תורגמן חברה לבניין בע"מ

תורגמן חברה לבניין בע"מ

חותמת של איכות בבניה

תורגמן חברה לבניין היא מחברות הבניה הגדולות והוותיקות בארץ. החברה נוסדה בשנת 1965 ע"י הקבלן מאיר תורגמן ז”ל, אליו הצטרפו עם השנים בני הדור השני, שמאז ועד היום מובילים את החברה לאורו ובמסורתו המוקפדת של אביהם.

 


החברה דוגלת בבניה איכותית המתעדכנת ברוח הזמן והתקופה והיא מהחברות הראשונות בישראל שאימצה את עקרונות הבניה הירוקה ומחויבת לשמירה על הסביבה.

 

כיום, סיימה החברה את בניית פרויקט הדגל, תורגמן GREEN הבניין הירוק בחולון, אשר קיבל תו ירוק של מכון התקנים הישראלי. הפרויקט משלב אלמנטים ירוקים, שהינם שיא הקדמה והחשיבה הסביבתית בתחום בניית המגורים.

 


לחברה סיווג קבלנים ג -5תו תקן ISO 9000 ורישיון קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות.

 

תורגמן חברה לבניין הינה בעלת מסורת רבת שנים בבניה למגורים ומבני ציבור כגון: בית הספר האמריקאי באבן יהודה, מרכז הספורט בריזה בחולון ועוד. כבר מעל לארבעים שנה שהחברה יוזמת ובונה ברחבי הארץ מתוך אהבה ומקצוענות. צוות העבודה מורכב מבעלי המקצוע המובילים בתחום, המעניקים ליווי אישי ואחריות מלאה וחווית מגורים מושלמת.

 

תורגמן חברה לבניין היא מהמובילות בתחום שימור המבנים הציבוריים והפרטיים כאחד. צוות מומחי השימור של החברה מעורר לחיים מבנים עתיקים ומשמיש אותם מחדש תוך שימור ערכם ההיסטורי, לדוג': מתחם התחנה ת"א, בנק רוטשילד, מוזיאון בית העיר ת”א ועוד.

 

מגוון סגנונות בניה אלה הם שיוצרים את הקשר העז בין החברה למדינה ושוזרים את עבודתנו בין עבר, הווה ועתיד. חזוננו לפיתוח הענף והאמונה כי בניה היא מכלול שלם המורכב מפרטים קטנים והתמקדות בצרכי הלקוח שלנו, הם המובילים אותנו לעשייה המשופעת לאורך השנים.

קרא עוד+