נווה שאנן 46 - תל אביב יפו

נווה שאנן 46, תל אביב יפו

המדרחוב הבא של ת"א! נותרה דירת 3 חד' אחרונה ב- 1,590,000 ש"ח

סוגי דירות: דופלקס / דירת גן / לופט / פנטהאוז

סוגי חדרים: 3 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 15

החל מ: 1,590,000

נותרה דירת 3 חדרים אחרונה!

 

אחרי נחלת בנימין ושוק הפשפשים, שכונת נווה שאנן המתחדשת היא פנינת הנדל"ן הבאה של העיר המהווה אבן שואבת רעננה ליזמים, קבלנים ומשקיעי נדל"ן.


קצב התחדשות השכונה הממוקמת במרחק של רק 7 דקות הליכה מרחוב רוטשילד, גובלת בשכונת שפירא בדרום ומתחם גן החשמל במערב, נמצא בשיא כל הזמנים.

 


פרויקט נווה שאנן 46,  אשר נמצא בלב המדרחוב הבא של תל אביב, הינו בניין בוטיק עצמאי בן 6 קומות ובו 15 יחידות בנות 3 חד', 2 דירות גן, 2 דירות לופט של 3 חד', דופלקס 3.5 חד' ופנטהאוז 4 חד', בכל היחידות יש מרפסות שמש. היחידות מתוכננות בקפידה ותואמות את אופי השכונה ותושבי האזור המתחדש, כך שהן אידיאליות הן למשקיע ולהן לדייר.

 


אזור דרום תל אביב ושכונת נווה שאנן הינם מהאזורים המובילים בישראל בתשואות על דירות בשנת 2016 עם 21.8% תשואה כוללת על דירת מגורים.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

Ewave נדל"ן

כשהייטק ונדל"ן נפגשים

Ewave נדל"ן הינה מחברות הנדל"ן המובילות בישראל עם היקף מכירות של יותר מ-1,000  יח' דיור מידי שנה. החברה פעילה ביזמות ובארגון קבוצות רכישה בכל רחבי הארץ בפרויקטי מגורים בערים מרכזיות, ביניהן: תל אביב-יפו, רמת גן, רעננה, הרצליה, פתח תקווה, אשקלון, יוקנעם, חיפה, חריש ועוד. כמו כן, לחברה ניסיון רב בארגון ושיווק הרחבות צמודי קרקע במושבים ובקיבוצים.

 

Ewave נדל"ן היא חלק מקבוצת Ewave, מחברות הטכנולוגיה המובילות בישראל ובעלת פעילות בינלאומית. בחברה מועסקים מעל ל 1000 עובדים, בארץ ובעולם והיא נותנת שירות לגופים הגדולים במשק.

חזון החברה הוא ליישם ערכי ניהול ושירות המקובלים בענף ההיי טק בתהליכי ייזום ובנייה בענף הנדל"ן.

קרא עוד+
שתף
מפה
שלח פרטים