגיסטי החדש והמתקדם בישראל

בעלי מלאכה ומשקיעים? לא תהיה עוד הזדמנות! צפי תשואה של 6%

 

אחד המתחמים הלוגיסטיים המסקרנים והחדשניים ביותר בישראל – מתחם הממוקם באזור התעשייה בחולון, הידוע כאחד מאזורי התעשייה והעסקים המובילים והמתפתחים ביותר באזור המרכז עם חיבור אזור התעשייה למערך הכביש הארצי. פרויקט "הסדנה" עתיד להיפתח כבר במאי 2023 והוא צפוי להפוך למרכז המסחר והמלאכה של חולון. הפרויקט יכלול מבנה חדש וייעודי בעל 4 קומות אשר תוכנן במיוחד עבור ענף הלוגיסטיקה.בין יתרונותיו הבולטים של המבנה תוכלו למצוא:

  • גודל יחידה כ-250 מ"ר ברוטו / 320 מ"ר ברוטו / 4 יחידות מסחריות עם חצרות תפעול גדולות במיוחד בפרונט של הפרויקט.
  • גישה ישירה למשאיות לצורך פריקה וטעינה (20 FEET קומות עליונות / 40 FEET קומת קרקע)
  • אפשרות לעומס מקסימלי של 1,500 ק"ג למ"ר בקומת קרקע וטון בקומות העליונות
  • כל יחידה כוללת: 3 חניות, גלריה בנויה, תקרה בגובה של 6 מטר
  • מפרט איכותי וחדשני הכולל גם את מערך האבטחה והבקרה, כיבוי אש ועוד.


אחד מיתרונות ההשקעה במתחם, מלבד למיקום האסטרטגי שלו סמוך ליציאה הראשית של אזור התעשייה חולון, הוא בהתחייבות הניתנת למשקיע להכנסת שכירות של מעל 10% למשך שנתיים! כאמור, מיקומו המנצח של המבנה יהיה באזור הצפוני של אזור התעשייה, בקרבת כמה מעורקי התחבורה הראשיים של המדינה. המתחם נפרש על שטח של כ- 16 דונמים עם כ- 42,000 מ"ר.

 

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

קבוצת GF נדל"ן

מקפידה על איכות ומצוינות

לכל אחד מאיתנו יש העדפות שונות ובחירות שונות בחיים, אבל כשזה מגיע לבית, כולנו רוצים דבר אחד, להרגיש מחוברים, לשהות בחלל שמעניק לנו שקט ואישור לחזור לעצמנו, למקום שבו אנו מרגישים הכי נח בעולם, להרגיש בבית. 

 


GF נדלן מאמינה שבית נועד לשרת את השוהים בו ולכן בכל פעולה שאנחנו נוקטים, בכל חומר שאנחנו בוחרים ובכל החלטה שאנו נוטלים, אנחנו מתחילים בלדמיין את הבוקר של בני המשפחה, את האווירה של הקפה הראשון, את הצהריים עם הילדים ואת הרגעים שסוגרים את היום בנעימות.

 

קבוצת GF נדל"ן הינה קבוצה דינאמית ויצירתית, המקפידה על איכות ומצויינות. במסגרת הפעילות שלנו, אנו בוחרים פרויקטים מיוחדים, בעלי סטנדרט גבוה הדורשים תכנון מוקפד לתוצר יוצא דופן. פעילותה מלווה בצוות יועצים מהשורה הראשונה.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים