אזורים הפרפר - קריית ביאליק

אזורים הפרפר, קריית ביאליק

דירות 4 חדרים אחרונות בקומות העליונות | כניסה מיידית!

סוגי חדרים: נותרו דירות 4 חדרים בקומות העליונות

אזורים הפרפר קרית ביאליק

דירות 4 חדרים אחרונות בקומות העליונות

כניסה מיידית!


השכונה המבוקשת בקריית ביאליק שכונת הפרפר, מעניקה אווירה אינטימית ושקטה עם חיי קהילה עשירים, קרבה אל מתחמי מסחר ובילוי, צירי תנועה מרכזיים והרבה שטחים ירוקים. המגדלים בפרויקט מציבים רף חדש בשכונה המבוקשת שכן הם תוכננו תוך חשיבה מעמיקה על הדיירים וסגנון החיים שלהם.

 

זה מתחיל בעיצוב הדירות המאפשר חשיבה מודולארית והתאמה לצרכי הדיירים, ממשיך עם הנגישות הגבוהה למקומות המרכזיים בקריית ביאליק ומחוצה לה ומסתיים בקהילה תוססת ואיכותית – המתכון המושלם לחוויית מגורים מושלמת.

 

 

  • נגישות גבוהה – קרבה לכביש 22 ולצירי תנועה ראשיים
  • מרכז הקניות "הקריון" הסמוך לפרויקט
  • סמיכות אל בתי ספר וקאנטרי אפק

 

 

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אזורים

מרגישים שחיים כאן אנשים

באזורים מאמינים באנשים, ובאנשים המקיפים אותם, לכן מעבר לתכנון מוקפד ומתקדם, אנחנו מובילים תפיסת חיים ששמה את הקהילה במרכז.

 


אזורים יוזמת ומתכננת פרויקטים בישראל כבר למעלה מ-50 שנים. בבסיס כל אחד מעשרות הפרויקטים שלנו קיים איזון בין פרטיות חיי המשפחה לבין הקשר עם השכנים החדשים. לחיות בדירה של אזורים, זה ליהנות מתחושה מיוחדת של שייכות.

 


הפרויקטים שלנו מתוכננים כשבמרכזם חשיבה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי ומציאת פתרונות חכמים אשר יאפשרו לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד. למשל, מתחמי פנאי, מתקנים ציבוריים, מרכזים מסחריים ומרחבים ירוקים, המותאמים לאופי ולצרכי הדיירים.

 

אזורים מובילה את מהפכת ההתחדשות העירונית, עם מיטב המומחים ובעלי המקצוע ובשיתוף מלא עם הדיירים אותם אנו רואים כשותפים מלאים לדרך ולעשייה.

 


למעלה מיובל של עשייה ,דיוק ותשומת לב לצרכי דיירים, אדריכלות עדכנית ושירות לקוחות מסור, אשר הובילו אותנו להיות אחת מהחברות הוותיקות בישראל בתחום הנדל"ן.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים