THE NEW RISHON LEZION - ראשון לציון

THE NEW RISHON LEZION, ראשון לציון

עכשיו במחירי פריסייל! דירת 4 חדרים החל מ - 1,670,000 ש"ח

סוגי דירות: דירה / דירת גן / פנטהאוז

סוגי חדרים: 3 חדרים/ 4 חדרים/ 5 חדרים

החל מ: 1,670,000 לדירת 4 חדרים

לגלות את ראשון לציון החדשה.
לגור בקומפלקס חדשני בלב שכונה קסומה
להיכנס לבית החדש שלכם.


פרויקט THE NEW RISHON LEZION מניף את דגל ההתחדשות ומביא איתו קונספט מגורים עדכני ומעוצב. תפיסת המגורים במתחם משלבת פיתוח סביבתי ירוק באווירה עדכנית, המתכתבת בהרמוניה עם רוח השכונה הפסטורלית. הקפדה על עמידה בסטנדרט תכנוני גבוה ומתקדם, לצד האתגר שבחידוש הקיים ובניית החדש, הביאו לתוצאה מרהיבה ובולטת בין פרויקטי המגורים במרכז הארץ. התכנון, העיצוב, הבחירה בחומרי הגלם וגימור הבניין, הם שהופכים את הפרויקט לפרויקט מוביל, בעל אמירה עיצובית ייחודית.קומפלקס המגורים החדשני כולל 4 בניינים מרהיבים בני 7 קומות, המציעים תמהיל דירות מגוון, הכולל: דירות גן בנות 3, 4 ו- 5 חדרים, דירות 4 ו- 5 חדרים וכן דירות פנטהאוז יוקרתיות בנות 4 ו- 5 חדרים. הדירות מרווחות ומוארות, בכל אחת מהן ניתנה תשומת לב מיוחדת לפרטים הקטנים והגדולים כאחד, אלו שיהפכו את המגורים בהן לחוויה מושלמת.

קרא עוד+
תכניות דירה לצפייה בדגם בחר תכנית דירה
סוג הנכס מס' חדרים דגם שטח במ"ר מרפסת / גינה במ"ר צפייה בתכנית דירה
דירה 4 חד' A4 95 מ"ר 13.5
דירה 4 חד' A8 85 מ"ר 93 + 13.5
דירה 3 חד' B3 70.5 מ"ר 32
דירה 4 חד' C1 116 מ"ר 33
דירה 5 חד' D1 110 מ"ר 34.6
דירה 4 חד' D5 137 מ"ר 12
דירה 5 חד' D6 133 מ"ר 12
עוד תוכניות דירה +
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

גילעד יזמות

הבית שלכם ראוי לטוב ביותר

חברת גילעד יזמות עוסקת בייזום, הקמה והשבחה של מבני מגורים בסטנדרטי בנייה גבוהים ומוקפדים. אנו בגלעד יזמות מאמינים כי הבית הוא הלב הפועם, מרכז חייו, פעילותו ומקור הכוח והביטחון בחייו של אדם. הבית בעינינו הוא המשפחה, המקום בו צוברים זיכרונות, בונים הרגלים וחולמים את החלומות שלנו. הבית הוא החום, האור, הקולות, הניחוחות של התבשילים במטבח, הסלון השוקק אורחים וחדר השינה למנוחה הנכספת בסוף היום.גילעד יזמות פועלת בכל פרויקט באופן יסודי, תוך שימת דגש על הנדסת אנוש, התייחסות לסביבה ושימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר.

 

החברה פועלת הן בתחום של חיזוק, חידוש והוספת קומות למבנים קיימים והן בתחום של פינוי בינוי, החל משלב היוזמה, דרך הכנת תכניות ואישורן, ניהול, תיאום ופיקוח ועד לביצוע הפרויקט בפועל. גילעד יזמות מיישמת שיטות עבודה מתקדמות ויעילות, תוך שאיפה תמידית למצוינות ואימוץ ערכים של שקיפות ואמינות אל מול הלקוח, למן הרגע הראשון. התנהלותה המקצועית והיעילה של החברה מביאה בין היתר, לחיסכון בעלויות הפרויקטים. חוסנה הכלכלי והמוניטין הטוב שצברה, מאפשרים לה להעמיד בקלות את הערבויות הדרושות להשלמת הפרויקט ולהעניק לכם את הביטחון המלא להפקיד בידיה הנאמנות את הדבר הכי חשוב שיש – את הבית שלכם.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים