נווה שאנן 46 - תל אביב יפו

נווה שאנן 46, תל אביב יפו

נותרו 2 דירות 3 חד' אחרונות החל מ- 1,740,000 ש"ח

סוגי דירות: דופלקס / דירת גן / לופט / פנטהאוז

סוגי חדרים: 3 חדרים

מס' דירות בפרויקט: 15

החל מ: 1,740,000

נותרו 2 דירות של 3 חדרים אחרונות, 51 מ"ר + 7 מ"ר מרפסת שמש, קומה 3 וקומה 4!


 אחרי נחלת בנימין ושוק הפשפשים, שכונת נווה שאנן המתחדשת היא פנינת הנדל"ן הבאה של העיר המהווה אבן שואבת רעננה ליזמים, קבלנים ומשקיעי נדל"ן.


קצב התחדשות השכונה הממוקמת במרחק של רק 7 דקות הליכה מרחוב רוטשילד, גובלת בשכונת שפירא בדרום ומתחם גן החשמל במערב, נמצא בשיא כל הזמנים.

 


פרויקט נווה שאנן 46,  אשר נמצא בלב המדרחוב הבא של תל אביב, הינו בניין בוטיק עצמאי בן 6 קומות ובו 15 יחידות בנות 3 חד', 2 דירות גן, 2 דירות לופט של 3 חד', דופלקס 3.5 חד' ופנטהאוז 4 חד', בכל היחידות יש מרפסות שמש. היחידות מתוכננות בקפידה ותואמות את אופי השכונה ותושבי האזור המתחדש, כך שהן אידיאליות הן למשקיע ולהן לדייר.

 


אזור דרום תל אביב ושכונת נווה שאנן הינם מהאזורים המובילים בישראל בתשואות על דירות בשנת 2017 עם 21.8% תשואה כוללת על דירת מגורים.

קרא עוד+
מחירי עסקאות נדל"ן ברחוב/ שכונה /עיר
נתוני העסקאות שלהלן הינם מתוך מסדי הנתונים השונים של משרדי הממשלה העוסקים בתחום הנדל"ן.
המידע המסופק יוצר שקיפות לכלל המשתמשים בצורה קלה ומסייע בקבלת החלטות.
יום מכירה כתובת גוש חלקה סוג נכס חדרים קומה מ"ר סכום מגמת שינוי
הבהרה:. המידע והנתונים מוצגים מתוך אתר רשות המיסים, הנתונים עלולים להכיל שגיאות וליקויים.
נדל"ן. קום משקיעה את מירב המאמצים בבדיקת איכות ונכונות המידע אך יחד עם זאת האתר אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!
על החברה

Ewave Nadlan

מתמחה בייזום ובניהול של פרויקטי נדלן

Ewave Nadlan הינה מחברות הנדל"ן המובילות בישראל המנהלים ויוזמים מעל 1500 יח' מידי שנה. החברה פעילה ביזמות ובארגון קבוצות רכישה בכל רחבי הארץ בפרויקטי מגורים בערים מרכזיות, ביניהן: תל אביב-יפו, רמת גן, רעננה, הרצליה, פתח תקווה, אשקלון, יקנעם, חיפה, חריש ועוד. כמו כן, לחברה ניסיון רב בארגון ושיווק הרחבות צמודי קרקע במושבים ובקיבוצים.

 


Ewave Nadlan היא חלק מקבוצת Ewave, מחברות הטכנולוגיה המובילות בישראל ובעלת פעילות בינלאומית. בחברה מועסקים מעל ל 1000 עובדים, בארץ ובעולם והיא נותנת שירות לגופים הגדולים במשק. חזון החברה הוא ליישם ערכי ניהול ושירות המקובלים בענף ההיי טק בתהליכי ייזום ובנייה בענף הנדל"ן.

קרא עוד+
שתף
מפה