פרויקטים חדשים
לצפייה בכל הערים

פרויקטים חדשים בבת ים, דירות חדשות בבת ים

(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)

דירות להשקעה בבת ים התחדשות עירונית בבת ים, דירות חדשות בבת ים, נדלן בבת ים, פרויקטים חדשים בבת ים, מחירי דירות בבת ים, דירות מקבלן בבת ים

 

מחפשים לרכוש דירה בבת ים?

 

בת ים היא עיר במחוז תל אביב, וצפויה להתאחד עם תל אביב יפו בשנת 2023.

בת ים הוקמה בשנת 1926 והוכרזה כעיר בשנת 1958. היא גובלת עם ראשון לציון מדרום, עם חולון ממזרח ובתל אביב יפו מצפון. שטח שיפוטה כולל כ- 8,300 דונם. כ- 35% מתושביה עלו בעליית שנות ה-90 מברית המועצות לשעבר (זוהי העיר עם ריכוז העולים מברית המועצות הכי גדול במדינה). היא ה-14 בגודלה מבין ערי המדינה ו-55 בשטחה.

 

אוכלוסייה


לפי הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) בבת ים כ- 128,800 תושבים. קצב גידול האוכלוסייה עומד על 0.1%. בת ים מדורגת במקום 5 מתוך 10 במדד החברתי כלכלי. אחוז הזכאים לתעודת בגרות בשנת תשע"ז (2016-2017) עומד על 74.3%. שכרם הממוצע של תושבי בת ים השכירים עומד על 7,164 ש"ח, כאשר הממוצע הארצי עומד על 8,913 ש"ח.

 

תרבות ופנאי

 

היכל התרבות

היכל התרבות של בת ים הוא אחד מאולמות התרבות היפים במרכז הארץ. הוא כולל 575 מקומות ישיבה. בהיכל התרבות משקיעים ובונים תכנית איכותית ומעשירה לכל התושבים בהם יוכלו ליהנות מכל הגילים ממגוון תרבותי עשיר. היכל התרבות של בת ים ממוקם בקרבת מחלף יוספטל ודב הוז שבאיילון. בהיכל חנייה מסודרת ללא תשלום וחנית נכים מסודרת. ההיכל מותאם לנכים לבעלי מוגבלויות וכולל גם בין היתר מערכת שמע לכבדי שמיעה.


אודיטוריום

אודיטוריום בת ים מכיל 176 מקומות ישיבה. האולם הינו קטן וערוך לכנסים, מופעי אומנות, הרצאות, ועוד אירועי תרבות שונים ומגוונים למבוגרים ולילדים. האולם קטן ואינטימי. מבנהו ייחודי המשרה אווירה מחבקת וממוקדת עבור הקהל המגיע לצפות ולחוות את אירועי התרבות.

 

הקונסרבטוריון

לבת ים קונסרבטוריון עירוני המהווה מרכז ללימודי מוסיקה ברמה הגבוהה ביותר בעיר. הקונסרבטוריון משמש את תושבי בת ים ואף את תושבי הערים הסמוכות. במרכז לומדים יותר מ-300 תושבים החל מגיל 4 ועד 60. הוא כולל כ- 30 חדרי לימוד, חדרי לימוד קבוצתיים ביניהם ריתמוסיקה, אורגניות ותיאוריה. חדר תזמורת ואודיטוריום המכיל 130 מקומות ישיבה, בו נמצא פסנתר ואמצעי הגברה. במסגרת הלימודים מכינים המורים את התלמידים למבחני בגרות בנגינה, ללימודים גבוהים, ולמבחני קרן תרבות אמריקה ישראל וגם למבחני מוסיקאי מצטיין מצטיין בצה"ל.

פרויקטים בעיר

SEA TOWER 

B TOWER

אנילביץ' 11

עדן טאוור פארק הים

גלי הים
מנרב ים

קרא עוד+
(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)
על המפה