נוף המושבה - ירושלים

נוף המושבה, ירושלים

שתי דירות נוף אחרונות בנות 4 חד' בקומה החמישית!

סוגי דירות: דירה

סוגי חדרים: 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים

בואו לשדרג את חוויית המגורים במושבה הגרמנית בירושלים. פרויקט בוטיק ברח' קליין פינת הצפירה שבמושבה הגרמנית בירושלים. בואו לראות ולהתרשם משתי דירות נוף אחרונות בנות 4 חד' בקומה החמישית. 115 מ"ר עם מרפסת לנוף פתוח ב-4,600,000 ש"ח. הבניה בעיצומה! איכלוס תוך 8 חודשים. בנוסף למכירה גם דירות גן 3-4 חדרים.


די וורולי, החברה שהקימה את המושבה האיטלקית, בונה פרויקט נוסף בוטיק במושבה הגרמנית בירושלים ברחוב קליין השקט והיוקרתי עם מרחב ונוף פתוח במיקום מושלם בקרבת תיאטרון ירושלים, בתי הקפה וכל מה שצריך . אכלוס עוד 8 חודשים!


נוף המושבה הינו פרויקט בוטיק בשכונה ציורית ותיקה בירושלים, שכונה בה נבנים רק מעט דירות חדשות.
בנוף המושבה תוכלו לבחור בין דירות גבוהות באחת משתי קומות עליונות עם נוף עוצר נשימה ובין דירות גן עם גינה צמודה ומפנקת. כל הדירות מרווחות וכוללות מפרט טכני גבוה, מחסן ומרפסת סוכה בקומות הגבוהות.המושבה הגרמנית הינה אחת משכונות היוקרה של ירושלים שהוכרזה כראויה לשימור. היא מוכרת כגן עדן של בתי קפה ומסעדות בוטיק, חנויות לאמנות בקרבת תיאטרון ירושלים, פארק המסילה, מרכז תלפיות ובית הנשיא וראש הממשלה. כל אלה הופכים את השכונה לפנינה תרבותית, איכותית ומבוקשת בירושלים.הפרויקט נבנה ע"י חברת די וורולי, חברה בינלאומית אשר בונה בארץ ובחו"ל כבר עשרות שנים. בישראל בנתה החברה את המושבה האיטלקית בירושלים ובת"א, גני די וורולי במבשרת ועוד פרויקטים רבים בחו"ל הכוללים מיגורים, משרדים, מלונות וקניונים.

קרא עוד+
תכניות דירה לצפייה בדגם בחר תכנית דירה
סוג הנכס מס' חדרים דגם שטח במ"ר מרפסת / גינה במ"ר צפייה בתכנית דירה
דירה 4 חד'
דירה 4 חד'
דירה 4 חד'
דירה 4 חד'
דירה 5 חד'
דירה 4 חד'
דירה 3 חד'
עוד תוכניות דירה +
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!

על החברה

קבוצת די וורולי

חברת יזמות ובנייה באיטליה ובישראל

קבוצת די וורולי נוסדה ע"י משפחה יהודית שמקורה ברומא שבאיטליה והיא פועלת בענפי הבנייה, הנדל"ן והמלונאות מאז שנת 1927. לחברה שותפות עסקית עם חברות גדולות ומשמעותיות ברחבי העולם וכבר באיטליה החלה לפעול כיזמית ומבצעת של פרויקטים רבים. בין השאר בנתה החברה בתי מלון, קניונים, בנייני משרדים, אולמות קולנוע, מרכזי בילוי, מיגורים ועוד.לפני כ-30 שנה החלה לפעול בישראל ומאז היקף פעילותה רק הולך וגודל. מאות יחידות דיור כבר נבנו ונמסרו בירושלים, ת"א, פ"ת, מבשרת ציון וערים נוספות בישראל.מספר עקרונות מנחים את החברה מאז היווסדה:
- שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחומרים חדשים וידידותיים לסביבה.
- פיתוח וקידום המקצועיות של צוותי החברה.
- מתן מענה איכותי לדרישות השוק בדגש על דיור בר השגה ועל התחדשות עירונית.

 

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים