שביל התפוזים הוד השרון - הוד השרון

שביל התפוזים הוד השרון, הוד השרון

הפוטנציאל של הוד השרון

* הפרויקט כבר לא בשיווק באתר זה 

 

הפוטנציאל של הוד השרון

הוד השרון היא אחת הערים הבולטות בין מוקדי ההשקעות הפוטנציאליים ובין הערים המבוקשות ביותר. העיר ידועה במיקומה האידיאלי במרכז הארץ, כחלק מאזור השרון המבוקש, ובקרבתה לכבישים מרכזיים. הוד השרון מאופיינת בשילוב ייחודי של סביבה עירונית עם אווירה כפרית, ותושביה נהנים ממערכת חינוך איכותית, שירותים עירוניים ברמה גבוהה, מגוון מקומות בילוי ומסחר ושטחים ירוקים נרחבים. במענה לביקוש הגובר למגורים.העיר מצויה בתנופת פיתוח ומקדמת תוכניות רחבות להפשרת קרקעות צמודות לעיר לצורך הקמת שכונות חדשות. מתחם "שביל התפוזים" המתוכנן בדרום-מזרח הוד השרון הוא דוגמה מצוינת לפרויקט שמשקיעים רבים כבר זיהו בתור השקעה חמה. המתחם, הצמוד לאזור ותיק ויוקרתי בעיר, מיועד לפי תוכנית מתאר ארצית לפיתוח עירוני.

התוכנית לבניית שכונת מגורים במתחם מקודמת על ידי העירייה והוועדה המחוזית ונמצאת בשלבי תכנון מתקדמים. 

 

*הקרקע אינה זמינה לבניה מיידית
*ט.ל.ח

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

קפיטל גרופ בע''מ

פתרונות נדל"ן יצירתיים

קפיטל גרופ הינה חברה יזמית ותיקה בתחום הנדל"ן הפועלת בארץ ובחו"ל מזה עשרות שנים. התמחותה העיקרית של הקבוצה הינה בארגון, ניהול והקמה של קבוצות רכישה למגורים. במסגרת הפרויקטים של הקבוצה שווקו למעלה מאלף יחידות דיור, ובימים אלו לקבוצה מעל 300 יחידות דיור בהליכי בנייה ברחבי הארץ. הקבוצה מלווה ומנהלת את תהליך הרכישה עבור לקוחותיה במקצועיות, שירותיות ואמינות, ובליווי של מיטב הגורמים המקצועיים העוסקים בתחום.

שתף
מפה