פרויקטים חדשים
לצפייה בכל הערים

פרויקטים חדשים בתל אביב-יפו, דירות חדשות בתל אביב-יפו

(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)

דירות להשקעה בתל אביב, התחדשות עירונית בתל אביב, דירות חדשות בתל אביב, נדל"ן בתל אביב, פרויקטים חדשים בתל אביב, מחירי דירות בתל אביב, דירות מקבלן בתל אביב


מחפשים לרכוש דירה בתל אביב? 


תל אביב היא אחת הערים המבוקשות ביותר במדינה, עלות המחיה בה אחת מהיקרות בעולם. עיר תוססת, אחת העירם המתויירות, עיר ללא הפסקה. עיר של חיי לילה, רצועת חוף ארוכה, טיילת מרהיבה, רב גונית, ידידותית לטבעונים (המגיעים מכל העולם), נחשבת לבירה הקולינרית של ישראל ומה לא? הלב הפועם של המדינה. עיר אותה חולקים שוכרים רבים, ותיקי העיר, סטודנטים (הודות למוסדות האקמאיים הרבים הקיימים בה), עיר של תרבות ופנאי עשירות במיוחד. 

 


בשנים האחרונות התחדשות עירונית בתל אביב מקבלת את הפוקוס, התחדשות עירונית בשכונות נווה שאנן, פלורנטין ועוד, לצד בנייני יוקרה מרהיבים ורבי קומות.

 


תל אביב-יפו היא עיר השוכנת במישור החוף הדרומי לאורך חוף הים התיכון, בשטחה זורמים נחל הירקון ונחל איילון. היא עיר מטרופולין, מאגדת בתוכה את מרכז הכלכלה, התרבות, האמנות והתקשורת של ישראל. תל אביב אחת הערים המתויירות בישראל, בחודשי הקיץ (לרוב בחודש יוני) מגיעים תיירים מקהילת הלהט"ב מכל העולם לחגוג במצעד הגאווה. מיליון וחצי תיירים זרים פוקדים את ישראל מדי שנה. 

היסטוריה ואירועים היסטוריים

רבים מאירועיה ההיסטוריים, עצרות, מחאות של מדינת ישראל התקיימו בתל אביב, מהכרזת העצמאות, רצח רבין, מחאת האוהלים ועוד. אירועים רבים שעיצבו את זהותה של מדינת ישראל עוד מראשית דרכה של תל אביב אל תוך הקמת מדינת ישראל. 


בעיר תל אביב מתגוררים (נכון לתחילת 2018) כ -443,900 תושבים. 

קרא עוד+
(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)
על המפה