אפי קפיטל בנווה דורון החדשה - רמלה

אפי קפיטל בנווה דורון החדשה, רמלה

פריסייל! 10 דירות בלבד!

מועד אכלוס: אפר' 2024

סוגי דירות: דירה

סוגי חדרים: 3 חדרים / 5 חדרים / דירות מיוחדות של 5 חד' עם מרפסת של 160 מטר

מס' דירות בפרויקט: 99

 PRESALE 
10 דירות בלבד!

לוקח בהליכה

במיקום. בדירות. במחיר
גם באזור הכי נחשק למשפחות, צריך לדעת לאן ללכת

 

אפי קפיטל מזמינה אתכם להכיר את
אפי קפיטל בנווה דורון החדשה, רמלה מערב

 
5 חד' מרווחת + מרפסת גדולה + 2 חניות החל מ-1,790,000 ש"ח

התקדמו לפרויקט במיקום הטוב ביותר בשכונה, צעדים בודדים מפארק ירוק, שדרת חנויות ואפילו גני ילדים חדשים, בלי לחצות אפילו כביש אחד! בפרויקט תהנו ממבחר דירות אידיאליות ומרווחות עם מרפסת מעל כל מה שהמשפחה שלכם צריכה. בכל דירה, עיצוב פנים ייחודי ומפרט טכני מוקפד ועשיר המתכתב עם תכנון אדריכלי יוצא דופן הכולל לובי מפואר, מועדון דיירים מאובזר, גני משחקים והרבה ירוק מחוץ לבית.תוסיפו לכל זה מחיר מנצח ותבינו שפרויקט אפי קפיטל בנווה דורון החדשה, לא סתם לוקח.
לוקח בהליכה.


קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אפי קפיטל

בונים חווית מגורים

בטחון, איכות ושירות - אלו שלושת הערכים עליהם בנוי השלד האיתן של חברת אפי קפיטל ומלווים את פעילותה לאורך כל הדרך מיום היווסדה.

החברה, אשר החלה פעילותה בשנת 2006, יוזמת ובונה כיום כ- 5000 יחד וכ- 33,000 אלף מטר של נדל"ן מניב ברחבי הארץ ועיקר גאוותה נובע מההון האנושי של עובדיה, המייצג נאמנה את חזון בעליה להוביל, לגדול ולהשפיע על תחום המגורים בישראל. לרשותכם עומד צוות עובדים מיומן ומקצועי, המלווה אתכם בצמידות משלב לחיצת הידיים ועד קבלת המפתח – וזמינים עבורכם לכל שאלה, בעיה או בקשה.

 

כל זאת לצד איתנות פיננסית. החברה שמה בראש מעייניה את צרכי המשפחה ואת הדגש העיקרי על תכנון פונקציונאלי, עיצוב מתקדם ואדריכלות עכשווית. לשם כך רותמת חברת אפי קפיטל לכל פרויקט את טובי היועצים, המתכננים והאדריכלים, המקנים לפרויקטים את המגע הייחודי, ובונים לכם ביחד חוויית מגורים.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים