אלקטרה באור ים - אור עקיבא

אלקטרה באור ים, אור עקיבא

אלקטרה באור ים

סוגי דירות: דירה / דירת גן / מיני פנטהאוז / פנטהאוז

סוגי חדרים: 3/4/5 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 330

לאחר שנמכרו מעל 240 דירות ו- 7 בניינים תוך פחות מחודשיים, זו ההזדמנות שלכם להצטרף להצלחה האדירה, ולקנות פנטהאוז מושלם בפרויקט המבוקש ביותר ב"קיסריה למשפחות"

מתחם "אלקטרה באור ים" כולל כ- 330 דירות מושלמת למשפחות בשמונה בנייני בוטיק יפיפיים, מרגשים ואיכותיים בעלי מבנה מדורג עוצר נשימה. בזכות תכנון מושקע במיוחד, משווקת "אלקטרה מגורים" דירות מדהימות עם מרפסות-ענק ובהן "גינות תלויות". מרבית המרפסות פונות מערבה לכיוון הים ואל מעבר לווילות של קיסריה הסמוכה.


אור ים היא השכונה הראשונה בישראל הנהנית מפיתוח ותשתיות שבאחריות החברה לפיתוח קיסריה. באור ים תוקם מערכת חינוך חדשה ועצמאית הכוללת מגוון כיתות גן ובתי ספר לגילאים השונים. באור ים ייבנו שלושה פארקים ובהם אגמים מלאכותיים וייסלל שביל ישיר לחוף הים.


בפרויקט מגוון חסר תקדים של 19 טיפוסי דירות בכל אחד מהבניינים, כך שכל אחד יכול למוצא את הדירה שהוא אוהב ומחפש. הדירות נהנות ממפרט עשיר במיוחד (כולל מיזוג אוויר דירתי, חניה, תריסים חשמליים, ריצוף 80 על 80, מעליות מבית אלקטרה ולובי כניסה מפואר), תכנון מוקפד וחשיבה על כל פרט. הפרויקט נמצא במיקום הטוב ביותר באור ים, במרחק אידיאלי מבתי הספר, מהפארקים, מגני הילדים, מהקאנטרי, מהמרכז המסחרי ומשלל אפשרויות פנאי ובילוי נוספות.

אור ים היא השכונה הראשונה בישראל הנהנית מפיתוח ותשתיות שבאחריות החברה לפיתוח קיסריה. באור ים תוקם מערכת חינוך חדשה ועצמאית הכוללת מגוון כיתות גן ובתי ספר לגילאים השונים. באור ים ייבנו שלושה פארקים ובהם אגמים מלאכותיים וייסלל שביל ישיר לחוף הים.

בפרויקט דירות 4 חדרים מושלמות בגודל של 105 מ"ר עם מרפסות וגינות תלויות בגודל של 24 מ"ר! דירות 5 חדרים הן בגודל של 122-126 מ"ר וחלקן עם מרפסות וגינות תלויות של מעל 50 מ"ר!

 

ט.ל.ח

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
מפרט טכני
  • מיזוג אוויר דירתי
  • מרפסות שמש גדולות במיוחד- רובן עם גינות תלויות
  • מעליות מעוצבות מבית אלקטרה
  • חניה פרטית
  • ריצוף גרניט פורצלן 80 על 80 בחדר המגורים ובחדרי השינה
  • תריסים חשמליים בכל הדירה
  • אסלות תלויות עם מכלי הדחה סמויים
  • נקודות גז וברז מים במרפסת
  • לובי כניסה מפואר

על החברה

אלקטרה מגורים

העתיד כבר כאן

אלקטרה מגורים - חברת המגורים החדשנית בישראל, המנהלת מיזמים רבים ומגוונים המביאים לידי ביטוי את יכולותיה הגבוהות, גם כחברת יזמות וגם כחברה מבצעת. החברה פועלת באיתור הזדמנויות בתחום הנדל"ן ומובילה תהליכי תכנון וביצוע באמצעות אלקטרה בנייה. עם גב פיננסי של קבוצה מבוססת ויצירתיות של חברת יזמות מובילה, אלקטרה מגורים מהווה את חוד החנית של עתיד המגורים בישראל.

שתף
מפה