אופיסיטי - רעננה

אופיסיטי, רעננה

קריאה אחרונה! יחידות קרקע להשקעה החל מ 175,000 ש"ח בלבד

עתודת הקרקע האחרונה והמערבית ביותר ברעננה, משנה בימים אלה את ייעודה לבנייה
קריאה אחרונה להשקיע במתחם OFFICITY, מתחם תעסוקה חדיש ונגיש במיקום מושלם
המשנה את כללי המשחק בשרון. יחידות קרקע החל מ 175,000 ₪ בלבד.

 

 הקרקע אינה זמינה לבנייה

 

לאחר שנים של תכנון והמתנה, עתודת הקרקע האחרונה והמערבית ביותר ברעננה, משנה בימים אלה את ייעודה- לבנייה.

זה הזמן להשקיע ב- OFFICITY, מתחם משרדים חדיש ונגיש במיקום המשנה את כללי העסקים בשרון ובמחיר שצפוי לזנק מרגע הפיכת המתחם זמין לבנייה!

 

על הפארק

תוכנית חדשה שכבר אושרה בוועדות התכנון (וצפויה לקבל היתר ולהתחיל להיבנות בתוך כשנה-שנתיים) מציעה לבנות במערב העיר פארק עסקים גדול וחדשני. הפארק, שיוקם בשטח שבין פארק רעננה לכביש 531, יכלול מתחם תעסוקה גדול ורובע מגורים.זה מתוכנן להיראות מרשים בדיוק כמו שזה נשמע ולהרגיש כמו משהו שעוד לא ראינו בארץ: מתחם משרדים אטרקטיבי בסטנדרטים גבוהים שיוקם לצד רובע מגורים יוקרתי עם פיתוח סביבתי מוקפד, כשבקומת המסחר שלו יפעלו מסעדות, בתי קפה וסניפי בנק וכו'. וכל אלה יצפו אל האגם ואל המדשאות הירוקות של פארק רעננה הוותיק והאהוב.כמו באירופה

הייחוד הגדול של הפארק כולו הוא בשילוב של העסקים והמסחר עם המגורים, לצד הנגישות הנדירה הן לנסיעה ברכבת והן לרכבים פרטיים. השילוב הזה מציע קונספט חדש בארץ, שכבר מקובל ומבוקש באירופה. המגמה בכל העולם היא להפחית ב"יוממות", כלומר בנסיעות היומיומיות הקבועות מהבית לעבודה ובחזרה.ההזדמנות והטיימינג

הבשורה שמביאה איתה תוכנית פארק העסקים החדש במערב רעננה מלווה בהזדמנות למשקיעי נדל"ן. בשל הביקוש הגדול למשרדים ברעננה, בשילוב האטרקטיביות של הקונספט החדש, מחירי הנכסים במתחם צפויים להיות גבוהים מאוד. התוכנית זוכה לתמיכה ולעידוד מצד העירייה, שאף אישרה אותה בתוך תקופה קצרה. הפרויקט גם תואם את תוכנית המתאר העירונית החדשה, שאושרה ב-2016.כשיתקבל היתר הבנייה, מחירי הנכסים יזנקו. וכשהבנייה תושלם, המחירים צפויים להיות מהגבוהים בארץ. לכן עכשיו נפתח חלון ההזדמנויות מיוחד וקצר, שבו ניתן לקנות יחידות קרקע בפרויקט במחיר משתלם. בענף מעריכים כי עם תחילת הבנייה שווי הקרקע במתחם יגיע לכ-4,000 ש"ח למ"ר, כך שעסקה שמציעה בשלב הזה קרקע בפחות מ-3,000 ₪ למ"ר נחשבת לכדאית במיוחד.התשואה המוערכת מאוד לא אופיינית לעסקאות בארץ. מומחים בתחום מעריכים כי התשואה השנתית (לרוכשים בשלב הנוכחי) מדמי השכירות צפויה להגיע ל-10% עד 12%. ברכישת יחידות קרקע בשלב הזה חשוב לוודא שהגוף שמוכר את היחידות מנוסה בתחום ומלווה את כל התהליך מתחילתו ועד סופו, כלומר מהרכישה, דרך הבנייה ועד קבלת המפתח. משקיעים שייקנו יחידת קרקע בשלב הזה וימכרו אותה עוד לפני הבנייה יכולים ליהנות מהשבחה בסדר גודל של לפחות 30%, תשואה נדירה מאוד במונחים ישראליים.

 

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

OFFICITY

THE BEST OFFICE IN THE CITY

החברה הוקמה על ידי שלושת יזמי הנדל"ן: אורי וייס, אלון הרצוג ועו"ד אביחי חכם. לשלושה נסיון רב בארגון, ניהול והקמה של קבוצות רכישה, עם רזומה של מעל ל 1,000 יחידות דיור שהוקמו על ידם במתכונת של קבוצות רכישה.

 

אורי וייס - אורי וייס שותף לשעבר במרכז הבנייה הישראלי ומי שהקים ויזם את זרועה היזמית במרכז הבנייה. אורי יזם את הקמתם של מאות יחידות דיור ברחי הארץ.

 

אלון הרצוג - ניהל במשך עשור את חברת הנדלן קפיטל גרופ. תחת שרביטו יזמה והקימה החברה מעל 700 יחידות דיור בכל רחבי הארץ. לאלון נסיון רב בניהול וארגון של קבוצות רכישה.

 

אביחי חכם - עורך דין ויזם נדל"ן משנת 2006. בעליה של חברת הנדל"ן אטרה ייזום נדל"ן הפעילה בתחום קבוצות הרכישה והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

 

OFFICITY תוביל ותנהל את הליך התכנון והבניה של הפרויקט מהיום הראשון ועד לסופו.

קרא עוד+
שתף
מפה