אלקטרה לייף סטייל בפארק אפעל - רמת גן

אלקטרה לייף סטייל בפארק אפעל, רמת גן

הטבות בלעדיות ל – 10 דירות בלבד!

סוגי דירות: דירה / דירת גן / פנטהאוז / קוטג'

סוגי חדרים: 2 חדרים /3 חדרים /4 חדרים/ 5 חדרים/ 6 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 495

החל מ: 3,850,000 לדירת 4 חדרים

לבחור את הטוב שבכל העולמות - הטבות בלעדיות ל – 10 דירות בלבד!

דירות 2-5 חד', דירות גן ופנטהאוזים

במפרט לייף סטייל ייחודי

 

מגורי הלייף סטייל של אלקטרה מגורים במיקום הטוב ביותר בשכונת פארק אפעל ברמת גן

דירות 4 חדרים החל מ – 3,850,000 ₪
דירות 5 חדרים החל מ – 4,580,0000 ₪
דירות גן החל מ – 5,610,000 ₪
פנטהאוזים החל מ – 7,650,000 ₪


בצמוד לבית החולים שיב"א בתל השומר ולשכונת רמת אפעל ובסמוך לסביון, כפר אזר וקרית קריניצי, תקום בקרוב שכונת – ענק חדשה בה יתגוררו 12,000 תושבים בלמעלה מ – 3,000 יחידות דיור. אלקטרה מגורים תשיק בלב השכונה, משני צידי הפארק המרכזי, את פרויקט "אלקטרה לייף סטייל בפארק אפעל", עם 12 מגדלי מגורים יוקרתיים במיוחד והם 495 יח"ד.

 


בלב השכונה יוקם פארק עצום, מודרני ופסטורלי, כאשר השכונה אף תציע תחנה של הקו הסגול של הרכבת הקלה,130,000 מ"ר של מבני ציבור וחינוך וכן כ- 340,000 מ"ר של משרדים, קרית מדע חדשנית ואפשרויות תעסוקה.


בנוסף תכלול השכונה גם 23,000 מ"ר של מסחר, בתי קפה, מסעדות ואפשרויות בילוי ופנאי.

 

פרויקט נוסף כחלק מקולקציית הלייף סטייל של אלקטרה מגורים - לייף סטייל זה הרבה יותר מדירה. זה משהו שונה לחלוטין, איכות חיים אחרת. יוקרה עם נשמה.
תפיסת הלייף סטייל נותנת דירות פרימיום מרווחות ומרשימות עם מרפסות-ענק, דירות 2-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, ושלל "דירות מיוחדות" .

 

נוף פתוח לפארק המרכזי הסמוך ממרבית לדירות, מעליות OTIS פרימיום מעוצבות ומהירות מבית אלקטרה, אזור פיתוח חיצוני מושקע, חיפוי יוקרתיים במיוחד לבניין תלייה יבשה, אלומיניום, חניון תת קרקעי פרטי מעוצב עם אפוקסי, לובי ראשי יוקרתי ומפואר.

 


הלייף סטייל בדירות – ריצוץ גרניט פורצלן איכותי 100/100, דלתות כניסה מעוצבות פרימיום, מטבחי פרימיום של מותגים בינ"ל, מזגן מיני מרכזי בטכנולוגיית VRF . כל אלו מהווים את הבסיס המושלם לחוויית מגורים יוצאת דופן, להנאה ולהרבה סטייל.

 

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אלקטרה מגורים

העתיד כבר כאן

אלקטרה מגורים - חברת המגורים החדשנית בישראל, המנהלת מיזמים רבים ומגוונים המביאים לידי ביטוי את יכולותיה הגבוהות, גם כחברת יזמות וגם כחברה מבצעת. החברה פועלת באיתור הזדמנויות בתחום הנדל"ן ומובילה תהליכי תכנון וביצוע באמצעות אלקטרה בנייה. עם גב פיננסי של קבוצה מבוססת ויצירתיות של חברת יזמות מובילה, אלקטרה מגורים מהווה את חוד החנית של עתיד המגורים בישראל.

שתף
מפה
שלח פרטים