אלון רחמיאן נבחר לסגן נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ ויו"ר הארגונים המקומיים

רחמיאן, יו"ר ארגון הקבלנים במחוז צפון בשנים האחרונות, נבחר פה אחד וימלא את התפקיד ב-3 השנים הקרובות

אלון רחמיאן, יו"ר ארגון הקבלנים במחוז צפון, נבחר לתפקיד יו"ר הארגונים המקומיים בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ וסגן נשיא ההתאחדות למשך ה 3 השנים הקרובות. רחמיאן נבחר פה אחד בישיבת פורום הארגונים המקומיים שנערכה ביום חמישי האחרון וייצג את 13 הארגונים האזוריים. זו הפעם הראשונה שנבחר לתפקיד יו"ר ארגון ממחוז הצפון.
  יו"ר ארגון קבלני הצפון אלון רחמיאן | צילום: יח"צ


ראון סרוגו נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ מסר, כי "הבחירה באלון מצוינת! אלון מייצג את קבלני הצפון והפריפריה בכישרון רב מזה מספר שנים וזה רק טבעי שהוא נבחר לתפקיד מורכב זה. גם מ"מ נשיא ההתאחדות אלי אביסרור וסגן הנשיא אלון רחמיאן מגיעים שניהם מהפריפריה, וזה אך מסמל את הקשר והאחדות בבית ההתאחדות ואת העצמת הפריפריה".

אלון רחמיאן וסגל הארגונים המקומיים | צילום: התאחדות הקבלנים בוני הארץ

 

סגן הנשיא הנכנס אלון רחמיאן מסר: "אני מקבל בכבוד ובשמחה את המטלה הלא פשוטה. ולחברי ארגון הצפון, אומר - כבוד עבורי גם לעשות היסטוריה ולהיבחר לסגן נשיא ההתאחדות הראשון מארגון קבלני ובוני הצפון. המשימות שלפנינו רבות וזה הזמן לרתום את כל חלקי הבית, כל הארגונים, בכל מחוזות המדינה כדי לעבוד יחד למען המטרה הכל כך חשובה של חיזוק הענף וטיפול בחסמים שעומדים בפניו בכל מקום ובכל תחום מתחומי הבנייה והתשתית. הענף זקוק להתאחדות קבלנים ובוני הארץ חזקה מאי פעם כדי לעמוד במשימות האדירות שיעמדו בפנינו בשנים הבאות. אני מאחל הצלחה גדולה ותודה גדולה לחברי לנשיאות ולכל אנשי המקצוע והסגל המצוין של הארגונים המקומיים וההתאחדות".