אאורה סרלין חולון - חולון

אאורה סרלין חולון, חולון

החל ה- PRE SALE ! מגוון 2-5 חדרים 1,700,000 ש"ח

מועד אכלוס: אפר' 2026

סוגי דירות: דירה / מיני פנטהאוז / פנטהאוז

סוגי חדרים: 2 חדרים/ 3 חדרים / 4 חדרים / 5 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 89

החל מ: 1,700,000

סרלין חולון - הזדמנות לחיים חדשיים
החל ה- PRE SALE ! מגוון 2-5 חדרים 1,700,000 ש"ח

בספטמבר 2021 קרס בניין מגורים ברחוב סרלין בחולון, יממה וחצי בלבד לאחר שפונה מהדיירים בעקבות רעשים וסדקים חשודים. כשלושה חודשים לאחר קריסת הבניין, נבחרה חברת ״אאורה מחדשים את ישראל״, חברת ההתחדשות העירונית הגדולה בישראל- לבנות את הבניין מחדש, הפעם כבניין מעוצב יפהפה, בטוח יותר. כולם נרתמו באופן מלא כדי לדאוג לרווחת הדיירים הוותיקים. זה בדיוק החזון של אאורה – להעניק הזדמנות לחיים חדשים, איכותיים ובטוחים יותר.

 

חברת אאורה לקחה על עצמה לבנות בניין מגורים חדש ומודרני בן 14 קומות עם 89 דירות במגוון גדלים, 2-5 חדרים, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים, כולם במפרט יוקרתי ומפנק. תמהיל הדירות החדשות מתאים לצעירים, זוגות ומשפחות קטנות. בבניין עצמו יש מועדון דיירים מרווח וגן ילדים. סביבת הבניין תפותח ותשודרג ללא הכר, והבניין יתנשא גבוה מעל כל השכונה עם נופי שדות ירוקים.

 

*הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסום על פרויקטים ומבצעים בעתיד באמצעות SMS או במייל וזאת גם אם נרשמתי למאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן. כפוף לתנאי החברה ט.ל.ח

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אאורה השקעות בע''מ

חזון ומצוינות

אאורה היא חברה יזמית מהמובילות בישראל, אשר אחראית לעשרות פרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ. היא מדורגת כחברה בעלת איתנות פיננסית גבוהה וכבעלת מומחיות בתחום הנדל"ן, נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ומדורגת במדד 90 בבורסה.


התפיסה האורבנית של אאורה, בזכותה נבחרה כחברת ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי) הגדולה בישראל 6 שנים ברציפות, מבטיחה לך את סטנדרט הבנייה המתקדם ביותר, תוך שמירה על צביון של שכונה משפחתית ועוטפת.

בימים אלו מנהלת אאורה ייזום של 57 פרויקטים ברחבי הארץ, המצויים בשלבים שונים של תכנון, שיווק ובנייה, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים מאוד בתכנון ובביצוע, והגדרת סטנדרט חדש במתן שירות וליווי לקוחותיה לאורך כל הדרך. במסגרת פרויקטים אלו ייבנו כ-27,000 יחידות דיור חדשות ברמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, נתניה, חדרה, קריית אונו, חולון, קריית ביאליק, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, יהוד, לוד, אילת ועוד.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

שתף
מפה
שלח פרטים