אאורה הטייסים תל אביב - תל אביב-יפו

אאורה הטייסים תל אביב, תל אביב-יפו

דירה בתל אביב במחיר שלא תאמינו!

מועד אכלוס: ינו' 2027

סוגי דירות: דירה / דירת גן / מיני פנטהאוז / פנטהאוז

סוגי חדרים: 4 חדרים/ 5 חדרים

החל מ: 3,840,000

תל אביב במחיר שלא תאמינו! 
דירות 4 ח' מקומה 3 החל מ-3,840,000 ₪
התקבל היתר בניה!

 

חברת אאורה מזמינה אתכם לגור קרוב למרכז העניינים בתל אביב במחירים שלא תאמינו. יש כאן דירות לצעירים, לזוגות, למשפחות ולמי שמחפש השקעה בטוחה. המרחבים הגדולים בין הבניינים בשכונה והסביבה הירוקה מעניקים תחושה של טבע באמצע העיר, והפיתוח הסביבתי המתוכנן יקפיץ את השכונה לגבהים חדשים

 

מגדל בן 15 קומות, בעיצוב מודרני במיקום מנצח, עם דירות של 4 עד 5 חדרים, דירות גן, מיני - פנטהאוזים ופנטהאוזים מפנקים הצופים לנוף האורבני של תל אביב.  באזור שקט עם צביון של משפחות ותיקות שעתיד להפוך לאחד האזורים המבוקשים בעיר לאור הקירבה הגדולה למרכז העיר, צירי התחבורה הנגישים והמחירים הזולים בפער אל מול המחירים של תל אביב שיביאו אל השכונה משפחות צעירות, זוגות צעירים, מצמצמי דיור ועוד. כל ציר הטייסים מיועד להתחדשות עירונית, והסביבה כולה משנה את פניה.

 

ציר הטייסים בין הספארי והפארק הלאומי ברמת גן לבין פארק אדית וולפסון הענק במפגש עם דרך השלום בתל אביב. המרחבים הירוקים של הפארק הלאומי הענק הם במרחק 2 ק"מ בלבד וגם פארק מנחם בגין נמצא במרחק הליכה או ריצה קלה.

 

ברדיוס הקרוב לבניין ישנן גינות, גנים, בתי ספר, מרכזי ספורט, מרכזים קהילתיים, חנויות ומתחמי קניות, בתי קפה ומסעדות.

 

קרא עוד+

על החברה

אאורה השקעות בע''מ

חזון ומצוינות

אאורה היא חברה יזמית מהמובילות בישראל, אשר אחראית לעשרות פרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ. היא מדורגת כחברה בעלת איתנות פיננסית גבוהה וכבעלת מומחיות בתחום הנדל"ן, נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ומדורגת במדד 90 בבורסה.


התפיסה האורבנית של אאורה, בזכותה נבחרה כחברת ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי) הגדולה בישראל 6 שנים ברציפות, מבטיחה לך את סטנדרט הבנייה המתקדם ביותר, תוך שמירה על צביון של שכונה משפחתית ועוטפת.

בימים אלו מנהלת אאורה ייזום של 57 פרויקטים ברחבי הארץ, המצויים בשלבים שונים של תכנון, שיווק ובנייה, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים מאוד בתכנון ובביצוע, והגדרת סטנדרט חדש במתן שירות וליווי לקוחותיה לאורך כל הדרך. במסגרת פרויקטים אלו ייבנו כ-27,000 יחידות דיור חדשות ברמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, נתניה, חדרה, קריית אונו, חולון, קריית ביאליק, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, יהוד, לוד, אילת ועוד.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

שתף
מפה
שלח פרטים