פנקס 11-13 - תל אביב יפו

פנקס 11-13, תל אביב יפו

פנקס 11-13 בתנאי מימון: 20% עכשיו, 80% באכלוס

סוגי חדרים: 2-3.5 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 50

אנשי העיר מחדשים את הצפון החדש!
פנקס 11-13 בתנאי מימון: 20% עכשיו, 80% באכלוס
3.5 חד' עם 12 מ"ר מרפסת וחניה החל מ-4,050,000 ש"ח
(מוגבל ל-2 דירות בלבד*)


אנשי העיר מביאים סטנדרט חדש לצפון החדש של ת"א ומקימים את פנקס 11-13.
פרויקט מגורים מעוצב עם דירות מרווחות והמון השקעה בפרטים הקטנים, במיקום מושלם, עם כל מה שיש לצפון החדש של ת"א להציע: מבתי קפה אייקוניים ומסעדות נחשקות, דרך מקומות בילוי ופנאי מרכזיים ועד לחוויית מגורים פסטורלית בין הטבע והירוק של פארק הירקון לכחול המרהיב של הים התיכון.


זה הזמן שלכם להתקדם לדירה תל אביבית חדשה בתנאים הכי טובים בסביבה.

 

9 קומות | 50 דירות | תמ"א 38/2 | אדריכל גל מרום אדריכלים | צפי תחילת בניה רבעון ראשון 2021 | צפי אכלוס 32 חודשים מתחילת בניה

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

אנשי העיר

התחדשות עירונית מתחילה מאנשים

"אנשי העיר" היא חברת בת של קבוצת רוטשטיין נדל"ן, קבוצה בעלת יותר מ- 60 שנות ניסיון של בנייה למגורים, יזום וביצוע אשר מאחוריה עשרות פרויקטים למגורים ברחבי הארץ. אנשי העיר, יזמים תלאביבים שבונים את העיר וחיים אותה מאז שנת 2007. עם אהבה ענקית לעיר המדהימה הזו. תל אביב. אהבה שהיא הרבה מעבר לעסקה טובה, השקעה משתלמת או תשואה. שבשמה לא רק בונים בנייני בוטיק שמעשירים את העיר, אלא ממש מתכננים את החיים של אלו שיגורו בהם. חיים של תרבות, לייפסטייל, קהילה ומשפחה. שמחוברים לכל מה שמופלא בעיר הזו, והופך אותה למקום שכל כך כיף לחיות בו.אנשי העיר גאים ליזום ולהוביל את העיר קדימה עם 30 פרויקטים בפחות מעשור! אנשי העיר היא אחת מהחברות הראשונות בישראל שסיימה ואכלסה פרויקטים מסוג תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2 והראשונה להוציא לפועל פרויקט מסוג הריסה ובניה ברובע 4 בתל אביב.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים