אכזיב - נהריה

אכזיב, נהריה

שכונה לאנשים שמכורים לים - דירות החל מ-1,500,000 ש"ח

סוגי דירות: דירה / דירת גן / פנטהאוז

סוגי חדרים: 4/5 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 745

החל מ: 1,500,000

 

שכונה לאנשים שמכורים לים - דירות החל מ-1,500,000 ש"ח

 נפתחה דירת 5 חדרים לדוגמא

  • אכלוס מיידי
  • שכונה של מכורים לים
  • לחיות את הים 365 יום בשנה

 

כל הדירות נהנות מנוף פתוח אל הים. מתחמי המגורים טובלים בירוק של גינות ופארקים. זוהי השכונה היחידה בישראל המגלמת בכל אופן אפשרי את ההבטחה – "לחיות את הים" 365 יום בשנה.

 

השכונה כוללת בנייני מגורים בני 4-9 קומות עם מגוון דירות בנות 4 ו- 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים המשקיפים ונושקים לחוף הים. הדירות מרווחות, באיכות בנייה גבוהה, מפרט עשיר ובעלות מרפסות ענקיות הפונות אל הים.

 

בנוסף ייבנו בשכונה בתים צמודי קרקע, מבני ציבור ומרכז מסחרי. כל זאת עם אוויר ים נקי, מול שקיעות מדהימות, ברחש הגלים ובגישה מידית ובלתי אמצעית אל הים. השכונה החדשה הינה פרויקט ייחודי וחסר תקדים בישראל, פרי שיתוף הפעולה של חברות אלקטרה מגורים וצמח המרמן.

 

 

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

צמח המרמן בע''מ

טוב שבאת הביתה

חברה יזמית וקבלנית הנסחרת בבורסה ונחשבת לאחת מחברות הנדל“ן האיכותיות, היציבות והמהימנות ביותר בישראל. החברה החלה את פעילותה בשנת 1996 מאיחוד פעילות של שתי חברות בניה משפחתיות בעלות ותק של מעל 50 שנה בענף הבניה והנדל“ן.

 

בשנים האחרונות יזמה, בנתה ואכלסה החברה אלפי יח“ד ומאות אלפי מ“ר של שטחי מסחר ומשרדים, בעשרות פרויקטים מגוונים ברחבי הארץ.

קרא עוד+
על החברה

אלקטרה מגורים

העתיד כבר כאן

אלקטרה מגורים - חברת המגורים החדשנית בישראל, המנהלת מיזמים רבים ומגוונים המביאים לידי ביטוי את יכולותיה הגבוהות, גם כחברת יזמות וגם כחברה מבצעת. החברה פועלת באיתור הזדמנויות בתחום הנדל"ן ומובילה תהליכי תכנון וביצוע באמצעות אלקטרה בנייה. עם גב פיננסי של קבוצה מבוססת ויצירתיות של חברת יזמות מובילה, אלקטרה מגורים מהווה את חוד החנית של עתיד המגורים בישראל.

שתף
מפה
שלח פרטים