קבוצת הבנייה אלמוג כדאי הפיקה את הקמפיין היקר ביותר בתחום הדיור בחיפה

קבוצת הבנייה אלמוג כדאי הפיקה את הקמפיין היקר ביותר בתחום הדיור בחיפה בשנים האחרונות. הקמפיין בעלות 3 מיליון שקלים יסתיים בסוף החודש לאחר שנמכרו למעלה מ-80% מהדירות בפרויקט.

חברת הבניה אלמוג כדאי החליטה שהגיע הזמן להשקיע בחיפה. מיד אחרי שזכתה במכרז לבניית 288 יח"ד במורדות הכרמל הדרומיים, החליטה החברה לצאת לשיווק של הפרויקט "חיפה מערב" בליווי של קמפיין שלא נראה בעיר מזה שנים.  כיוון שכך, שכרה החברה לטובת הקמפיין את שירותי משרד הפרסום "אדלר ברנדס" (מקבוצת אדלר-חומסקי) ונפרדה מ-3 מיליון שקלים! 

 

הקמפיין הענק שליווה את הפרי-סייל (מכירה מוקדמת) של הפרויקט, כלל סרטון פרסומת לטלביזיה, מודעות ענק בעיתונות הארצית והמקומית, שילוט חוצות בכל העיר כמו גם  בתחנות הרכבת המרכזיות בתל אביב ובחיפה וקמפיין אינטרנט אינטנסיבי.

 

גולת הכותרת הייתה צילום סרטון לטלביזיה ברחבי העיר חיפה.

 

צילומי הסרטון נמשכו על פני יומיים אינטנסיביים, במסגרתם הגיעו לחיפה כ-150 ניצבים ושחקנים, צעירים ומבוגרים, סטודנטים ואנשי עסקים- חלקם גם מעובדי החברה שנתבקשו לרוץ שוב ושוב במורדות הכרמל ובגבעות החול... 

 

הצילומים החלו כל יום בחמש בבוקר, ממש לאור הזריחה ונמשכו עד לשעות המאוחרות.  הפקת הענק כללה גם הצללות מפני החום בשעות היום ושולחנות לטובת שירותי קייטרינג שהאכילו את הצוות הענק סביב השעון. הלוקיישנים שנבחרו לצילומים היו: מרכז הכרמל , האוניברסיטה ופארק ההיי טייק מת"מ , אשר נסגרו לתנועה לפרקים.

 

"חיפה אתגרה וסקרנה אותנו במיוחד וחשוב היה לנו להציף את הפוטנציאל הרב שאנו רואים בשכונה ולכן בחרנו את הסלוגן: חיפה מתקדמת מערבה, המשקף נאמנה את ההתפתחות הטבעית של הנדל"ן בחיפה, מספר רז שרייבר סמנכ"ל השיווק בחברת אלמוג. בנוסף, חיפשנו מסר שיגרום לאנשים להבין שהכיוון והעתיד של העיר צומח מערבה, כך גם נבחר השיר שהתאים ככפפה למסר: GO WEST, שלצליליו עוזבים כל התושבים את עשייתם היומיומית, לוקחים כל מה שאיתם ורצים לכיוון מערב העיר, על מנת לא לפספס את ההזדמנות הזאת..."

 

מסתבר שההשקעה השתלמה לחברת אלמוג, שעל פי הדיווחים שיווקה עד כה למעלה מ-80% מהפרויקט, בזמן חסר תקדים שארך פחות מחודש. מהחברה נמסר כי הקמפיין שעלה לאוויר בתחילת החודש צפוי להסתיים בימים הקרובים.