פרויקטים חדשים
לצפייה בכל הערים

פרויקטים חדשים בבאר יעקב, דירות חדשות בבאר יעקב

(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)

דירות להשקעה בבאר יעקבהתחדשות עירונית בבאר יעקבדירות חדשות בבאר יעקבנדלן בבאר יעקבפרויקטים חדשים בבאר יעקבמחירי דירות בבאר יעקב, דירות מקבלן בבאר יעקב 

 

מחפשים לרכוש דירה בבאר יעקב? 
  
באר יעקב הוקמה בשנת 1949 כמועצה מקומית. היא ממוקמת בשפלה הדרומית, וקרובה לנס ציונה, רמלה וראשון לציון.  

 


לפי נתוני הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) מתגוררים בבאר יעקב כ- 2,130 תושבים (נכון ל-2018).  קצב גידול האוכלוסייה עומד על 14.3%, באר יעקב מדורגת 7 מתוך 10 בדירוג החברתי כלכלי. אחוז הזכאים לתעודת בגרות נכון לשנת שתע"ז (2016-2017) הוא 69.6%. השכר החודשי הממוצע עומד על 10,733 ש"ח כאשר הממוצע הארצי עומד על 8,913 ש"ח (נכון לשנת 2016). 

 
תרבות ופנאי 

מחלקת התרבות בעיר פועלת להעשרת תושביה, מנגישה את הפעילויות הנרחבות לכל הגילאים: טף, ילדים, נוער ומבוגרים. היא מנגישה עבור כולם פעילויות, אירועים וחוגים למען העשרתם. הקונסרבטוריון העירוני מאגד בתוכו שלל פעילויות בתחום המוזיקה והמחול לילדים ונוער ברמה גבוהה, מקצועית ובינלאומית.  
 
בעיר קיים מרכז אומניות מגוון שנועד לאגד בתוכו אומנים, יוצרים ומבוגרים, ילדים ונוער והעיר ומסביבתה. זהו בית לכלל האומנים המגיעים מהעיר ומהאזור. המקום מאפשר מפגשים בין יוצרים חדשים ובין הוותיקים למיניהם. במרכז חוגים וסדנאות שמועברות ע"י המיטב המורים והמדריכים של ציור, פיסול, תכשיטנות, קרמיקה, תפירה ועוד.  

 
מועדון הגיל השלישי 

בבאר יעקב מקדמים את איכות החיים הקהילתית. בעזרת פיתוח מרכז הפנאי לקהל הבוגר של העיר (גיל 50 ומעלה) קיימת התנדבות ונתינה אשר משיקים לכלל האוכלוסייה, מכל הגילים והאוכלוסיות.  
 
 

מחלקת ספורט 

מחלקת הספורט בעיר מארגנת פעילויות למען התושבים. היא שמה דגש על הספורט וכמובן רואה בו כחלק חשוב מתרבות הפנאי. המטרה: לעודד אורח חיים בריא בשיתוף תושבי האזור בכל הגילאים. מחלקת הספורט מאמינה כי יש להשקיע בספורט והחל את השינוי והתודעה כי הספורט חשוב כבר מגיל צעיר. שינוי הרגלי הפעילות הגופנית כבר בגיל הצעיר מתוך הבנה שהדבר ייטיב עימם בעתיד, גם אם הם לא יהיו ספורטאים תחרותיים, הספורט חשוב לבריאותם. המחלקה דואגת לפתוח חוגים, מארגנים אירועי ספורט ופרויקטים מיוחדים.  בנוסף, האוכולוסייה פועלת לקידום הספורט בקרב תלמידי בית הספר בשיתוף המורים לחינוך גופני. קיים פרויקט ללימודי שחייה, המארגן אליפויות בבתי הספר בענפים שונים.  
 

 

 

פרויקטים בעיר

רוטשטיין הירוקה 

קרדן בוטיק 

יצחקי במושבה 

 

קרא עוד+
(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)
על המפה