תאודור - תל אביב יפו

תאודור, תל אביב יפו

קומפלקס המגורים של פלורנטין

סוגי דירות: דופלקס / דירה / פנטהאוז

סוגי חדרים: 2-3 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 160

קומפלקס המגורים החדש של פלורנטין מציע חוויית מגורים ייחודית

המתחם כולל שני בנייני מגורים מרשימים בני 12 ו-13 קומות המציעים 160 דירות בנות 2-3 חדרים, ומבחר דופלקסים ופנטהאוזים בעיצוב עכשווי, מעודכן ורענן.


מתחם TEODOR מציע לכם סביבת מגורים מושלמת לצד שלל בתי קפה, הברים, המסעדות, חנויות הבוטיק ומקומות הבילוי שאתם הכי אוהבים.

 


התכנון האדריכלי והעיצוב המוקפד של המתחם מבוסס על תפיסה אירופאית עכשווית והוליסטית, המשלבת חווית מגורים אקסקלוסיבית בסביבה אורבנית ברחוב הכי טרנדי בתל אביב, במקום בו רוטשילד נגמר ומתחיל משהו חדש ומלהיב, יוקם פרויקט תאודור ת׳׳א.

 

תאודור מציע חוויית מגורים אורבנית, חדשנית וצעירה בסגנון אירופי, בלב ההוויה התל אביבית, במקום הכי נכון בעיר הלבנה. מקום המהווה השראה לאנשים שעושים את תל אביב. בואו להיות חלק מהדבר הגדול הבא.

 

קבוצת יובלים סיטי בוי ולני גרופ חברות יזמיות בעלות ניסיון רב במגורים בעיר תל אביב, בה יזמו פרויקטים כמו מתחם קרן מלון דריסקו, חזנוביץ 10-12, מתחם רובי משרד החוץ ירושלים, נויה ביפו ומגדל ליבר בנווה צדק.

 

איכלוס: 2023

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

קבוצת יובלים

יצירתיות בבנייה

קבוצת יובלים מתמחה בתחום הנדל"ן בישראל החל משנת 2000.


החברה, באמצעות קבוצת חברות בנות, פועלת בעיקר באזור מרכז הארץ ומתמחה באיתור והשבחה של נכסים, בייזום, תכנון, פיתוח, שיווק והקמה של פרויקטים בתחום המגורים, ההתחדשות העירונית ונדל"ן מסחרי.

לקבוצה מוניטין מרשים של עשרות פרוייקטים למגורים, עליהם מוטבעת חותמתה האישית הבאה לידי ביטוי באמינות, מקצועיות ואיכות.


לחברה הוענקה תעודת BDIcode לשנת 2016 כאות הוקרה על הישגי החברה הכמותיים והאיכותיים.מאז תחילת פעילותה, בנתה קבוצת יובלים מאות דירות, תוך שימת דגש על תכנון מוקפד, מפרט עשיר ואיכות בניה. החברה, במסגרת פעילותה, יצרה מוניטין של חברה יציבה וחדשנית השומרת על התנהלות מקצועית ועל מתן יחס אישי לקהל לקוחותיה.

קרא עוד+

על החברה

לני גרופ

ייזום פרויקטים יוקרתיים בארץ ובעולם

קבוצת לני גרופ מתמחה בייזום פרויקטים יוקרתיים בארץ ובעולם, ומציגה חוויית מגורים אורבנית, חדשנית ומתקדמת, במטרה להפוך כל פרויקט של הקבוצה לאייקון ממותג בלב נוף העירוני.

 

לקבוצה, הפועלת משנת 2006 בישראל, פריז, ניו יורק ולוס אנג'לס, ניסיון מגוון באיתור ובבחירת המיקומים הטובים ביותר, בעלי פוטנציאל הצמיחה והפיתוח הגבוהים ביותר. בכל אחד מהפרויקטים של הקבוצה, מקפידה לני גרופ על תכנון אדריכלי מתקדם, עיצוב פנים מרהיב ובנייה איכותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

כקבוצה מבוססת, רווחית ויציבה, הנהנית מנתוני צמיחה מרשימים, בנתה לני גרופ עד היום מאות דירות ואלפי מטרים של שטחי מסחר בארץ ובעולם, בסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר, בתכנון המוקפד ביותר ובמפרט העשיר ביותר.

קרא עוד+

על החברה

CITY BOY

NEW KID IN TOWN

תל אביב בשבילנו היא עיר של הזדמנויות חדשות, תעוזה ומקוריות. עיר של דמיון חופשי, חלוציות פורצת דרך, סגנון ייחודי, פתיחות, וישירות. עיר שכיף לחיות וליצור בה. את הפרויקטים של City Boy אנו מאתרים, משביחים ומקימים מתוך אהבה, הבנה והיכרות עם העיר וחזונה – לא להפסיק, לא להתקבע, אלא לנוע, להתקדם, ליזום, להוביל וליצור. להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, רגע לפני כולם. התעוזה, ראיית הנולד והשאיפה למצוינות הובילו את רן בלינקיס, בן העיר ובעלי City Boy, להקמת רשת המרכולים am-pm ששינתה את הסביבה הקמעונאית ואת הדרך שבה תושבי תל אביב עושים את קניותיהם.

 


רוח היזמות, הירידה לפרטים והחשיבה מחוץ לקופסה מאפיינת את City Boy. כחברה דינמית ושאפתנית, המתמחה בייזום פרויקטים למגורים בת"א, אנו עוקבים אחר מגמות התכנון ומחפשים בעיר הזדמנויות חדשות. יש לנו ניסיון רב באיתור ובבחירת פרויקטים במיקומים חלוציים עם ערך מוסף והפיכתם לאזורי ביקוש. לצד הקמת פרויקטים ברחובות אלנבי והרברט סמואל, זיהינו לפני כולם את הפוטנציאל העצום של מתחם המושבה האמריקאית (קרן), את מתחם יצחק שדה (חסן ערפה) ואת פריחת הרחובות הרצל, סלמה ושכונות דרום העיר, שהפכו היום לאזורים הטרנדיים של תל אביב. כמה מהפרויקטים שיזמנו שינו את העיר וממשיכים לשנות אותה גם היום.

 


הידע, הניסיון והמקצוענות שלנו בהכרת והבנת הליכי התכנון המורכבים בעיר, העבודה מול הרשויות ותהליכי הביצוע המאתגרים בעיר צפופה כמו תל אביב, הופכים את City Boy לפורצת דרך בנוף התל אביבי. לחברה התמחות באיתור והשבחה של נכסים, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע ושיווק של פרויקטים בתחום המגורים, המסחר והתעסוקה בעיר, בארץ ובעולם. יש לנו ניסיון עשיר ומגוון בבניית מאות דירות ושטחים מסחריים בתכנון המוקפד ביותר, במפרט העשיר ביותר ובלוחות הזמנים הקצרים ביותר. כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים והבלתי מתפשרים, אנו משתפים פעולה עם עלית האדריכלים, המעצבים והיועצים בישראל. הודות להם מציגה City Boy חוויית מגורים אורבנית, חדשנית ומתקדמת, בשאיפה להפוך כל פרויקט של החברה לאייקון בנוף התל אביבי.

 

קרא עוד+
שתף
מפה