עין הים - בין מכמורת לקיסריה - חדרה

עין הים - בין מכמורת לקיסריה, חדרה

פרוייקט מגורים יוקרתי בין מכמורת לקיסריה - מול הים!

מגדלי עין הים - פרוייקט מגורים בין מכמורת לקיסריה - על חוף ימה של חדרה. 15 קומות 42 יח"ד.
קבוצת נתנאל גרופ בע"מ בונה בשכונת עין הים את פרוייקט היוקרה- מגדלי עין הים.
שכונת עין הים- שכונת היוקרה החדשה, ממוקמת בסמוך לרצועת החוף של חדרה הנמצאת בשלבי אישור לפיתוח איזורי של מרכז תיירות ונופש ובסמוך להם שכונות יוקרה של בתים צמודי קרקע ומגדלי מגורים.הסביבה הטבעית הצמודה לשכונה החדשה כוללת שמורת טבע פראית ושמורת אקליפטוסים טבעית הסמוכים ל"פארק שרון" שהוכרז כגן לאומי המיועד לשימור על שטח של כ-6000 דונם של נוף מדהים.
קבוצת נתנאל גרופ בע"מ מביאה עימה את אכויות הבנייה שלה, את התכנון והמחשבה על כל פרט ומפרט טכני גבוה שהופכים את הפרוייקט לאיכותי ומיוחד.

מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

קפיטל גרופ בע''מ

פתרונות נדל"ן יצירתיים

קפיטל גרופ הינה חברה יזמית ותיקה בתחום הנדל"ן הפועלת בארץ ובחו"ל מזה עשרות שנים. התמחותה העיקרית של הקבוצה הינה בארגון, ניהול והקמה של קבוצות רכישה למגורים. במסגרת הפרויקטים של הקבוצה שווקו למעלה מאלף יחידות דיור, ובימים אלו לקבוצה מעל 300 יחידות דיור בהליכי בנייה ברחבי הארץ. הקבוצה מלווה ומנהלת את תהליך הרכישה עבור לקוחותיה במקצועיות, שירותיות ואמינות, ובליווי של מיטב הגורמים המקצועיים העוסקים בתחום.

שתף
מפה