TIME TOWER רמת גן - רמת גן

TIME TOWER רמת גן, רמת גן

4 פנטהאוזים אחרונים בהחלט לכניסה מיידית! במקום הכי תוסס במדינה

סוגי דירות: פנטהאוז

נותרו 4 יצירות אומנות אחרונות
פנטהאוזים מרהיבים מקומה 35 לאכלוס מיידי, לנופה הקסום של תל אביב
החל מ-8.5 מיליון

 

המגדל היוקרתי המתנשא לגובה 38 קומות בעיצוב אלגנטי, הינו יצירה אדריכלית מרשימה של האדריכל משה צור. 

הפנטהאוזים במגדל במגדל  TIME TOWER, ארבע יצירות אומנות אחרונות, מתוכננים בקפידה ולהם מרפסות הפונות לנוף האורבני המרהיב של תל-אביב. 

 

הכניסה למגדל עשויה קוביות זכוכית ומוקפת בבריכות נוי. בקומת הכניסה מחכים לדיירים ואורחיהם לובי מרווח עם עמדת שומר, טרקלין ופינות ישיבה, חדר כושר שקוף ומאובזר היטב ויציאה לגינה. במגדל יושמו עקרונות הבנייה הירוקה, באופן שמסייע לשמור על הסביבה ולחסוך בהוצאות השוטפות.

 

המגדל הוקם כחלק ממתחם מגורים חדש ואקסקלוסיבי בלב מתחם הסיטי החדש של גוש דן, מפגש הערים רמת גן- גבעתיים ותל אביב, בסמוך לשכונת ראשונים הוותיקה.
למיקום המגדל יתרונות רבים, סמיכות למתחם הבורסה-מתחם עסקים מהמרכזיים בארץ, נגישות אופטימלית לצירי תנועה ראשיים ולאיילון, מרחק נגיעה מרכבת תל אביב מרכז המאפשרת נגישות מיידית לנמל התעופה בן גוריון ולכל מקום בארץ, תחנת המטרו החדשה המוקמת ממש מתחת לבית וקרבה למוקדי התרבות והפנאי של ת"א ורמת גן. תיאטרון היהלום, מתחם הבימה, מוזיאון ת"א והמרכז לאומניות הבמה, מתחם שרונה, שד' רוטשילד ופארק הירקון, כל אלו הם רק חלק מאפשרויות הבילוי הזמינות לדיירי הפרויקט, שייהנו גם מנגישות מושלמת לנתיבי איילון, לתחנת רכבת ת"א-מרכז וכן, לרכבת הקלה העתידית.

 

דירות הפנטהאוז המרהיבות לאכלוס מידי ונמכרות במצב "מעטפת" כדי לאפשר לרוכשים לתכנן ולעצב את מרחבי הפנטהאוזים בהתאם לצרכיהם וטעמם האישי. לכל פנטהאוז 2 חניות ומחסן.

 

*כפוף לתנאי החברה

*החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת

*ההדמיות להמחשה בלבד, לפני תכנון מפורט, כפופות לשינויים ואינן מחייבות. את החברה יחייבו רק תכניות מכר ומפרט שיצורפו להסכם המכר שייחתם

*טל"ח

 

קרא עוד+
תכניות דירה לצפייה בדגם בחר תכנית דירה
סוג הנכס מס' חדרים דגם שטח במ"ר מרפסת / גינה במ"ר צפייה בתכנית דירה
פנטהאוז 7 חד' PH1
פנטהאוז 6 חד' PH2
פנטהאוז 4 חד' PH3
פנטהאוז 4 חד' PH4
עוד תוכניות דירה +
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

שיכון ובינוי נדל''ן

כי העתיד נמצא בסביבה

שיכון ובינוי נדל"ן היא חברת הנדל"ן למגורים המובילה והוותיקה בישראל. החברה חרטה על דגלה את ערך הקיימות ומובילה את מהפכת הבנייה הירוקה בישראל.

 

כחברה מובילה, חשוב לה לקבוע סטנדרטים גם בתחום השירות. שכונות החלומות של שיכון ובינוי נדל"ן נבנות על-פי תקנים ירוקים מחמירים שחוסכים במשאבים ובכסף ותורמים לשמירה על הסביבה, ומאפשרים לדיירים איכות חיים גבוהה.

קרא עוד+
שתף
מפה