פרויקטים חדשים
לצפייה בכל הערים

פרויקטים חדשים בגבעתיים, דירות חדשות בגבעתיים

(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)

דירות להשקעה בגבעתיים, התחדשות עירונית בגבעתיים, דירות חדשות בגבעתיים, נדלן בגבעתיים, פרויקטים חדשים בגבעתיים, מחירי דירות בגבעתיים, דירות מקבלן בגבעתיים


מחפשים לרכוש דירה בגבעתיים?


גבעתיים הוכרזה כעיר בשנת 1959. היא עיר במחוז תל אביב, היא גובלת ברמת גן ותל אביב. היא נחשבת לעיר שקטה, בעלת צביון קהילתי. גבעתיים נחשבת למעוז השמאל, רוב התושבים בוחרים בעקביות במפלגות השמאל.

גבעתיים מונה כ- 60,000 תושבים. תחום שיפוטה נפרש על כ- 3,200 דונם. גבעתיים משמרת את עברה, אך גם דואגת להתפתח ולהתקדם, משנה בהתאם את פניה ומתחדשת. בעיר נבנים מרכזי הייטק אליהם מגיעים חברות נחשבות מהשורה הראשונה. בגבעתיים מקפידים לבנות מגדלים גבוהים רק בפאתי העיר מתוך רצון לשמור על אופייה, איזון בין ישן לחדש. גבעתיים מתהדרת בשכונות ורחובות מטופחים.

 


למה קוראים לגבעתיים גבעתיים?

כשהעיר גבעתיים נבנתה, היא הוקמה על שתי גבעות, האחת גבעת בורוכוב והשנייה גבעת קוזלובסקי. בגבעתיים מצפה הכוכבים (בגובה של 85 מטרים מעל פני הים). העיר היא השנייה בגודלה בגוש דן. מהמאה ה-21 העיר חולשת על 4 גבעות: בורוכוב, קוזלובסקי, רמב"ם ופועלי הרכבת.

 


אחת הערים המבוקשות במדינה

גבעתיים היא אחת הערים המבוקשות בישראל. מיקומה המעולה בלב המטרופולין, הישגיה המרשימים בתחום החינוך ושמירתה על איכות הסביבה שמה אותה בדירוג גבוה. הרכב תושביה אופייה של העיר הקטנה, השקטה והמודרנית עוזרים לגבעתיים לשמור על אופייה הקהילתי המיוחד והמזוהה איתה כל כך. גבעתיים אחת מהערים המובילות בישראל, נחשבת לאלופת המחזור ואיכות הסביבה. הגברת המחזור הופך את גבעתיים לפנינת גוש דן המסמלת ערכים בשל הקפדתה על איכות הסביבה. בנוסף, מערכת החינוך שלה היא אחת מהמובילות במחוז ת"א ובארץ בכלל. בעיר מערך שיטור עירוני המגביר את תחושת ביטחון התושבים ותורמת לירידת הפרות הסדר. לעיר הגדלה מאסיבית של תקציבי חינוך וספורט שמחזקת את מערכת החינוך בעיר ותכנית חינוך על יסודית.

בתחום החינוך, גבעתיים זוכה לשבחים, העיר מארגנת מגוון של פעילויות תרבותיות וחינוכיות לשלל הגילאים. שירות לקהילה לגמלאים, מתנדבים לטובת הקהילה ושמירה על איכות הסביבה בעלת חשיבות רבה בעיר.

 

 

תרבות ופנאי

 

מצפה הכוכבים בגבעתיים
המצפה נמצא על גבעה בגובה של 85 מטרים מעל פני הים. המצפה לוקח את הצופים למסע בין כוכבים. במצפה לוקח את המשתתפים לעולמות אחרים ומרתקים: הירח, השמש, כוכבי הלכת, הגלקסיות הרחוקות, שביל החלב ואם יהיה להם מזל, יוכלו לצפות גם בכוכב נופל.

 

המצפה הוקם בשנות ה-60, ע"י עיריית גבעתיים והאגודה הישראלית לאסטרונומיה. הוא זכה להכרה רשמית כמצפה כוכבים מדעי הפתוח לקהל הרחב. המצפה מרכז בתוכו את הפעילות האסטרונומיה של ישראל. מדי שנה מגיעים מבקרים רבים מהארץ ומהעולם, ביניהם חוקרים מדעיים ותלמידים ללמוד, להתייעץ ולהשתמש במצפה. המצפה הינו ציבורי ופתוח לקהל הרחב.

 

הקונסרבטוריון
צוות מקצועי אמון על החינוך המוזיקלי, בקונסרבטוריון סגל מרצים מובחר ותכנית לימודי מוזיקה עשירה ומגוונת. הקונסרבטוריון מושך אליו תלמידים מכל הארץ ולאו דווקא משרת רק את תושבי גבעתיים. הוא כולל בתוכו סגל מורים מקצועי מהשורה הראשונה ומוסיקאים בכירים המשמשים גם כמורים באקדמיות למוסיקה בארץ ובחו"ל.

 

תאטרון גבעתיים
התיאטרון מהווה בית לפעילויות ותרבות עשירה. הוא פונה לקהלי יעד רחבים: הצגות ילדים, מופעי סטנד אפ, פעילויות של סל התרבות, סדרות מנויים עשירות וכן פעילויות לגמלאים. בין מופעי התיאטרון: מופעי מוזיקה, מופעי זמר ומחול, מופעי בידור, הרצאות, הצגות ילדים, פסטיבל מספרי הסיפורים, פטיבל הצגות ילדים בחנוכה ופסטיבל שירת הים לתרבות יהודית. בתאטרון גם מתקיימות תערוכות אומנות בגלרייה והיא מציגה בין השאר תערוכות מתחלפות אחת לחודש.

 

פרויקטים בגעתיים: 

טייבר הירוקה
סביוני העיר גבעתיים
צה"ל 20 גבעתיים
מתחם מטרופוליס
הכנסת 32 גבעתיים
המעיין 11 גבעתיים

 

קרא עוד+
(סמנו פרויקטים עבור שליחה לקבלת נציג שירות)
על המפה