קרקעות להשקעה באזור המרכז

קרקעות להשקעה באזור המרכז

נותרו 20 יחידות קרקע אחרונות! החל מ-450,000 ש"ח

החל מ: 450,000

נותרו 20 יחידות קרקע אחרונות!
החל מ-450,000 ש"ח

קרקעות להשקעה באזור המרכז
הקרקע של היום בשביל הנכס שלכם בעתיד!
זה הזמן הנכון להשקיע בקרקע ולהבטיח את עתיד ילדכם!

- מיועדת למגורים
- קרקע פרטית
- לפני פרצלציה

 

היום כשמחירי הדירות רק הולכים ומזנקים ומנגד האוכלוסייה בישראל רק הולכת וגדלה, מחירי הפרויקטים המוגמרים מרקיעים לשחקים. רבים מחפשים להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, למצוא את ההזדמנות להשקיע בעסקת נדל"ן אטרקטיבית שתשנה את חייהם ותבטיח את עתיד ילדיהם וזאת על מנת להיות בצד הנכון של מפת הנדל״ן.

 


בין אם נרצה בכך ובין אם לא, ההיגיון הבריא של האוכלוסייה הצומחת מחייבת פתרונות דיור (ביקוש), בשילוב מדינה קטנטנה עם שטח מאוד מוגבל (היצע) - מביא אותנו למסקנה שהמחירים ככל הנראה רק ימשיכו לעלות והלחץ על מקבלי ההחלטות להפשיר קרקעות יהפוך להיות חזק ועוצמתי הרבה יותר. הקרקעות שיתחילו איתן הן הקרקעות שהיום עם פוטנציאל הגדול ביותר, מאשר רוב הקרקעות המשווקות היום לציבור של קבלת אישורי בניה, כאלו הנמצאות במרכז הארץ, בפריים לוקיישן ובמיקומים אסטרטגיים המאפשרים למתגוררים להישאר בקרבת תשתיות, שירותים ודרכי תחבורה.

 

המומחיות שלנו בחברה היא זיהוי ואיתור קרקעות באזורי הביקוש, בעיקר השבחתן והובלת הקרקע עד לשלב הבניה.
על סמך רזומה החברה ניתן להבין כי אנו יודעים לזהות את פוטנציאל הקרקע להפוך את החול לזהב, ולהציג לפניכם הזדמנות מעולה להשקעה! לדוגמא מתחם ה-1000 (המטרופלין הבא של ישראל), מתחם ה-2000 ועוד שלל פרויקטים אותם ידענו לזהות כבר בשלב ההתחלתי, קרמו עור וגידים והפכו לפרויקטים המתקדמים המבוקשים והיוקרתיים באזורי הביקוש. הבחירה בקרקעות אותן אנו מציעים הביאה את המשקיעים להרוויח יחד איתנו מאות אחוזים מרגע כוס הקפה הראשונה שלנו יחד.

 

אנו מזמינים אתכם לגלות את הקרקעות הזמינות שלנו השמורות למשקיעים מהירי החלטה החל מ 450,000 ₪ בפריים לוקיישן במרכז. רכישת קרקעות ומגרשים זו הזדמנות עסקית מעולה, מכל זווית שתסתכלו.

 
אנו כאן בכדי ללוות אתכם לאורך התהליך, להציע לכם מאגר גדול של קרקעות ומגרשים באזור ראשון לציון והסביבה! מדובר בקרקעות צהובות ובקרקעות בעלי פוטנציאל גבוהה מאוד, קרקעות המיועדות לפיתוח עירוני והמשך בניה של העיר, ע"פ תוכניות ארציות מחוזיות ואף מקומיות.

 


אתם אלו שבוחרים האם להישאר מאחור או להצטרף להצלחה, הצלחה מתחילה בבחירה נכונה.

 

*הקרקע הינה להשקעה ואינה זמינה לבניה

*טאבו פרטית
*ההדמיות להמחשה בלבד

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

נדל"ן נדל"ן ופליקס כהן

ייזום ושיווק פרויקטים בע"מ

החברות נדל"ן נדל"ן וכהן פליקס פועלות כחברות יזמיות בתחום ההשקעות בנדל"ן, מגורים, מסחר ותעשייה.  כהן פליקס חברה לבניין ופיתוח שנוסדה בשנת 1973 מביאה עימה ניסיון רב בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים בנדל"ן.

 


חברת נדל"ן נדל"ן המביאה עימה חדשנות פורצת דרך בכל הקשור ליזמות נדל"ן, מה שמקנה לחברות יתרון מובהק של ניסיון וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות. במסגרת הליכי תכנון והשבחת הקרקעות החברות מקדמות הפשרה של קרקעות חקלאיות בערים מרכזיות בארץ, מאגדות קבוצת משקיעים לטווח הרחוק וזאת למטרת רכישת קרקעות בעלות פוטנציאל רב לשינוי ייעוד.החברות מנהלות ומתכננות שינויי ייעוד למגורים ומסחר, קידום ותכנון פרויקטים וכן שינוי ייעוד וקידום של תב"עות ניהול ויזמות בפרויקטים מהגדולים במרכז ובארץ. החברות מעניקות ללקוחותיהן בכל שלב משלבי העסקה ביטחון ושקט נפשי, תוך הקפדה על כללי ונוהלי עבודה מהמחמירים ביותר בתחום.היכרותן של החברות עם הסביבה בה הן פעילות וניסיון רב השנים מקנות לה יתרון עצום בקידום תוכניות קיימות ועתידיות, לחברתנו ניסיון מוכח בזיהוי הזדמנויות עסקיות בתחום הנדל"ן, הובלת תהליכים, פשוטים ומורכבים כאחד, עד לקו הסיום ולשביעות רצון ציבור לקוחותינו.

 


החברה מספקת ומעניקה משלב הרכישה מעטפת שלמה ומקצועית לכל אורך התהליך ועד סיומו ,הכל בבית אחד! חברתנו מעניקה בין היתר ליווי ע"י מומחי נדלן , ליווי משרד עו"ד שי כהן מהמובילי בתחום וליווי ע"י חברת ניהול ופיקוח פרויקטים - חברת סיגמא.

קרא עוד+
פרויקטים נוספים באזור
שתף
מפה
שלח פרטים