רמז 21 תל אביב - תל אביב יפו

רמז 21 תל אביב, תל אביב יפו

PRESALE! דירות 3-3.5 חד' ליד כיכר המדינה החל מ-4,300,000 ₪

סוגי דירות: דירה

סוגי חדרים: 3 / 3.5 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 24

החל מ: 4,300,000

פרויקט רמז 21 ב-PRESALE ליד מתחם כיכר המדינה!
דירות 3-3.5 חד' עם מרפסת וחניה
החל מ-4,300,000 ₪


אנשי העיר משיקים בתל אביב את פרויקט רמז 21, סמוך במיקום המושלם של סביבת כיכר המדינה, במחירי PRESALE לרגל ההשקה! דירות פרימיום 3-3.5 חדרים, בתכנון אידיאלי עם מרפסת וחניה במיקום הכי תל אביבי שיש.רמז הוא רחוב ראשי בסביבה האיכותית והמעולה של כיכר המדינה שם הכל נמצא ליד הבית! מחנויות הבוטיק היוקרתיות של הכיכר, דרך מוסדות חינוך מצוינים ומבוקשים, מרכזי תרבות ופנאי מובילים ועד הקירבה לתחנות הרכבת הקלה, רכבת סבידור-מרכז וצירי התנועה הראשיים לכניסה ויציאה נוחה במיוחד מהעיר.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אנשי העיר

התחדשות עירונית מתחילה מאנשים

"אנשי העיר" היא חברת בת של קבוצת רוטשטיין נדל"ן, קבוצה בעלת יותר מ- 60 שנות ניסיון של בנייה למגורים, יזום וביצוע אשר מאחוריה עשרות פרויקטים למגורים ברחבי הארץ. אנשי העיר, יזמים תלאביבים שבונים את העיר וחיים אותה מאז שנת 2007. עם אהבה ענקית לעיר המדהימה הזו. תל אביב. אהבה שהיא הרבה מעבר לעסקה טובה, השקעה משתלמת או תשואה. שבשמה לא רק בונים בנייני בוטיק שמעשירים את העיר, אלא ממש מתכננים את החיים של אלו שיגורו בהם. חיים של תרבות, לייפסטייל, קהילה ומשפחה. שמחוברים לכל מה שמופלא בעיר הזו, והופך אותה למקום שכל כך כיף לחיות בו.אנשי העיר גאים ליזום ולהוביל את העיר קדימה עם 30 פרויקטים בפחות מעשור! אנשי העיר היא אחת מהחברות הראשונות בישראל שסיימה ואכלסה פרויקטים מסוג תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2 והראשונה להוציא לפועל פרויקט מסוג הריסה ובניה ברובע 4 בתל אביב.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים