יפו תל אביב - תל אביב-יפו

יפו תל אביב, תל אביב-יפו

2-5 חד' ופנט' החל מ-2,580,000 ₪ עכשיו בפריסייל!

סוגי דירות: דירה / פנטהאוז

סוגי חדרים: 2 חדרים/ 3 חדרים / 4 חדרים/ 5 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 630

החל מ: 2,580,000

קפה שחור או אספרסו? בקלוואה או קרואסון שקדים?
למה לבחור כשאפשר ליהנות גם מתל אביב וגם מיפו, בשכונה החדשה והמבטיחה של העיר: יפו – תל אביב!
2-5 חד' ופנט' החל מ-2,580,000 ₪ עכשיו בפריסייל!

תחברו בין הקסם והאותנטיות של יפו לקצב ולעדכניות של תל אביב, וקיבלתם את "יפו-תל אביב" - השכונה החדשה של העיר שמחברת את הטוב שבכל העולמות, בה יוקמו 1,500 יח"ד, תשתיות חדשות, מבני ציבור, מוסדות חינוך ועוד. וכל זה במיקום מנצח בסמיכות לדרך היינה, רח' נס לגויים ובמרחק 2 דק' הליכה מתחנת רק"ל בשד' ירושלים.

החברות צמח המרמן, קבוצת לוינשטין ודוניץ אלעד חוברות יחד ומקימות בשכונה מתחם בנייני בוטיק בני 8-10 קומות עם דירות ופנטהאוזים מעוצבים המאובזרים במפרט עשיר ויוקרתי וכל הפסיליטיז: חדר ספורט בבניין, סטודיו, מועדון דיירים, לאונג' וחצרות פנימיות.

מסעדות ובתי קפה | ליד האקדמית ת"א – יפו | קופות חולים | תחנת רכבת קלה בשד' ירושלים

נצלו את מחירי הפריסייל ובואו לחיות את יפו. ותל אביב.

 

על החברה

צמח המרמן בע''מ

טוב שבאת הביתה

חברה יזמית וקבלנית הנסחרת בבורסה ונחשבת לאחת מחברות הנדל“ן האיכותיות, היציבות והמהימנות ביותר בישראל. החברה החלה את פעילותה בשנת 1996 מאיחוד פעילות של שתי חברות בניה משפחתיות בעלות ותק של מעל 50 שנה בענף הבניה והנדל“ן.

 

בשנים האחרונות יזמה, בנתה ואכלסה החברה אלפי יח“ד ומאות אלפי מ“ר של שטחי מסחר ומשרדים, בעשרות פרויקטים מגוונים ברחבי הארץ.

קרא עוד+

על החברה

קבוצת לוינשטין

מעל 75 שנה של צמיחה עקבית

קבוצת לוינשטין בונה את ישראל כבר יותר מ – 75 שנה והיא יוזמת ומוציאה לפועל מיזמים רבים, מצפון ועד דרום, ונחשבת לחברה מהמובילות בענף הייזום והבנייה בארץ. 

 


זרוע ההתחדשות העירונית של הקבוצה "לוינשטין אין דה סיטי" מקדמת מתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38 משלב הבדיקות והתכנון ועד שלבי הביצוע, הניהול והגמר, בשלל פרויקטים איכותיים באזורים המבוקשים ביותר בת"א, רמת גן, הרצליה ועוד.

 


"לוינשטין אין דה סיטי" מקדמת כיום למעלה מ– 6,155 יח"ד בשלל מיזמי התחדשות, מרמת הבניין הבודד ועד למתחמים בני מאות יח"ד! כחברה, אנו נוהגים כלפי דיירינו באנושיות, בהגינות ובנגישות תוך הקפדה על שקיפות ומקצועיות. ערכים אלו, לצד האיכות הבלתי מתפשרת שמאפיינת את קבוצת לוינשטין מיום הקמתה, הם חלק מהמורשת של החברה ומה- D.N.A המשפחתי שלה, הניכרים בכל היבט של פעילותה.

 


לוינשטין הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך וב – 75 שנות פעילותה היא מפגינה בעקביות יציבות ניהולית ואיתנות פיננסית, תוך עלייה מתמדת בנפח פעילותה ושווי נכסיה. הקבוצה שומרת על מוניטין גבוה מאד בכל היבט של פעילותה הענפה הכוללת ייזום, בנייה ופיתוח של פרויקטים בתחומי המסחר, מלונאות, תעשייה, משרדים וכמובן מגורים, כולל בתחום ההתחדשות העירונית, בו נחשבת הקבוצה לאחת מהמובילות בתחום.

קרא עוד+

על החברה

דוניץ אלעד

כל בניין הוא סיפור

קבוצת "דוניץ – אלעד" הינה בעלת מורשת של בנייה מאז 1963: קבוצת דוניץ – אלעד נוצרה במסגרת חיבור הפעילות של אלעד ישראל מגורים החדשה לחברת האחים דוניץ – מחברות הנדל״ן המובילות והוותיקות בישראל. החברות בעלות ניסיון מצטבר של עשרות שנים, בניית אלפי דירות בפריסה ארצית עם הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר ושאיפה מתמדת למצוינות.


דוניץ – אלעד אכלסה עד היום אלפים רבים של משפחות מרוצות בעשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ, והיא מדורגת בצמרת חברות הנדל"ן בישראל כיזמית נדל״ן אשר שמה דגש על בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ופיתוח סביבתי, הכוללים בתוכם חיי קהילה משגשגים ושירותים מגוונים לרווחת התושבים.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים