שכונת וילות חדשה תיבנה בפתח תקווה

אמפא מליבו רכשה שטח ל־60 צמודי קרקע בדרום העיר שישווק בשיטת בנה ביתך. המתחם ישווק תחת השם ''כפר הקוטג'ים''. מחירי המגרשים לבנייה עצמית יחלו ב-998 אלף שקל


כתבתו של שי פאוזנר מהאתר כלכליסט

לאחר שנתיים בהן שוק הדירות בה היה הגדול ביותר בישראל, ולאחר שנים ארוכות בהן כמעט ולא בוצעה בה בנייה צמודת קרקע, עתידה לקום בפתח תקווה שכונת וילות.

 

מדובר במתחם פרטי בשכונת שעריה שבדרום פתח תקווה, אותו רכשה חברת אמפא מליבו ב־36 מיליון שקל מקבוצת בעלים גדולה. השטח כולו בהיקף של 15 דונם מחולק ל־60 מגרשים בשטח של כרבע דונם כל אחד. השטח נמצא כיום בהליך של שינוי ייעוד קרקע מחקלאות למגורים, ולרוכשים ישנה אפשרות לקבל כספם בתוך חצי שנה אם שינויי הייעוד לא יושלם.

 

הפרויקט הוא הכניסה הראשונה של אמפא מליבו, המשווקת פרויקטים לבנייה ביישובים כפריים ומארגנת קבוצות רכישה, לתחום שיווק מגרשים לבנייה עצמית במרכז הארץ. המתחם ישווק תחת השם "כפר הקוטג'ים". השכונה ממוקמת בסמיכות לכניסה הדרום מזרחית לעיר, קרוב מאוד לכביש 471 וכביש 6. המגרשים ימכרו בשני מסלולים, הראשון - לבנייה עצמאית לבתים של מקסימום 230 מ"ר. מחיר המגרשים יחלו ב־998 אלף שקל, לפני היטלי השבחה ופיתוח. במסלול השני - רכישת מגרש עם בית שתבנה מליבו בנייה, לבתים של 180 מ"ר בנוי על מגרש של רבע דונם. בתים אלה יוצעו בכ־2.25 מיליון שקל.

 

כתבתו של שי פאוזנר מהאתר כלכליסט