מליבו
בית זה מליבו. נקודה

קבוצת מליבו, מהקבוצות המובילות בארץ ביזום בנייה למגורים, ובביצוע והקמת פרויקטים בכל ענפי ההנדסה האזרחית. כמו כן, החברה עוסקת גם בבנייה ציבורית ובהקמת מבנים לוגיסטיים.

 

מליבו ביצעה ותכננה פרויקטים בולטים בארץ, בהם בתי חולים, אוניברסיטאות, תחנות רכבת, מתקני חברת חשמל ועוד. לקבוצה ניסיון עשיר ורב שנים בתחומים אלו, בעלת סיווג בלתי מוגבל, וידועה בהקפדתה על סטנדרטים גבוהים של מצוינות וערכיות בניהול ובביצוע פרויקטים מורכבים. בנוסף מתמחה החברה בהקמת תשתיות הנדסיות כבדות כגון גשרים, מנהרות בשיטות שונות, תשתיות כבישים ורכבות.

 

משנת 2013, פועלת קבוצת מליבו על מנת למנף את ניסיונה ויכולותיה בתחום קבלנות הביצוע והניהול תוך התמקדות באזורי ביקוש בפרפריה, במיזמי מחיר למשתכן, מחירי מטרה וקבוצות רכישה. בין הפרויקטים היזמיים בביצוע של הקבוצה ניתן לציין את פרויקט מליבו באריאל, פמילי בחריש, השמורה פסגות אפק בראש העין ועוד.

 

קרסו מבנים
יזום וביצוע פרויקטים מתוקף תמ"א 38

קרסו מבנים 38 בע"מ, חברת הבת בשליטת קרסו נדל"ן, מקבוצת קרסו, מרכזת את כלל פעילות החברה בתחום ההתחדשות העירונית בחברת האם.

החברה מובילה פרויקטים מגוונים תוך ניצול הידע, הניסיון והמשאבים של קרסו נדל”ן לפיתוח והקמת פרויקטי בוטיק איכותיים בלב הערים הגדולות בישראל.

קבוצת משולם לוינשטין
70 שנה של צמיחה עקבית

קבוצת משולם לוינשטין החלה את דרכה של הקבוצה עוד בשנת 1945, ע"י מייסדה מר משולם לוינשטין ז"ל- מחלוצי המהנדסים האזרחיים בישראל. בשנת 1964 הוא מיסד את פעילותו והקים חברה פרטית לבנייה. בשנת 1970 הצטרף לחברה בנו, שאול לוטן, אף הוא מהנדס אזרחי.


במרוצת השנים הרחיבה החברה את פעילותה ובשנת 1982 הפכה לחברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב. במקביל הפך מר משולם לוינשטין ז"ל ליו"ר פעיל של הקבוצה ושאול לוטן קיבל לידיו את שרביט הניהול.מאז המשיכה הקבוצה בתנופת הפיתוח וההתרחבות, תוך שהיא מציגה שיעורי צמיחה עקביים בכל קנה מידה, מנוהלת באופן יציב על פי סטנדרטיים מתקדמים, מציעה פתרונות יצירתיים ומגלה אחריות ומחויבות למשקיעים בה.בשנת 2006 רכשה הקבוצה את חברת פבר, שהתמחותה בעבודות תשתית, בניית גשרים, בנייה למגורים ועבודות קבלניות אחרות.כיום מזוהה קבוצת לוינשטין עם עשרות רבות של פרויקטים בולטים בארץ ובעולם. המשותף לכולם: תכנון מתקדם, בנייה איכותית ורמת גימור גבוהה. זאת בצד עמידה בלוחות זמנים מוגדרים, במסגרת תקציבית נתונה ובכל התחייבויות הביצוע. התוצאות המרשימות לאורך שנות פעילותה הרבות, הקנו לקבוצת לוינשטין מוניטין רב וביססו את מעמדה כקבוצה מובילה בתחומי פעילותה.בשנת 2010 הונפקה לבורסה חברת לוינשטין נכסים, שהינה חברת בת של הקבוצה. לוינשטין נכסים בע"מ יוזמת, בונה ומשווקת להשכרה בניינים המכונים CLASS A, כלומר בניינים מפוארים, ברמת גימור גבוהה, כלפי פנים וכלפי חוץ. על הנכסים המניבים של החברה נמנים מגדלי יוקרה למשרדים, מבני הייטק מרהיבים ומרכזים מסחריים. חברת לוינשטין מעניקה לחברת לוינשטין נכסים את כל שירותי הניהול והביצוע הנדרשים.

 

קבוצת משולם לוינשטין הינה תאגיד ציבורי של חברות הנדסה, בניה ונדל"ן. בין התמחויותיה:

  • בנייה ובעלות על נכסי נדל"ן מניבים
  • ייזום וביצוע פרויקטים (כולל השקעות בקרקעות, טיפול בהיתרים, בבנייה, במכירות ובהשכרות)
  • ייזום והקמה של מבני משרדים, מבני ציבור ומבנים ייעודיים לתעשיית ההיי-טק
  • עבודות תשתית, בניית גשרים וקבלנות בניין
  • פעילות בינלאומית - ייזום והקמה של אלפי יחידות דיור במזרח אירופה
  • ייזום והקמה של מבני דירות ושכונות מגורים
  • פיתוח מרכזי קניות ומבני מסחר